Yeğene Doğum Günü Mesajı

Birbirinden güzel doğum günü fikirleri için yazımızın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

9861

İnsanın ailesi her zaman önce gelir. Bazen kendi doğum gününden çok ailesinin doğum gününe değer verir. Abiye, ablaya, kardeşlere verilen değer de hiç bir şeyle ölçülemez ancak yeğenlerin yeri bambaşkadır. Onların doğum günlerine ayrı bir önem verilir. Yeğeninizin doğum günü yaklaşıyorsa ve yeğene doğum günü mesajı ile sevginizi belli etmek istiyorsanız bu yazımızı okumalısınız.

En Güzel Yeğene Doğum Günü Mesajı Örnekleri

Yeğene doğum günü mesajı yazmak istiyorsanız ve ne yazacağınızı bulamıyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Mesajınızı isterseniz telefonla gönderebilir, isterseniz de vereceğiniz hediyenin içine yazabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kreşte Doğum Günü Fikirleri

1Yeğeninizle Yaşınız Yakınsa..

Eğer yeğeninizle yaşlarınız yakınsa ve kardeş gibi büyüdüyseniz ona, o güzel günleri hatırlatacak bir mesaj atabilirsiniz. Yeğeninizle aranızdaki ilişkiye bağlı olarak komik bir anınıza gönderme de yapabilirsiniz.

“Canım yeğenim, sen doğduğunda ben de küçüktüm. Şimdi ikimiz de büyüdük. Sen benim sadece yeğenim değil canımın da bir parçasısın. Senin yerine hiç kimseyi koyamam. Doğduğun gün seni biraz kıskansam da yine de çok sevmiştim. Seni çok seviyorum beraber nice yıllarımız olsun. İyi ki doğdun. ”

Mutlaka incele:  Erkek Çocuk 5 Yaş Doğum Günü Fikirleri

2Komik Doğum Günü Mesajı

Yeğeninizin yüzünü güldürmek ve ona eğlenceli bir mesaj atmak istiyorsanız biraz espri yapabilirsiniz. Doğum gününde ona olan sevginizi eğlenceli bir şekilde belli edebilirsiniz.

“Ablamın hayatta yaptığı en doğru şey, hayatımıza girdiğin günler böyle düşünmüyordum ama sen de çok ağlıyordun. Gerçi şimdi büyüdün hala çok ağlıyorsun, çözemedim ama hayat seni hep güldürsün, aldığın nefes bile şans getirsin sana. Seni çok seviyorum. Nice mutlu yıllara. Doğum günün kutlu olsun.”

3Uzaktaki Yeğene Doğum Günü Mesajı

Yeğeniniz, sizden uzaktaysa ve yanına gitme imkanınız yoksa onu ne kadar özlediğinizi doğum günü mesajınızda belirtebilirsiniz. Doğum gününü unutmadığınızı ve onu özlediğinizi kısa bir mesajla anlatabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Erkek Çocuk 4 Yaş Doğum Günü Fikirleri

“Sen şimdi çok uzakta olsan da aslında yan yanayız. Çünkü biliyorsun ki ne zaman başın sıkışsa ben yanı başındayım. Saat kaç olursa olsun bana ihtiyaç duyduğunda hep senin yanındayım. Hayatımıza girdiğin gün, beni büyüttün ve bambaşka bir insan yaptın. Herkes bir yana, sen bir yana. Şimdi ne kadar uzakta olursan ol, biz hep birlikteyiz. Canım yeğenim, doğum günün kutlu olsun.”

Bayanlar İçin Doğum Günü Hediyeleri

Bayanlar için doğum günü hediyesi seçmek kolay ve eğlencelidir. Eğer bir bayana doğum günü hediyesi alacaksanız ve ne alacağınıza karar veremiyorsanız Bayanlar İçin Doğum Günü Hediyeleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!