Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Ahşap Ev Dekorasyonu Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 18/05/2021 tarihinde yazıldı.

Genellikle dağ evleri olarak da bilinen ve çokça sevilen ev türlerinden biri ahşap evlerdir. Kış aylarında oldukça soğuk olması nedeni ile çok fazla tercih edilmese de, gerek şömine seçeneği ile gerekse soba yakma şansı nedeni ile ahşap ev tutkunları çok fazladır. Fazla büyük olmayan ahşap evler için dekorasyonda daha minimum seviyede tutulmaktadır. Ahşap ev dekorasyonu için kişinin zevkleri ve istekleri göz önüne alınabilir.


Ahşap Ev Dekorasyonu İçin Öneriler

Ev içerisinde odalar arasında ya da varsa tek bir oda içerisinde çok fazla boşluk bırakmamaya çalışılmalıdır. Bu sayede hem daha sıcak bir ortam hem de tümüyle değerlendirilmiş bir ev oluşturulmuş olur. Ayrıca, genellikle tek katlı müstakil tarzda olan ahşap evler de ısıtma sistemi dekorasyondan daha önce düşünülmesi gereken konulardan biridir.


Isıtma Yöntemi İçin Şömine Tercih Edilmeli

Sobayla ahşap eşyaların tutuşma riski ile karşı karşıya kalınmaması için şömine ahşap ev dekorasyonu için daha doğru bir seçenek olacaktır. Hem görünüm açısından hem de ısıtma yönteminin güçlü olmasından dolayı ahşap evler için ideal ısıtma şeklidir.


Mutfak Tezgahlarında ve Dolaplarında Ahşap Kullanılmalı

Konsepte ve ahşap ev dekorasyonu için uygunluk açısından mutfak içinde kesinlikle ahşap malzemeler tercih edilmelidir. Görüntü anlamında bir bütünlük sağlayacağı için oldukça şık ve kolay kullanım sunacaktır. Bu aşamada malzemelerin kabarmamasına özen gösterilmelidir.


Ahşap Banyo Tercihinde Bulunulabilir

Yine konsepte uygunluk açısından banyodaki malzemeler de ahşap ve taş seçimi olabilir. Bu sayede farklı bir görünüm elde ederken yine ortamdaki sıcaklığın korunması sağlanacaktır.


Çatı Katının Camlarının Ön Tarafa Açılması

Henüz ev bitirilmemişken, yapılması oldukça kolay bir işlem teklif edilebilir. Çatı katındaki camların ön cepheye bakması, kişinin kullanamamasında dahi güzel bir ahşap ev dekorasyonu fikri olacaktır. İçeriden görünümü de oldukça başarılıdır.


Ahşap Evin Arkasında Bahçe Kullanımı

Kesinlikle ahşap ev sahiplerinin kullanması ve değerlendirmesi gereken ahşap ev dekorasyonu örneklerinden biri de bahçe kullanımıdır. Evin önünde ve arkasında farklı şekilde bahçe değerlendirmeleri yapılabilir.


İki Katlı Evlerin Üst Katında Teras Kullanımı

Her insanın evinde olmasını istediği yaşam alanlarından biri de kuşkusuz teraslardır. Ahşap evlerde teras kullanımı da oldukça güzel bir görünüm verecektir.


Ahşap Evler İçin Uygun Olmayan Dekorasyonlar

Öncelikle ahşap evler tamamıyla ahşaptan yapıldığı için ev içerisinde böcek ya da tahtakurusu gibi haşeratların çok fazla olduğu düşünülebilir. Bu tür olumsuzlukları baştan engellemek için mutlaka ahşap ev dekorasyonu yaparken bitki benzeri canlıların evde tutulmaması gerekir. Bunun dışında halıların da çok ağır malzemeden yapılmamış olmasına dikkat edilmelidir. Dilerseniz, Açık Mutfak Salon Dekorasyonu ve Modelleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.


En İyi Boya Badana Ustası Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Boya Badana Ustası profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Ahşap Ev Dekorasyonu Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 23 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Sirkeyle Ev Temizliği Nasıl Yapılır? Sirkeyle Koltuk, Halı Temizliği Koltuk Yastık Modelleri ve Birbirinden Güzel Örnekler Cam Temizliği Püf Noktaları - Cam Temizliği Nasıl Yapılır? Duşakabin Temizliği Nasıl Yapılır? İşinizi Kolaylaştıracak Öneriler Pratik Ev Temizliği Nasıl Yapılır? Pratik Ev Temizliği İçin Teknikler Salon Dekorasyon Fikirleri, Birbirinden Güzel Salon Tasarımları Eskitme Boya Nasıl Yapılır? Ahşap Boyama ve Eskitme Tekniği Pratik Ev Dekorasyonu Fikirleri ve Muhteşem Dekoratif Ürün Örnekleri Yalıtım Nedir? Yalıtım Çeşitleri Nelerdir? Su Yalıtım Malzemeleri Nelerdir? Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ve Yalıtım Malzemeleri Nelerdir? Isı Yalıtım Levhası Nedir? Nasıl Yapıştırılır? Isı Yalıtımı Malzemeleri Nelerdir? Isı Yalıtımı Nasıl Yapılır? Villa Dekorasyon Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri Küçük Salon Dekorasyon Örnekleri Nelerdir? Dekorasyon Fikirleri Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı? Salon Dekorasyonu Önerileri Küçük Balkon Dekorasyon Örnekleri Antre Dekorasyonu Nasıl Olmalı? Antre Tasarımları Fikirleri Birbirinden Güzel Bahçe Dekorasyon Fikirleri ve Örnekleri Küçük Ofis Tasarımları, Küçük Ofisler Nasıl Dekore Edilmeli? Dubleks Ev Dekorasyonu Modelleri Dikdörtgen Salon Dekorasyon Örnekleri İçin Harika Fikirler Küçük Oda Dekorasyonu Modellerinde Muhteşem Fikirler Modern Ofis Tasarımları ve Dekorasyon Fikirleri, Örnekleri Bahçe Düzenleme Teknikleri, Fikirleri ve Püf Noktaları İşyeri Dekorasyon Fikirleri, Örnekleri ve Modelleri Salon Duvar Kağıtları, Taş Desenli Duvar Kağıtları Örnekleri Küçük Ev Dekorasyon Örnekleri ve Birbirinden Güzel Fikirler Ev İçi Dekorasyon Örnekleri İçin Birbirinden Güzel Fikirler En Güzel Ev Dekorasyonları - Dekorasyon Fikirleri Ev İçi Aydınlatma Ürünleri Nelerdir? İlginç Ev Dekorasyonları Örnekleri ve Birbirinden Güzel Fikirler Birbirinden Güzel, Klasik İtalyan Mutfak Modelleri Yeni Mutfak Modelleri ve Renkleri Seçiminde Harika Fikirler En Güzel Mutfak Modelleri ve Mutfak Dekorasyon Fikirleri En Güzel Dış Cephe Mantolama Modelleri Dekoratif Boya Nedir? Dekoratif Boyama Nasıl Yapılır? Dış Cephe Boya Modelleri Nelerdir? Modern Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Modern Dekorasyon Fikirleri Birbirinden Güzel Ev Dekorasyon Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri İç Dekorasyon Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri Gelin Evi Dekorasyonları: Mutfak, Oturma Odası, Salon Mantolama Çeşitleri Nedir? Mantolama Nasıl Yapılır?
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?