Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Anahtarlık Nikah Şekeri Yapımı ve Malzemeleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 18/05/2021 tarihinde yazıldı.

Anahtarlık nikah şekeri modası, son zamanlarda çeşitlenen nikah şekeri trendleri arasında yer alıyor. Farklılık yaratmak ve davetlilerinize bir anı bırakmak için en iyi seçenek olabilir.


Pratik bir şekilde yapılan harika anahtarlık nikah şekeri örnekleri

Anahtarlık nikah şekeri yapımı ise son derece pratik. Doğru malzemelerle kendi zevkinize uygun harika anahtarlıklar yapabilir ve davetlilerinize dağıtabilirsiniz.


Boncuklu anahtarlık nikah şekeri

Bu şık anahtarlık için ihtiyacınız olan malzemeler, renkli boncuklar, misina ipi, küçük figürler, kurdele ve anahtarlık halkaları. Bu malzemeleri tuhafiyelerde çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Farklı renklerde boncukları birleştirerek son derece şık anahtarlıklar yapabilirsiniz.


Ahşap anahtarlık nikah şekeri

Eğer nikah şekerinizi sade bir anahtarlık şeklinde yapmak istiyorsanız kalp şeklindeki ahşapların üzerine isminizi ve düğün tarihinizi yazdırabilirsiniz.


Keçe anahtarlık

Keçelerle harika anahtarlıklar yapmak son derece kolay. Bir figür belirleyerek minik peluşlar yapabilir ve anahtarlık haline getirebilirsiniz.


Kapaklardan anahtarlık yapımı

Gazoz kapakları ile harika anahtarlıklar yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Kapağın içerisine isterseniz boya ile adınızı yazabilirsiniz isterseniz de bir etiket yaptırarak yapıştırabilirsiniz.


Anahtar Figürlü Anahtarlıklar

Vintage bir anahtar figürünün yer aldığı bu püsküllü anahtarlık da yine tuhafiyelerde bulabileceğiniz malzemeleri birleştirerek çok kolay bir şekilde yapılabilir.


Emoji Anahtarlıklar

Eğer anahtarlık nikah şekeri fikri olarak marjinal bir fikir istiyorsanız kesinlikle bu emoji şeklindeki anahtarlıklara bayılacaksınız demektir. Yuvarlak taşları sarı renge boyadıktan sonra ince bir fırçayla emoji suratları çizebilirsiniz. Hem eğlenceli hem de farklı bir nikah şekeri olabilir.


Araba figürlü anahtarlıklar

Yine tuhafiye gibi yerlerde satılan minik figürler ile harika anahtarlıklar yapabilirsiniz. Bu minik araba figürleri son zamanlarda anahtarlık nikah şekeri olarak sıklıkla tercih ediliyor.


Yumuşak Keçe Anahtarlık

Yumuşak keçelerden iğne yardımıyla yapabileceğiniz bu harika anahtarlıklar da son derece şık görünüyor. Eğer keçelere şekil vermek konusunda iyiyseniz melek, gelin, damat figürlerine sahip harika anahtarlıklar yapabilirsiniz.


Taşlı ve püsküllü anahtarlık

Takı malzemeleri satan dükkanlarda bulabileceğiniz göz alıcı taşlar ve püsküllerle farklı renklerde harika anahtarlıklar yapabilir ve şık bir nikah şekeri örneği sergileyebilirsiniz.


Deri anahtarlıklar

İnce deri kumaş aldıktan sonra kalp şeklinde kesebilir ve üzerine baskı yardımıyla isimlerinizi ve düğün tarihinizi basabilirsiniz. Bu anahtarlık da son derece farklı bir fikir olarak görünüyor.


Yaratıcılığınızı konuşturun.

Bu harika anahtarlık nikah şekeri modelleri arasından dilediğinizi seçebilir ve yaratıcılığınızı konuşturarak harika anahtarlıklar yapabilirsiniz. Çok daha farklı fikirler almak ve farklı modeller görmek istiyorsanız Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler yazımıza göz atabilirsiniz.


En İyi Nikah Şekeri Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nikah Şekeri profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Anahtarlık Nikah Şekeri Yapımı ve Malzemeleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 89 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Bisiklet Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri En Güzel Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Modelleri, Örnekleri Kristal Nikah Şekeri Modelleri ve Önerileri Nar Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Magnet Nikah Şekeri Modelleri Biberon Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri Kutu Nikah Şekeri Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri Deniz Kabuğu Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri ve Birbirinden Güzel Örnekler Keçeden Bebek Şekeri Modelleri - Bebek Fikirleri Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Nikah Şekeri Kutusu Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Sabun Nikah Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Keçeden Nikah Şekeri Modelleri Mıknatıslı Bebek Şekeri Modelleri - En Güzel Bebek Fikirleri Birbirinden Güzel Lavanta Nikah Şekeri Modelleri ve Yapılışları Puset Bebek Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Bebek Şekeri Kutusu Yapımı ve Modelleri Kavanoz Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Kelebek Nikah Şekeri Malzemeleri, Modelleri ve Fiyatları Çerçeve Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Kutulu Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Leylekli Bebek Şekeri Modelleri ve Örnekleri En Güzel Nikah Şekeri Etiketleri - Fiyatları, Fikirleri ve Modelleri Mum Nikah Şekeri Modelleri Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler Bebek Mevlüt Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri Nikâh Şekeri Sepeti Süsleme Örnekler ve Modelleri Magnet Çerçeve Nasıl Yapılır? Çerçeveli Nikah Şekeri Modelleri Deniz Yıldızı Nikah Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Nişan Şekeri Modelleri Ve Süslemeleri Nişan Magnetleri Birbirinden Sevimli 1 Yaş Bebek Şekeri Modelleri, Örnekleri, Fikirleri Kız Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Örnekleri ve Modelleri Erkek Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Mevlüt Magnetleri Yapımı ve Modelleri En Güzel Bebek Şekeri Yazıları, Örnekleri ve Sözleri Nikah Şekeri Malzemeleri Nelerdir? Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? Kına şekeri Malzemeleri, Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Yastık Nikah Şekeri Modelleri, Yapılışları ve Malzemeleri El Yapımı Bebek Şekeri Malzemeleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Şekeri Malzemeleri Listesi ve En İyi Bebek Şekeri Yapım Önerileri Birbirinden Güzel Sünnet Kartları Modelleri ve Fikirleri En Güzel Sünnet Dolap Süsleri Fikirleri ve Örnekleri Sünnet Şekeri Malzemeleri Nelerdir? En Güzel Sünnet Düğünü Fikirleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?