Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Ankara Ev Temizliği

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Ankara Ev Temizliği

124
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Ankara Ev Temizliği için en iyi profesyonel listesi
4.3 106 oy
Emine Çalkaya
Emine Çalkaya
5.0
Çevrimiçi
3 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Çankaya, Ankara
Ayşegül Göksu
Ayşegül Göksu
5.0
Çevrimiçi
3 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Çankaya, Ankara
Hacer Yıldırım
Hacer Yıldırım
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Öznur Kalkan
Öznur Kalkan
5.0
Çevrimiçi
2 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Sema Turan
Sema Turan
5.0
Çevrimiçi
5 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Abc Temizlik
ABC Temizlik
5.0
Çevrimiçi
5 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Rabia Gül
Rabia Gül
5.0
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Nefide Aktürk
Nefide Aktürk
0.0
Çevrimiçi
1 yıldır gigbi'de
Ezgi Namlı
Ezgi Namlı
0.0
Çevrimiçi
1 yıldır gigbi'de
Betül Gülverdi
Betül Gülverdi
0.0
Çevrimiçi
1 yıldır gigbi'de
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Ev Temizliği
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Ankara Ev Temizliği Fiyatları 2024

Ankara Ev Temizliği fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 560 TL ile 690 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Ankara Ev Temizliği fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Ankara Ev Temizliği Müşteri Yorumları

G
Gülsüm Aylin Özverdi
İşini çok özenerek yapan bir hanımefendi. Gerçekten kendi evini temizler gibi temizledi. Çok memnun kaldım. Elinde mucizevi bir aparatı var her derde deva. Kesinlikle tavsiye ederim.

D
Damla Sivri
Son derece titiz ve güzel şekilde evi tertemiz yaptılar. Bir hayli pratik çalışıyor. Yardımları için teşekkür ederim.

S
Sema Koçak
RenSa Grup A.Ş temizlik şirketi evinizle ilgili ihtiyaçlarınıza çözüm odaklı yaklaşan bir temizlik şirketi. Personellerine özen gösteren yaptıkları işin arkasında duran ve en ufak noktayı titizlikle temizleyen işinin gereğini yerine getiren bir temizlik şirketi. Teşekkürler RenSa Grup A.Ş bol ışıltılı günleriniz olsun.

Ş
Şükrü Kapusuz
Mehmet Ali bey ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyoruz dublex evimizi 5 saat gibi kısa bir sürede dört kişilik ekiple tertemiz dip bucak cam pencere duvarlar dahil temizlediler çok teşekkür ediyorum

M
Mehtap Aksu
Bize her ay 2 kere ev temizliği için hizmet veriyor Hacer hanım, çok çok memnunum, tüm çevreme de tavsiye diyorum kendisini.


Ankara Ev Temizliği Talepleri

M Merve O.
Evde çok fazla eşya yok. Detayları aşağıya yazıyorum, lütfen ben bunu yapmam diyenler rezervasyonu kabul etmesin. Bana genelde aile içi sorun yaşayanlar denk geliyor, artık herhangi bir bahneyi kabul etmiyorum. Lütfen gelmeyecekseniz ve aşağıda belirtilenleri yapmayacaksanız işi kabul etmeyin. Ev ve odalar oldukça küçük. 9 saat seçmemin sebebi detaylı temizlik istemem. Tüm temizlik boyunca ben de yardımcı olacağım. Saatten çok önce ya da çok sonra gelecek olanları kabul etmiyorum. En geç 09.00'da başlamamız gerekiyor ki akşama bitsin. -BANYO *Duşa kabin, duvar ve yerdeki fayanslar yıkanacak. *Lavabo, klozet ve ayna temizlenecek. (Klozeti kendim temizleyeceğim) -GİYİNME/ÇALIŞMA ODASI *Ben dolabı düzenleyeceğim, genel süpürge ve silme işleri yapılacak. *Cam silinecek. Tül ve fonlar yıkanıp asılacak. (2 fon, 1 adet tül) *Süpürge ya da fırçayla köşelerde varsa örümcek ağları çekilecek. -YATAK ODASI *Yerler süpürülecek ve silinecek. *Süpürge ya da fırçayla köşelerde varsa örümcek ağları çekilecek. *Çarşaflar değiştirilecek. *Cam silinecek. Fonlar yıkanıp asılacak (2 adet) -KORİDOR *Uzun bir koridorum var. Suya dayanıklı olduğu için fırçalanacak. *Vestiyer ve aynası silinip temizlenecek. *Eşyaların olduğu bir dolap var, o iç dış temizlenecek. MUTFAK *Dolaplar iç-dış silinecek. Silindikten sonra yerleştirmesini ben yapacağım. *Buzdolabı silinecek. *Ankastre silinecek. *Yerler süpürülecek ve silinecek. (Mutfak da oldukça küçük, silmeden önce masayı çıkartıp detaylı silinmesini istiyorum, ben çıkartacağım) *Cam silinecek. Perdeler yıkanıp asılacak. (3 fon, 1 tül) *Süpürge ya da fırçayla köşelerde varsa örümcek ağları çekilecek. SALON *Koltukların kılıfları yıkanıp takılacak. *Cam silinecek. Perdeler yıkanıp asılacak. (2 fon, 2 tül) *Kitaplık silinecek (Kitapları ben yerleştireceğim) *Süpürge ya da fırçayla köşelerde varsa örümcek ağları çekilecek. *Yerler silinecek ve süpürülecek.
D Deniz B.
Haftalık, belirleyeceğim günlerde düzenli olarak gelecek rutin ev temizliği, nevresim değişimi ve kendisiyle kararlaştıracağım detayları yapmak üzere bir eleman istiyorum. Evimde malteese terier köpeğin var. Yeni biri gelince çok heyecanlanır ama saldırgan değildir. Korkak olduğu için biraz havlar görünce. Koklamak ister. Sonrasında yaklaşmaz bile. Sağlık sorunlarımdan ötürü temizlik yapamafığım için ihtiyaç duyuyorum. Oldukça titiz bir yapım var. Bugüne kadar hep kendim yapıyordum. Çok iyi bilir ve çok temiz iş yaparım. Kas romatizması tanısı aldığım için artık uzun süre ayakta durup sabit iş yapmakta zorlandığım için haftalık düzenli bir şekilde gelecek bir eleman arıyorum. Eryamanda oturuyorum. Anlaşırsak benim tarzımda ve istesiğim şekilde temizlik yapması için baştan gösterip anlatacağım. Evim 4+1. Odanın birisi eşimin ses stüdyosu. O odanın benim nezaretimde cam silimi hariç başka bir işi yapılmayacaktır. Yani 3+1 gibi düşünülebilir. Temizlik bilmediğimden değil yapamadığım için bir yardımcı istiyorum. Şu ana kadar düzenli almaya değer bir çalışanla karşılaşmadım. Umarım burada şansım olur.
İ İrem K.
Ben 26 yaşındayım, eşim 28 yaşında evden çalışıyor. 2 adet küçük köpeğimiz var, tüy dökmeyen cins. Ev 4 katlı fakat en üst kat hiç kullanılmadığı için temizliğe dahil etmeyeceğiz. Ve en alt katta sadece mutfak kullanılıyor.1 adet banyo aktif olarak kullanılıyor. Çamaşır konusunda ise çamaşırların katlanmış olmasını istiyoruz, kurutma makinesi mevcut. Halı yıkama makinesi de var. Yatak çarşafları düzenli olarak değişicek. Ayrıca evde erkek olup ( kendi çalışma bölümünde çalışıyor) ve köpek olup çalışabilicek bir yardımcı abla arıyoruz. Köpekler tamamen zararsızdır. Ütü istemiyoruz fakat çok kırışık olan şeyler olursa bir üstünden geçilmesini istiyoruz. Cam konusunda hassas değiliz 3 ayda bir silinebilir. Kısacası evin genel bir temizliğini yapacak, kurutulmuş giysileri katlayacak birini arıyoruz. Dip temel temizlik gerekmesi durumunda gün sayısını arttırmayı ileride duruma göre konuşabiliriz. Ev genelde düzenli ve toplu durumda oluyor, genel yoğunluktan dolayı atladığımız kısımların da bir bilen tarafından elden geçmesini istiyoruz.
M Merve S.
Evim 1+1 ayrıca cam balkonu var. Evde 2 tane kedi var. Genellikle derin temizliği kendim yapıyordum fakat rahatsızlandığım için bir süredir evle ilgilenemedim. Bu nedenle evin dip köşe güzelce temizlenmesini istiyorum. Kapıların cam içlerinin dolap kapaklarının güzelce silinmesini, her yerin silinip süpürülmesini ev küçük olduğu için elle silinirse daha iyi olacağını düşünüyorum. Onun dışında ütü çamaşır gibi isteklerim yok sadece dip köşe güzelce temizlenmesini istiyorum. Bende biraz malzeme kaldı fakat şehir dışında olduğum için çok fazla temizlik malzemem yok ama gelen kişi getirirse kendi malzemelerini ücretini öderim ya da istediklerini belirtirse alırım. Ayrıca maalesef süpürgem çok verimli değil eğer kendi getirme şansı olursa çok sevirinim.
E Eda K.
Camlı 2 balkon Evin camları Evin kapıları üstler dahil :) Dolap yüzeyleri üstleri altları Kapılar Yerler Kalorifer yüzeyleri Parke kenarları Evdeki eşyaların dış yüzeyleri altları üstleri Mutfak tezgah ve arası dahil Temizlik esnasında halılar yıkamaya verilmiş olacağından evde halı olmayacak Tuvalet banyonun temizlik sonrası ben temizim hissini vermiş olması gerek yüzeysel olmamalı ;) Kısacası evin tamamı haftalık temizlik gibi süpür geç tarzı değil elin değdiği yerin ince temizlik yapılıyormuş gibi temizlenmesi gerek ;) Daha fazla bilgi gelince verilecektir. Bugüne kadar aldığım birçok temizlikten hüsrana uğradım beni üzecek olan teklif bile etmesin lütfen temizlikte üzerime tanımam ama bebeğim olduğu için yapamıyorum!!!
S Serdare A.
Her hafta günde bir kere olmasını istiyorum. Evde bir kedim mevcut sakin bir hayvandır mümkünse tedirgin olmayacak birisi olmalı. Hemşire olduğum için genellikle belirli bir gün olamayacak malesef ki. Hemen her şeyin mükemmel temizlenmesini beklememekle birlikte evin genel temizliğiyle de ilgili olunmasını bekliyorum bir hafta camlar bir hafta kapılar bir hafta perdeler gibi. 3 adet cam balkonum bulunuyor en azından ayda bir kere camların ve balkonların detaylı temizliğinin yapılmasını beklemekteyim. Güven ve samimiyet ortamının oluşması halinde sürekli devam edilmesini istiyorum. Teşekkürler
M Meltem K.
Mrb evim esyalı balkonum cam balkon normalde kendım ilgileniyorum işlerımle ama şuan gebe olduğum ıcın fazla uzanm şansım olmuyor daha önce aldıgım yardımcılardan çok memnun kalmadım cam konusunda zayıflar evde halı sılme işi yaptırmıycam en onemlısı kapılarım camlarım sılınııp ve perdelerımın ındırılıp yıkandıktan sonra takılması gerekıyor banyo fayanslarımn sılınmesı gerekıyor çok büyük bır alan dğl fayanslar ve genel temizlik tıtız bır yardımcı tarafından yapılmasını ısterım bu detaylara dıkkt ederek sızın tarafınızdan yapılan işleri bana bılgı verırsenız sevınırım
S Savaş O.
ilk temizliği Cumartesi istiyoruz. Sonrasında CUMA günleri ve haftada 1 olacak şekilde yardım istiyoruz. Evde son derece uslu ve sakin 2 adet kedimiz var. Kedilerin tuvaleti ve yemekleri balkonda duruyor. Onlarla ilgili özel bir temizlik gerekmiyor. Ütü desteği de istiyoruz. Ama çok fazla ütümüz olmuyor. Genelde kızın okul kıyafetleri ve t-shirt gibi ütülemesi kolay kuyafetler oluyor. Gömlek Kumaş pantolon hiç olmuyor. Evde temizliği zorlaştıran biblo, aksesuar türü şeyler çok az. Cam silme 2 haftada bir olsa yeterli olur.
E Ensar İ.
Merhaba Eryaman Şehit Osman Avcıdaki 2+1 evimize 07 mart- perşembe günü 2 bayan temizlik görevlisi almak istiyoruz. 2 banyomuz var. Genel bir temizlik yapılacak. Genel temizliği detaylandırırsak banyolar komple temizlenecek fayans vs. Evin duvarları silinecek. Camlar silinecek. Dolap içleri (mutfak-yatak odası) düzenlenip silinecek. Tüller yıkanıp asılacak ve genel rutin toz al sil süpür şeklinde.Temizlik konusunda titiz bir aileyiz. Bu konuda ücretlendirmeniz ve müsaitliğiniz nasıl olur? Teşekkürler
D Defne H.
Şimdilik tek seferlik temizlik istiyorum ama memnun kalirsam ayda bir olur. Halı silinmesini istemiyorum. Koltuklar da üstten bi tozu alinir. Mutfak detayli temizlenmeli. Perdeler yikanip camlar silinecek. Kapilar silinecek. Tuvalet banyo temizlenecek. Yerler silinip suprulup toz alinacak. Ev 3+1 fazla eşya yok, sade bir evdir biblo cesitli osus objeleri filan yok. Evcil hayvan muhabbet kusu . Sabah 9 akşam 6 İşini layıkıyla yapan, iş başlama saatine dakik kişilerden teknik bekliyorum İyi çalışmalar

Ankara Ev Temizliği Hakkında

Ankara'da ev temizliği hizmetleri, evin büyüklüğüne, temizlenecek alan sayısına, temizlik işinin zorluğuna ve hizmetin sıklığına bağlı olarak fiyatlandırılır. Genellikle ev temizliği firmaları, müşterilerin özelliklerine uygun fiyatlar sunarlar. Ayrıca, ev temizliği hizmetleri alındıkça fiyatlar da değişebilir.

Ankara'da ev temizliği hizmetleri için fiyatlar, genellikle evin büyüklüğüne ve temizlik işinin zorluğuna bağlıdır. Örneğin, küçük bir stüdyo daire, büyük bir villa veya bahçeli bir evin temizliği arasında önemli farklar olabilir. Ayrıca, bazı evlerde daha zorlu temizlik işleri olabilir, örneğin halı temizliği, dış cephe temizliği veya evin derinlemesine temizliği gibi. Bu nedenle, fiyatlar, temizlik işinin ayrıntılarına ve işin süresine göre değişiklik gösterebilir.

Ankara'da ev temizliği hizmetleri fiyatlandırması, genellikle firmaların sundukları hizmetlerin türüne göre değişebilir. Bazı firmalar sadece temel temizlik hizmetleri sunarken, diğerleri daha kapsamlı hizmetler sunarlar. Bu hizmetler arasında, halı temizliği, cam temizliği, mobilya bakımı, evin derinlemesine temizliği gibi seçenekler olabilir.

Ankara'da ev temizliği hizmetleri için fiyatlar ayrıca hizmetin sıklığına göre değişebilir. Haftalık, iki haftalık veya aylık temizlik hizmetleri almak isteyenler için, firmalar genellikle indirimler sunarlar. Bazı firmalar, müşterilerine paketler sunarak daha uzun vadeli anlaşmalar için daha uygun fiyatlar sunabilirler.

Sonuç olarak, Ankara'da ev temizliği hizmetleri için fiyatlar evin büyüklüğüne, temizlenecek alan sayısına, temizlik işinin zorluğuna, hizmetin sıklığına ve hizmetin türüne göre değişebilir. Fiyatlar, farklı ev temizliği firmaları arasında da değişiklik gösterir. Müşterilerin, ihtiyaçlarına uygun fiyatlar sunan farklı firmaları karşılaştırmaları önerilir.


Ev Temizliği hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Ev Temizliği tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?