Top Şeklinde Pasta Modelleri, Tarifleri ve Örnekleri

En güzel doğum günü pastaları fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

3132

Doğum günü partileri için en harika pasta modellerinden biri de top şeklinde pasta modelidir. Çocuğunuz futbol, basketbol ya da farklı bir spor dalına ilgi duyuyorsa ilgi duyduğu oyuna ait topu pasta teması olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca yetişkin sporcular için de kutlama pastası olarak bu pasta modellerini tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü İkramları ve Tarifi

Top Şeklinde Pasta Modelleri İçin Harika Öneriler

Bu yazımızda sizler için birbirinden güzel top şeklinde pasta modellerini bir araya getirdik. Ayrıca top şeklinde pasta yapımı konusunda da size yardımcı olacak fikirlere yer veriyoruz.

1Futbol topu şeklinde pasta

Top şeklinde pasta modelleri arasında en sevilen modellerin başında futbol topu şeklinde yapılan pastalar geliyor. Bu pasta modeli, futbol hayranlarının gönlünü fethediyor.

3Futbolcu hayranlarına özel…

Top şeklinde pasta tasarımlarında pasta sahibinin hayran olduğu futbolcu veya tuttuğu takıma ait tasarımlara yer verilebilir. Böylece çok daha özel ve beğeni kazanan bir pasta olacaktır.

4Basketbol topu şeklinde pasta modelleri

Top şeklinde pasta modelleri arasında en az futbol topu şeklindeki pasta kadar popüler bir pasta daha var; basketbol topu pastası… Turuncu ve siyah krema ile kolaylıkla yapılabilen bu pasta sizin de ilginizi çekebilir. Sıkma torbasına turuncu ve siyah kremadan koyup, basketbol topu şeklini oluşturacak şekilde fotoğraftaki gibi pastaya sıkmalısınız.

Mutlaka incele:  Galatasaraylı Doğum Günü Pastası Modelleri

5Beyzbol topu şeklinde pasta modelleri

Top şeklinde pasta modellerinden biri de beyzbol topu pasta modelidir. En az futbol ve basketbol topu şeklindeki pastalar kadar harika duruyor! Üstelik basketbol topu pastasındaki gibi krema ile yapabilirsiniz. Daha fazla top şeklinde pastaları incelemek için aşağıdaki galeriyi inceleyebilirsiniz. İnceleyin, ilham alın, yapın…

Balerin Pasta Modelleri ve Yapımı

Top şeklinde pasta önerilerinden sonra doğum günü pasta modelleri arasında özellikle kız çocuklarının ilgisini çeken bir model daha sunuyoruz sizlere. Balerin pasta… Balerin Pasta Modelleri ve Yapımı yazımızı inceleyerek en güzel balerin pasta modellerine ve yapımına ulaşabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!