Yazılı Doğum Günü Pastaları Fikirleri ve Modelleri

En güzel doğum günü pastaları fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1842

Doğum günü pastasız olmaz. Doğum günü kutlanırken ufak da olsa bir pasta almak, doğum gününün daha güzel geçmesini sağlar. Doğum günü kutlamak için alacağınız pastanın üzerine isteğinize göre yazı yazdırabilirsiniz. Yazılı doğum günü pastaları daha kişiye özel görünürler.

Yazılı Doğum Günü Pastaları İçin Harika Fikirler

Yazılı doğum günü pastaları, doğum gününün vazgeçilmezleri arasındadır. Doğum günü kutlayacaksanız ve pastanın üzerine yazı yazdırmak istiyorsanız sizin için derlediğimiz örneklere göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Ev Yapımı Doğum Günü Pastası Fikirleri

1Kurdeleli Yazılı Doğum Günü Pastaları

Kurdeleli bu gösterişli pasta, kadınlar için ideal bir doğum günü pastası olabilir. Genellikle şeker hamurundan ya da gofretten yapılan levhaların üzerine yazı yazılsa da pastaların üzerine yazılan yazılar daha şık duruyor.

2Keklerin Üzerine Yazı Yazma

Doğum günü partisi biraz kalabalık olacaksa pastanın üzerine değil de böyle küçük keklerin üzerine yazı yazdırabilirsiniz. Bu tarz bir görünüm oldukça havalı olur. Eğer doğum günü partisine fazla kişi gelmeyecekse kekler bozulabilir. Bu nedenle böyle bir yazıyı az kişinin katılacağı partiler için önermiyoruz.

Mutlaka incele:  Galatasaraylı Doğum Günü Pastası Modelleri

3Şeker Hamurunun Üzerine Yazı Yazma

Doğum günü pastasının üzerine özenilmiş ve şık duran bir yazı yazdırmak istiyorsanız size bu görseldeki gibi bir yazıyı önerebiliriz. Şeker hamurunun üzerine yine şeker hamuruyla istediğiniz şeyi yazabilirsiniz. Yazıların ve şeker hamurunun rengi pastayla uyumlu olursa çok daha hoş görünecektir.

4Pastanın Dışına Yazı Yazma

Bazı pastalarda pasta bitse de dışında bir alan oluyor. Bu alan da pastaya göre süslenebiliyor. Biraz şekilli bir pasta yaptırdıysanız ve bu alanı yazıyla doldurmak istemiyorsanız pastanın dışına da yazı yazdırabilirsiniz. Dışında alan yoksa bile bu alanı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Şekilli Doğum Günü Pastaları Modelleri

5Süsleme Malzemeleriyle Yazı Yazma

Pastayı evde kendiniz yapacaksanız ve yazı yazma konusunda fazla profesyonel değilseniz pastanın üzerine, süsleme malzemeleriyle yazı yazabilirsiniz. Bu tarz bir yazı yazmak oldukça kolaydır ve fazla zamanınızı da almaz.

Birbirinden Güzel Doğum Pastası Modelleri, Örnekleri 

Yazılı doğum günü pastaları fikirlerinden sonra doğum günü için pasta satın almak istiyorsanız ve pasta modellerini incelemeyi düşünüyorsanız sizin için derlediğimiz  Birbirinden Güzel Doğum Pastası Modelleri, Örnekleri isimli yazımızdan pasta modellerine bakabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!