Tekne Partisi için Kıyafet Önerileri

Birbirinden güzel tekne partisi kıyafet önerileri için yazının hemen sonunda bulunan, galerimize de göz atmanızı öneririz.

17399

Tekne partileri son dönemde trend olan parti konseptleri arasında yer alıyor. Yılbaşı, doğum günü, mezuniyet gibi parti organizasyonları teknelerde yapılarak çok daha eğlenceli bir hale getiriliyor. Eğer bir tekne partisi planlıyorsanız ya da tekne partisine davetliyseniz kıyafet konusunda sizin için harika önerilerimiz var!

Harika Bir Tekne Partisi İçin Kıyafet Önerileri

Yaz mevsiminin kendisini hissettirmesiyle birlikte tekne partileri de arttı. Peki tekne partilerine giderken ne giyilmeli? Uzun elbise modelleri mi yoksa daha rahat elbiseler mi tercih edilmeli?

Önceki

1. Uzun kuyruklu, balık formlu elbiselerden uzak durulmalı

Tekne partilerinde uzun kuyruklu, balık formlu elbiseler tercih edilmemeli. Hem teknenin sallamasından dolayı hem de rahat etmek adına kısa elbise modelleri tekne partisi için uygundur. Eğer eğlenceli ve bol müzikli bir tekne partisi ise kısa ve iddialı elbiseler tercih edebilirsiniz. Tül detaylı, straplez, mini, veya pul süslemeli parti elbiseler tercih edebilirsiniz.

Önceki

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!