Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Biberon Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 18/05/2021 tarihinde yazıldı.

Bebeğinizin doğumuna, onu kucağınıza alacağınız güne az kaldıysa şimdiden hazırlıklara başlamalısınız. Hastane oda süslemesinden kapı dekoruna, fotoğraf çerçevesinden panolara kadar her şeyi düşündüğünüz bu özel günde ziyaretçilerinize ikram edeceğiniz bebek şekerlerini unutmamalısınız. Siz de doğum sonrası ziyaretinize gelen sevdiklerinize ikram edebileceğiniz biberon bebek şekeri hazırlayabilirsiniz.


Biberon Bebek Şekeri Yapılışı

Son yıllarda doğum sonrası hastaneye bebek görmeye gelen aile, akraba, eş, dosta bebek şekerleri ikram ediliyor. Bebek şekerleri çok farklı tasarımlarda, ilginç temalarda olabiliyor fakat en çok tercih edilenler arasında biberon şeklindeki bebek şekerleri yer alıyor. Bu yazımızda anne adayları için farklı malzemelerle hazırlanmış biberon bebek şekeri modellerini ve nasıl yapıldığını anlattık.


Biberon Bebek Şekeri Nasıl Yapılır?

Biberon şeklinde bebek şekeri yapmak için gerekli olan malzemeler; istediğiniz renkte biberon (çoğunlukla kız için pembe, erkek için mavi tercih edilmektedir), kurdele, tül, şekerleme, makas, silikon tabancası ve isteğe bağlı olarak kullanılabilecek farklı figürler...


Kurdeleyi biberona yapıştırın

İlk önce, silikon tabancası yardımıyla kurdeleyi biberonların etrafına yapıştırın.


Süsleme zamanı!

 

Yapıştırdığınız kurdelenin üzerine dilediğiniz süslerden yapıştırabilirsiniz. Kalp, emzik, ahşap figürler...


Kurdele yerine tül de kullanabilirsiniz

Kurdele yapıştırmak yerine dilerseniz biberonu bir parça tül ile kaplayabilirsiniz. Tamamen sizin yaratıcılığınıza bağlı!


Küçük kartlar da çok tercih ediliyor

Biberon bebek şekeri modellerinin birçoğunda küçük kartlar da kullanılıyor. Siz de bebeğinizle ilgili "Hoş geldin" temalı cümlelerin yazılı olduğu küçük kartları kurdele ile biberonlara bağlayabilirsiniz.


Daha Farklı Bebek Şekeri Modellerine Göz Atmak İster Misiniz?

Biberon bebek şekeri modellerinin yanı sıra farklı alternatiflere de göz atabilirsiniz. Çerçeve şeklinde bebek şekeri modelleri için Çerçeve Bebek Şekeri Modelleri yazımıza, kutu şeklinde bebek şekeri modelleri için yazımıza, Bebek Şekeri Kutusu Yapımı ve Modelleri için ise Keçeden Bebek Şekeri Modelleri yazımıza bakabilir, fikir alabilirsiniz. Bebek şekerleri modellerinin pek çoğunu satın alabileceğiniz gibi, kendi ellerinizle de yapabilirsiniz. Hem daha uygun fiyata hem de daha eşsiz bir bebek şekerine sahip olabilirsiniz. Unutmayın ki, bebeğiniz için her şeyin en güzelini sadece siz yapabilirsiniz.


En İyi Baby Shower Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Baby Shower Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Biberon Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 29 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?