Winx Pasta Modelleri, Winxli Pasta Nasıl Yapılır?

En güzel doğum günü pastaları fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

2080

Son yılların vazgeçilmez karakterleri, her türlü organizasyonda yer almaya devam ediyor. Özellikle çocukların doğum günlerinde Winx pasta modelleri herkesin gönlünü fethediyor. En özel modeller ve yapılışları için yazımıza mutlaka göz atın.

Çocuklar İçin Özel Tasarımlar

Winx pasta modelleri, özellikle kız çocukları için şu aralar en özel pastalardan. Bu sevimli ve göz alıcı karakterleri çocuğunuzun doğum günü pastası üzerine yerleştirerek arkadaşlarının da hayranlığını kazanmanız mümkün.

Mutlaka incele:  Erkek Sevgiliye Doğum Günü Pastası Modelleri

1Kalplerle süslü bir winx pasta için

Şeker hamuruyla süslü bir Winx pasta ile davetlilerin dikkatlerini çekmeniz mümkün. Üzerine en sevilen karakterlerden birini koyarak çocuklarını ilgisini de canlı tutmanız kolay olacak. Şeker hamuruna vereceğiniz şekil ve üzerine ekleyeceğiniz kalplerle bambaşka bir pasta ortaya çıkacak. Üstelik minik kalpler üzerine yazacağınız doğum günü sahibinin ismi ile heyecanı da doruklarda tutabilirsiniz.

2El yapımı ve süsü ile Winx pasta modeli yaratmak mümkün

Winx pasta, karakterler ve onların süslenmesiyle çok daha anlamlı hale geliyor. İster gıda boyasıyla dilediğiniz karakteri çizin, isterseniz çeşitli süslerle pastanızı şekillendirin. Winx pastaya çeşitli süslerle şekil verecek, çocuğunuzun arkadaşlarının da beğenisini kazanacaksınız.

Mutlaka incele:  Ev Yapımı ve Kolay Doğum Günü Kurabiyeleri Yapımı

3İstediğiniz resmi pastanıza ekleyebilirsiniz

Winx karakterleri, özellikle renkleri ve çizgileriyle çocuk ve gençlerin beğenisini kazanıyor. Çocuğunuzun sevdiği bir resim veya çizgi film sahnesinin çıktısını alarak pastacınıza götürebilir, birebir aynısının pastanız üzerine eklenmesini sağlayabilirsiniz. Winx karakterleri pembe ağırlıklı renkleriyle kız çocuklarının odağında olduğu gibi, çizgileriyle herkesin beğenisini de kazanmış durumda.

43 boyutlu karakterlerle pastanız hayat bulsun

Karakterlerin renkleri ve özellikleri, Winx’i özel kılan detaylardan. Dilediğiniz detay veya karakteri 3 boyutlu hale getirebilir, şeker hamuru veya şekerden yaratıp, pastanızın üzerine ekleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken çocuğunuzun sevdiği karakter veya çizgi film detaylarını bulmak.

Mutlaka incele:  Kolay Doğum Günü Pastası

Kanatlar Winx pastayı özel kılıyor

Bu karakterlerin en önemli özelliklerinden biri de elbette kanatları. Simli, süslü ve pırıltılı kanatlar çocukların gönlünü fethederken, pastanıza da renk verecek. Doğum günü davetlilerini ise pasta için heyecanlandıracak. Pastanızın bu özel detayı için dilerseniz bir karakter seçebilir ya da tüm karakterleri içeren kocaman bir pasta yaratabilirsiniz. Tek yapmanız gereken çocuğunuzun zevkini doğru tespit etmek. Dilerseniz, Kız Çocuğu İçin 10 Doğum Günü Partisi Konsepti başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!