En Güzel Yeşil Saç Modelleri Fikirleri

2164

Saç renkleri denildiğinde eskiden en marjinal renk kızıl tonları olurken, günümüzde marjinal saç renkleri tanımı da oldukça değişmiştir. Kadınların kendilerine olan özgüvenlerini yansıtan marjinal renklerden en güzel yeşil saç modelleri önerilerini sizlere fikir vermesi için derledik.

Birbirinden Güzel Yeşil Saç Modelleri

Yeşil saç modelleri kullanılan tona, uygulama metoduna ve saça verilen şekle göre farklılaşmaktadır. Bu saçların yakıştığı her tarzda bayan da elbette ki bulunmaktadır. Önemli olan ise tarzınıza ve zevklerinize uygun bir seçim yapmanızdır.

Mutlaka incele:  Abiye Saç Modelleri İçin En Güzel Öneriler

1Işıltı vermesi açısından saç uçlarına açık yeşil ombre

En çok kullanılan yeşil modellerden bir tanesi bu saç fikridir. Ombre modasının da vermiş olduğu şıklıkla genellikle küllü sarı renklerin uçlarına açık yeşil uygun bir yeşille balyaj yapılarak uygulanmaktadır. Eğer beyaz tenli bir bayansanız bu model size çok yakışacak.

2Siyah yeşil saç modelleri

Buğday tenli ya da esmer bayanlara en çok yakışan yeşil saç fikridir. Bu modelde saçlar önce siyaha boyanarak uçlarına koyu yeşil balyaj uygulanmaktadır. Uzun saçlarda daha çok tercih edilen bu model lob kesimlerde de sıkça karşımıza çıkıyor.

Mutlaka incele:  Gölgeli Saç Modelleri 2016-2017 Trendleri

3Küllü yeşil saç önerileri

Çok fazla dikkat çekici bir yeşil istemiyorsanız küllü siyah ya da gri saç rengiyle küllü renk yeşil balyajları kullanabilirsiniz. Resimdeki modelde de bu fikrin bir örneği görülmektedir. Bu saç modelini genç bayanların kullanmasını öneriyoruz.

4Yeşil kahküllü sarı saç modeli

Saç tebeşirleriyle birlikte farklı renkteki saçların kullanımı da yaygınlaştı. Altın sarısı saçlara en çok yakışan renk ise yeşil… En güzel yeşil saç modelleri arasında resimde görüldüğü gibi bob kesim kahkülü yeşil marjinal modeli kullanabilirsiniz.

5Mavi yeşil ombreli uzun saçlarla denizkızı olun

Gençler arasında oldukça yaygınlaşan bir modeldir deniz kızı saçlar. Upuzun saçlara önce mavi renk uygulanıp uçlarına da yeşil renk ombreler harika sonuç vermektedir. Eğer bu saçları kalıcı kullanmaya cesaretiniz yoksa saç tebeşirleri ya da kalıcı olmayan saç spreyleriyle yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Salık Saç Modelleri

6İki renkli gökkuşağı saç modelleri

Yine genç kızların moda ürünü olan gökkuşağı modellerde yeşil saç modelleri sıklıkla kullanılmaktadır. En ünlüleri de pembe yeşil olanıdır. Resimde de gördüğünüz modeli farklı takılmaktan hoşlanan bayanlar ya da genç görünmek isteyenler tercih edebilir.

7Doğal saçlara koyu yeşil balyajlar

Normal saç renginize biraz hava biraz da farklılık katmak isteyenler için yeşil balyajları şiddetle öneriyoruz. Özellikle fındık kabuğu saç rengi üzerine yeşil saç modelleri oldukça şık görünmektedir.

Yeşile Alternatif Saç Renkleri

Eğer yeşil saç modelleri arasından beğendiğiniz bir model var ancak yeşil sevmiyorsanız sizlere alternatif renklere yönelmenizi öneriyoruz. Yeşile en güzel alternatif renk tabi ki de mavidir. Mavi saç modelleri konusunda daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız ‘En Güzel Mavi Saç Modelleri’ başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!