Tesettür Gelin Başı Aksesuarları Yapımı

1999

Evlilik, hayalimizdeki eşle ömrümüzü bir arada geçireceğimiz en güzel şeylerden biridir. Düğün törenlerinde göz önünde bulunan hep gelinler olmuştur. Bu yüzden gelinlik için aksesuar çok önemlidir. Gelinliği iyi tanımak gerekir. Tesettür gelinliklerde aksesuar daha önemlidir. Tesettür gelin başı aksesuarları satın alırken dikkat etmemiz gereken unsurlar nelerdir peki?

En Güzel Tesettür Gelin Başı Aksesuarları

Giyim sektöründe küçük dokunuşlar her zaman farklılık yaratmıştır. Bunlar gerek renk uyumları gerekse de dışarıdan eklenecek olan aksesuarlarla gelinliğe farklı bir hava katmaktadır.

Mutlaka incele:  Tesettür Gelinlik Fiyatları 2017, En Güzel Kapalı Gelinlik Tasarımları

1Swarowski Etkisi

Gelin başı swarowski taşlar ve incilerle donatılmış, yüzünüze uyumlu tasarım size farklı bir hava katacak. Gerek zengin göstermesi gerekse de sizin güzelliğinizi ışıklarla beraber ortaya çıkaracak ve zaten tüm gözler sizdeyken bir de gelinliğinize hayran kalacaklar. Dantel süslemelerin üzerinde iyi tasarlanmış bir gelin başı modeli, ustalık gerektirmektedir. Sizlere tavsiyem,  uyumlu olarak kulağınıza da inci küpeler takmanız.

2Farklı Bakış Açıları Yaratın

Aslında burada uzaydan görünen Çin Seddi’nden bahsetmeyeceğim. Gelinlik sadece insanlar gördüğü, ön yüzünden ibaret değildir. Genelde gelinlik tasarımcıları, duvak uzun olsun, gelinlik ön taraftan güzel gözüksün, arkadan tüller yerlerde gezinsinden öte, detaylardır gelinliği gelinlik yapan, işçilik bu gibi ayrıntılarla belli olur. Tesettür gelin başı aksesuarları uyumu tesettür gelin başı modellerimizin her tarafında uyumla gezinmeli, her noktada farklı bir tat ve görsellik bırakmalıdır.

Mutlaka incele:  Kapalı Gelin Başı Modelleri

3Aksesuarlara Anlam Yükleyin

Üçgen şeklinde alna gelen tesettür gelin başı aksesuarları, üzerinde parlak taşların ve uyumu sağlamak adına da siyah swarowski taşlarla süslenirken, dediğimiz dengeyi korumak adına, küçük ince taneleriyle arada geçiş sağlanarak fark etmemizi sağlamış, bunun yanında sallanan zincirler de hareket ederken bizimle beraber güzel bir görüntü sağlamak istenmiş, bir gelin başı için daha ne olsun.

4El İşi Tasarımları Çok Gözde

Bembeyaz gelinliğinizin içerisinde, tebessümünüz düğün gecesini aydınlatırken, yüzünüze vuran ışıklarda parlayacak bir şey daha arıyor insan, bu yüzden genelde duvak önüne uygun tasarımlar, tesettür gelin başı modellerinde çok sevilen tesettür gelin başı aksesuarları olarak göz doldurmaktadır. Gerek alnın açılmaması gerekse de yüze düşen ışığı yansıtmasıyla, tabi ki görsel tasarımındaki mükemmel görüntüsüyle, vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.

Mutlaka incele:  Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri 2017 Modası

Tesettür Gelin Başı Aksesuarları Seçimi

Tesettür gelin başı aksesuarları önerilerimizden sonra kapalı gelinliklerdeki en büyük yanlış, kendi bedenimize ve hareket alanımıza uygun seçimler yapmamak, siz o gün güzel olduğunu kadar eğlenmeyi de hak ediyorsunuz, aksesuar seçimlerindeki üç şey aslında, gelin başınızı arasında sizleri görmek isteriz, aksesuar ile boğmak, üzerinizde gereksiz yük ve yüzünüzü daha küçük gösterir. Çekilecek fotoğraflarda siz yerine parlayan taşlarla örülü aksesuarın görünmesini umuyorum ki hiç istemezsiniz. Bu yüzden kuyruklu gelinlik modelleri yazısına da bir göz gezdirin derim.

https://www.gigbi.com/blog/kuyruklu-gelinlik-modelleri/ https://www.gigbi.com/blog/kuyruklu-gelinlik-modelleri/ https://www.gigbi.com/blog/kuyruklu-gelinlik-modelleri/ https://www.gigbi.com/blog/kuyruklu-gelinlik-modelleri/ https://www.gigbi.com/blog/kuyruklu-gelinlik-modelleri/ https://www.gigbi.com/blog/kuyruklu-gelinlik-modelleri/ https://www.gigbi.com/blog/kuyruklu-gelinlik-modelleri/ https://www.gigbi.com/blog/kuyruklu-gelinlik-modelleri/ https://www.gigbi.com/blog/kuyruklu-gelinlik-modelleri/

1 YORUM

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!