Trabzonspor Pasta Modelleri, Örnekleri ve Yapılışları

En güzel doğum günü pastaları fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1539

Doğum günü pastaları genellikle kişiye özel yapılır. Üstüne fotoğraf, kişinin sevdiği figürler ve tuttuğu takımın renkleri ve logosu eklenebilir. Trabzonspor’lu birine yapabileceğiniz ya da alabileceğiniz en güzel pasta Trabzonspor pasta olacaktır.

Trabzonspor Pasta Modelleri Fikirleri

Trabzonspor’un bordo-mavi renklerine gönül vermiş birisi için Trabzonspor pasta yapabilir ya da bir pastacıya sipariş verebilirsiniz. Trabzonspor pastası için en güzel örnekleri aşağıda bulabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Resimli Doğum Günü Pastası Modelleri

1Maç İzleyen İnsan Figürleri

Trabzonspor pastası için klasik, formalı ya da logolu bir pasta yerine esprili bir pasta yapmak isterseniz üzerinde maç izleyen insanların olduğu bir pasta yapabilirsiniz. Bu tür pastalar renkli şeker hamurlarıyla kolayca yapılabiliyor ama isterseniz bir pastacıya da yaptırabilirsiniz.

2Logolu, Sade Trabzonspor Pasta

Pastanın üzerine isterseniz Trabzonspor’un logosunu koyabilirsiniz. Şeker hamuru konusunda çok başarılı değilseniz logoyu yapmak, ilk gösterdiğimiz pastayı yapmaktan daha kolay olacaktır ve eğer pastayı yaptığınız kişi şeker hamurundan çok fazla hoşlanmıyorsa sade bir süsleme daha güzel olacaktır.

Mutlaka incele:  Korsan Pasta Modelleri ve Süsleri

3Formalı Trabzonspor Pasta Modelleri

Trabzonspor’lu doğum günü sahibini şaşırtmak ve mutlu etmek için Trabzonspor formalı bir pasta yapabilirsiniz. Bu pastayı süslemek de yine basit olacaktır ama üstündeki şeker hamurundan yapılmış insan figürünü yapmak zor olabilir. Eğer isterseniz o kısmı yapmayabilirsiniz. Yine pastanın zeminindeki gibi küçük yıldızlı topları da kolayca yapabilirsiniz.

4Kalpli Trabzonspor Pasta Modelleri

Trabzonspor aşığına yapılabilecek kalpli bir pastadan daha güzel ne olabilir ki? Bu kalpli pasta bordodan çok kırmızı renge sahip ama siz rengi bordo yaparsanız daha güzel duracaktır. Üstüne Trabzonspor’un baş harflerini ve Trabzon’un plakasını yazmak çok da zor olmayacaktır. Kolayca yazabilirsiniz. Eğer isterseniz pastayı beyaz, yazıları ve sayıları bordo-mavi yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Örümcek Adam Pasta Modelleri

5Fotoğraflı ve Logolu Trabzonspor Pasta

Eskiden üstünde fotoğraf basılı olan pastalar çok sık tercih ediliyordu. Şimdi bu tercih yerini şeker hamurlu pastalar almış olsa da şeker hamuru sevmeyenler için hala ideal bir tercih olabilir. Aynı pastanın üstüne isterseniz hem doğum günü olan kişinin fotoğrafını bastırabilir hem de Trabzonspor logosu koydurabilirsiniz.

En Güzel Resimli Doğum Günü Pastası Modelleri

Yukarıdaki doğum günü pastalarının dışında başka pasta modellerine de bakmak istiyorsanız aşağıda sizin için derlediğimiz Trabzonspor pasta modellerine göz atabilirsiniz. En güzel resimli doğum günü pastaları için de En Güzel Resimli Doğum Günü Pastası Modelleri isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

trabzonspor-pasta-6 trabzonspor-pasta-7 trabzonspor-pasta-8 trabzonspor-pasta-9 trabzonspor-pasta-10 trabzonspor-pasta-11 trabzonspor-pasta-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!