Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.

İlahi Grupları

Dini organizasyonlarınızda güzel ezgiler ile yer alacak ilahi grupları mı arıyorsunuz? Şehrinizdeki ilahi grubu kiralama fiyatları için tavsiyelerimize göz atın, teklif alın ve size en uygun olanı seçin.

İlahi Grubu için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç saat içinde teklifler gelsin, karşılaştır ve en uygununu seç.

İlahi Grubu Hangi Etkinliklerde Sahne Alır?

İlahiler söyleyen insanların bir araya gelerek oluşturduğu bir topluluk olan ilahi grubu, çeşitli etkinliklerde ilahi dinletisi icra eder. Allah sevgisini en iyi yansıtma biçimlerinden biri olan ve dini anlamda büyük öneme sahip olan ilahiler, dinlere göre farklılık gösterse de anlamı aynıdır. 2 veya daha çok kişiden oluşan ilahi gruplarında hem kadın hem de erkek sanatçılar yer almaktadır. Dini düğünlerde genellikle ilahi grubu tercih edilmektedir. Ancak düğün organizasyonlarının yanı sıra ramazan etkinlileri, sema gösterileri ya da farklı kutlamalar için de ilahi grubu kiralanabilir. İlahi grupları içerisinde tef, ney ve kanun yer alır. Bu enstrümanlar ile ilahiler çalınır. İnsanlara huzur veren ve olumlu duygular uyandıran ilahilerin canlı olarak icra edildiği bu müzik toplulukları çeşitli açılışlar, kurumsal etkinlikler, fuarlar ya da festivallerde sahne almaktadır. İlahi gruplarına genellikle semazen gösterileri eşlik eder. Bu iki gösteri bir araya geldiğinde geniş kitleleri etkiler. İslami düğün organizasyonları, nişan törenleri, kına geceleri gibi kişisel özel etkinlikler için de ilahi grubu tercih edilmektedir.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Bir kaç soru cevapla

Bize hayallerinden bahset; sana en uygun profesyoneli bulalım.

2
Anlaş
Hemen teklifler gelsin

Tam istediğine uygun teklifler gelsin.

3
Güvenli Öde
En uygunu ile anlaş

Teklifleri kıyasla, detayları netleştir, anlaşmanı yap.