En Güzel Tesettür Gelin Başı Aksesuarları

2404

Düğün günü.. Her kadının bu bir daha tekrarı olmayacak anı, mükemmel bir şekilde yaşamak ister. İşte bu muhteşem gün için, tıpkı peri masallarındaki gibi tesettür gelin başı aksesuarları.

Birbirinden Güzel Tesettür Gelin Başı Aksesuarları

Tesettürlü hanımlar! Düğününüze kısa bir süre kalmış, gelinliğinizi seçmiş ama düğün günü gelin başını nasıl yaptıracağınıza karar mı veremediniz? Buyurun birçok aksesuar ve fikirlerini, gelin beraber inceleyelim.

Mutlaka incele:  Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri 2017 Modası

1Taçlı Tesettür Gelin Başı Aksesuarları

Düğünlerin vazgeçilmezi olan “taç” aksesuarını eminim ki görünce sizde beğeneceksiniz. Düğün günü hem gelin olmak isteyen hem de salonda prenses gibi dolaşmak isteyen gelinlerimize, taçlı tesettür gelin başı aksesuarını tavsiye ediyorum.

2Gösterişli Tesettür Gelin Başı Aksesuarları

Hayatı boyunca gösterişi seven ve hiçbir zaman eksik etmeyen gelinlerimiz… Bu özel günde sadelik size hiç yakışmaz diye düşünüyorum. Hemen deneyin derim.

3İşlemeli Tesettür Gelin Başı Aksesuarları

Ah o tasarımcıların elleriyle tek tek işlediği boncuklar, taşlar… Gelinliğimize ilk baktığımızda aşık olmamıza neden olur. Bu nedenle işlemeli tesettür gelin başı aksesuarı, kendini özel hissetmek isteyen gelinler için en uygun modeldir.

Mutlaka incele:  Tesettür Gelin Başı Aksesuarları Yapımı

4Dantelli

Gelinliğinde ve baş örtülerinde dantel kullanarak, düğünlerinde Fransız esintisi ile baş döndürmek isteyen gelinler tabii ki de dantelli tesettür gelin başı aksesuarını tercih etmeli. Dantel bir gelinlikte bu kadar mı asil durur!

5İnci İşlemeli

Bazı kadınlar tokalarından tutun da küpelerine hatta tişörtlerine varana kadar birçok eşyasını alırken incili olmasına özen gösterir. Tesettürlü kadınlar tutkuyla bağlandıkları incileri, neden gelinliklerinde ve baş örtülerinde göremesinler ki? İnci işlemeli tesettür gelin başı bu tarz kadınlar için senelerdir vazgeçilmez.

Mutlaka incele:  Tesettür Duvak Modelleri İçin Öneriler

6Tokalı

Duvağa çok ama çok önem veren her gelin baş örtüsüne yalnızca toka tutturulmasını ister ki duvağı daha kabarık olsun diye. Tokalı tesettür gelin başı aksesuarı, her geline hitap etmez ama duruşu oldukça zarif.

Yeni Sezon Tesettür Gelin Başı Aksesurları

tesetturlu-gelin-basi-aksesuarlari-5

Yeni sezon tesettür gelin başı aksesuarında, baş örtü normalden farklı olarak ense kısmına doğru tutturulur. Bu modelde öne çıkan şey, gelinin başına taktığı birbirinden farklı saç aksesuarları.

7Renkli

“Gelinlik yalnızca beyaz olur.” diyenlere inat; açıktan koyuya, soft renklerden canlı renklere kadar birçok seçeneği ile renkli tesettür gelin başı aksesuarı, gelinlerimizi sıradanlıktan uzaklaştıracak gibi görünüyor.

8Sade

Gelinliğinin ihtişamıyla ortaya çıkmak isteyen gelinlerimizin tercih edeceği en ideal tesettür gelin başı aksesuarı sade olandır. Sadelik saydamlık değil aynı zamanda duruluk ve güzelliğin ortaya çıkması demektir.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!