Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Biberon Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 18/05/2021 tarihinde yazıldı.

Bebeğinizin doğumuna, onu kucağınıza alacağınız güne az kaldıysa şimdiden hazırlıklara başlamalısınız. Hastane oda süslemesinden kapı dekoruna, fotoğraf çerçevesinden panolara kadar her şeyi düşündüğünüz bu özel günde ziyaretçilerinize ikram edeceğiniz bebek şekerlerini unutmamalısınız. Siz de doğum sonrası ziyaretinize gelen sevdiklerinize ikram edebileceğiniz biberon bebek şekeri hazırlayabilirsiniz.


Biberon Bebek Şekeri Yapılışı

Son yıllarda doğum sonrası hastaneye bebek görmeye gelen aile, akraba, eş, dosta bebek şekerleri ikram ediliyor. Bebek şekerleri çok farklı tasarımlarda, ilginç temalarda olabiliyor fakat en çok tercih edilenler arasında biberon şeklindeki bebek şekerleri yer alıyor. Bu yazımızda anne adayları için farklı malzemelerle hazırlanmış biberon bebek şekeri modellerini ve nasıl yapıldığını anlattık.


Biberon Bebek Şekeri Nasıl Yapılır?

Biberon şeklinde bebek şekeri yapmak için gerekli olan malzemeler; istediğiniz renkte biberon (çoğunlukla kız için pembe, erkek için mavi tercih edilmektedir), kurdele, tül, şekerleme, makas, silikon tabancası ve isteğe bağlı olarak kullanılabilecek farklı figürler...


Kurdeleyi biberona yapıştırın

İlk önce, silikon tabancası yardımıyla kurdeleyi biberonların etrafına yapıştırın.


Süsleme zamanı!

 

Yapıştırdığınız kurdelenin üzerine dilediğiniz süslerden yapıştırabilirsiniz. Kalp, emzik, ahşap figürler...


Kurdele yerine tül de kullanabilirsiniz

Kurdele yapıştırmak yerine dilerseniz biberonu bir parça tül ile kaplayabilirsiniz. Tamamen sizin yaratıcılığınıza bağlı!


Küçük kartlar da çok tercih ediliyor

Biberon bebek şekeri modellerinin birçoğunda küçük kartlar da kullanılıyor. Siz de bebeğinizle ilgili "Hoş geldin" temalı cümlelerin yazılı olduğu küçük kartları kurdele ile biberonlara bağlayabilirsiniz.


Daha Farklı Bebek Şekeri Modellerine Göz Atmak İster Misiniz?

Biberon bebek şekeri modellerinin yanı sıra farklı alternatiflere de göz atabilirsiniz. Çerçeve şeklinde bebek şekeri modelleri için Çerçeve Bebek Şekeri Modelleri yazımıza, kutu şeklinde bebek şekeri modelleri için yazımıza, Bebek Şekeri Kutusu Yapımı ve Modelleri için ise Keçeden Bebek Şekeri Modelleri yazımıza bakabilir, fikir alabilirsiniz. Bebek şekerleri modellerinin pek çoğunu satın alabileceğiniz gibi, kendi ellerinizle de yapabilirsiniz. Hem daha uygun fiyata hem de daha eşsiz bir bebek şekerine sahip olabilirsiniz. Unutmayın ki, bebeğiniz için her şeyin en güzelini sadece siz yapabilirsiniz.


En İyi Nikah Şekeri Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nikah Şekeri profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Biberon Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 15 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Bisiklet Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri En Güzel Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Modelleri, Örnekleri Kristal Nikah Şekeri Modelleri ve Önerileri Nar Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Magnet Nikah Şekeri Modelleri Kutu Nikah Şekeri Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri Anahtarlık Nikah Şekeri Yapımı ve Malzemeleri Deniz Kabuğu Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri ve Birbirinden Güzel Örnekler Keçeden Bebek Şekeri Modelleri - Bebek Fikirleri Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Nikah Şekeri Kutusu Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Sabun Nikah Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Keçeden Nikah Şekeri Modelleri Mıknatıslı Bebek Şekeri Modelleri - En Güzel Bebek Fikirleri Birbirinden Güzel Lavanta Nikah Şekeri Modelleri ve Yapılışları Puset Bebek Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Bebek Şekeri Kutusu Yapımı ve Modelleri Kavanoz Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Kelebek Nikah Şekeri Malzemeleri, Modelleri ve Fiyatları Çerçeve Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Kutulu Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Leylekli Bebek Şekeri Modelleri ve Örnekleri En Güzel Nikah Şekeri Etiketleri - Fiyatları, Fikirleri ve Modelleri Mum Nikah Şekeri Modelleri Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler Bebek Mevlüt Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri Nikâh Şekeri Sepeti Süsleme Örnekler ve Modelleri Magnet Çerçeve Nasıl Yapılır? Çerçeveli Nikah Şekeri Modelleri Deniz Yıldızı Nikah Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Nişan Şekeri Modelleri Ve Süslemeleri Nişan Magnetleri Birbirinden Sevimli 1 Yaş Bebek Şekeri Modelleri, Örnekleri, Fikirleri Kız Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Örnekleri ve Modelleri Erkek Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Mevlüt Magnetleri Yapımı ve Modelleri En Güzel Bebek Şekeri Yazıları, Örnekleri ve Sözleri Nikah Şekeri Malzemeleri Nelerdir? Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? Kına şekeri Malzemeleri, Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Yastık Nikah Şekeri Modelleri, Yapılışları ve Malzemeleri El Yapımı Bebek Şekeri Malzemeleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Şekeri Malzemeleri Listesi ve En İyi Bebek Şekeri Yapım Önerileri Birbirinden Güzel Sünnet Kartları Modelleri ve Fikirleri En Güzel Sünnet Dolap Süsleri Fikirleri ve Örnekleri Sünnet Şekeri Malzemeleri Nelerdir? En Güzel Sünnet Düğünü Fikirleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?