Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.

Çello Sanatçıları

Müzikten zevkinizi ortaya koyacak bir etkinlik planlıyorsanız, enstrümanlar arasında çelloya da yer vermeye ne dersiniz? Şehrinizdeki çellist fiyatları için profillere göz atın, teklif alın ve size uyanı seçin!

Çello Sanatçıları için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç saat içinde teklifler gelsin, karşılaştır ve en uygununu seç.

Huzur veren sesiyle bilinen çello, viyolonsel olarak da anılan bir telli çalgı çeşididir. Kontrabas ve keman ailesinden sayılmasının yanı sıra ses olarak da diğer telli çalgılarla benzerlik gösterir. Fransa’da ortaya çıkıp dünyaya yayılan bir çalgı olan çello, aynı zamanda insan sesine de en yakın sesi çıkartan enstrümandır. Çellist ise çello çalan kişilere denir. Orkestraların en önemli enstrümanlarından biri olan çello, oldukça zengin bir konçertoya ve sonat repertuvarına sahiptir. Çellistler, dört parmaklarını kullanarak bu çalgıyı çalar. Her ne kadar orkestralarda yer almasıyla klasik müziğe ait bir enstrüman olarak bilinse de popüler müzik türlerinde de kullanılır. Kurs ya da kendi çabalarıyla her insan çellist olabilir. Orkestralarda görev alabilen bir çellist aynı zamanda trio müzik gruplarında da yer alabilir. Bireysel konserlerin yanı sıra çeşitli etkinliklerde grup gösterilerinde de sahne alabilir. Çello, 4 oktavdan fazla ses genişliğine sahip olduğu için açık hava etkinlikleri için de son derece uygun bir enstrümandır.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Teklif Al

Etkinliğin için fotoğrafçı, müzisyen ve gösteri profesyonellerinden ücretsiz teklif al.

2
Anlaş
Anlaşma Yap

En uygun profesyonel ile anlaşma yapıp yorum yapma hakkını elde et.

3
Güvenli Öde
Güvenli Öde

12 aya kadar taksit imkanı ile ödemen senin onayınla profesyonelin hesabına geçsin.