Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.

Piyanistler

Sünnet, düğün gibi özel günlerinizin yanı sıra çeşitli organizasyonlar için piyaniste mi ihtiyacınız var? O zaman şehrinizdeki piyanist kiralama fiyatları için profilleri gezinin, fiyat bilgisi isteyin ve size yardımcı olacağına inandığınız piyanisti seçin!

Piyanist Şantör için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç saat içinde teklifler gelsin, karşılaştır ve en uygununu seç.

Piyanist Kiralama Ne Tür Organizasyonlara Uygundur?

Özel günlerde veya etkinliklerde piyano çalan kişilere verilen isim olan piyanist, iki farklı kullanıma sahiptir. Piyano çalan kişilere piyanist denirken org çalan kişilere de piyanist şantör denir. Bir müzisyenin piyano çalarak konser vermesi ile özel günlerde org çalarak insanları eğlendirmek farklıdır. Günümüzde piyanist kiralama ise etkinliklerde en çok tercih edilen eğlence türüdür. Nişan, düğün, kına gecesi, sünnet düğünü gibi eğlencenin ön planda olduğu organizasyonlarda konukları eğlendirme amacıyla piyanist şantör tercih edilir. Piyanist kiralama en çok da geniş repertuvar açısından en iyi tercihtir. Çünkü piyanist şantörler birçok farklı yöreye ait şarkı ve türküleri çalıp söyleme yeteneğine sahiptir. Bu açıdan düğün gibi organizasyonlarda insanları eğlendirmeyi iyi bilirler. Halay, horon, misket, roman havası gibi farklı yörelere ait türküleri canlı olarak icra eden piyanistler, aynı zamanda konukların isteklerine göre de yönlendirilebilir. Piyanist kiralama yalnızca düğünler için değil farklı organizasyonlar için de tercih edilebilir. Festivaller, açılışlar, belediye etkinlikleri ya da daha farklı kutlamalar için de uygundur.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Bir kaç soru cevapla

Bize hayallerinden bahset; sana en uygun profesyoneli bulalım.

2
Anlaş
Hemen teklifler gelsin

Tam istediğine uygun teklifler gelsin.

3
Güvenli Öde
En uygunu ile anlaş

Teklifleri kıyasla, detayları netleştir, anlaşmanı yap.