Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

En Güzel Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Modelleri, Örnekleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 18/05/2021 tarihinde yazıldı.

Nikah şekerleri, nikah törenlerinin demirbaşlarındandır. Nikahı düğünde yapmayan hemen hemen her çift nikah şekeri dağıtır. Nazar boncuklu nikah şekeri genellikle nazara inanan çiftler tarafından sıkça tercih edilir. Hem kendilerine nazar değmemesi için hem de gelen misafirleri de nazardan koruması için bu şekerler dağıtılabilir.


Nazar Boncuklu Nikah Şekeri

Nazar boncuklu nikah şekeri çok tercih edilen modellerden biri olsa da nazara inanan çiftler bu şekerden vazgeçmek istemiyor. Nazar boncuğu uzun yıllardır zaten evlerde çok sık görüldüğü için misafirler de kendi evlerine nazar değmesin diye bu şekerleri severek evlerine götürüyorlar..


Fatma'nın Eli Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Örnekleri

Fatma'nın Eli'nin koruyucu olduğuna ve şifa verici bir etkisi olduğuna inanılır. Bu nedenle nazara fazlaca inanan insanlar tarafından nikah şekeri olarak hem Fatma'nın Eli hem de nazar boncuğu tercih edilebilir. Ekstradan nazar boncuğu kullanmak istemiyorsanız Fatma'nın Eli'nin üzerine de minik nazar boncukları yapıştırabilirsiniz.


Kalpli Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Modelleri

Klasik nazar boncuklu nikah şekerleri size cazip gelmiyorsa biraz daha farklı modeller seçebilirsiniz. Örneğin kalpli bu nazar boncuğunu minik beyaz çiçeklerle süsleyerek misafirlerinize hediye edebilirsiniz.


Taşlı ve Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Modelleri

Biraz abartılı tasarımlardan hoşlanıyorsanız nazar boncuğunun etrafını inci taşlarla süsleyerek hoş bir nikah şekeri oluşturabilirsiniz. Taşları biraz daha küçük tercih ederek daha sade modeller ortaya çıkartmanız da mümkün.


Nazar Boncuklu Hayat Ağacı Şekeri

Hayat ağacı son yıllarda süs eşyası olarak sık sık kullanılıyor. Nikah şekeri olarak da tercih edilen hayat ağacını nazar boncuklarıyla süsleyerek kullanabilirsiniz. Hayat ağacının tek dezavantajı boyunun biraz fazla büyük olmasıdır.


Uğur Böcekli Nazar Boncuğu Nikah Şekerleri

Uğur getiren ve nazardan koruyan iki objeyi bir arada görmek mümkün. Uğur böceği size uğur getirirken, nazar boncuğu da nazardan koruyacaktır. Uğur böceğinin üzerine serpiştirilmiş minik nazar boncukları nikah şekeri için hoş bir tercih olabilir.


Deniz Yıldızı Nikah Şekeri Modelleri

Nazar boncuklu nikah şekeri size fazla klasik geldiyse ve biraz daha farklı bir tasarım arıyorsanız deniz yıldızı nikah şekeri tercih edebilirsiniz. En güzel deniz yıldızı nikah şekeri modelleri için Deniz Yıldızı Nikah Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları isimli yazımıza mutlaka göz atın.


En İyi Nikah Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nikah Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
En Güzel Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Modelleri, Örnekleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 147 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Nikah İşlemleri Nasıl Başlatılır? Gerekli Evraklar Nelerdir? Bisiklet Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Kristal Nikah Şekeri Modelleri ve Önerileri Nar Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Magnet Nikah Şekeri Modelleri Kutu Nikah Şekeri Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri Anahtarlık Nikah Şekeri Yapımı ve Malzemeleri Deniz Kabuğu Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri ve Birbirinden Güzel Örnekler Nikah Şekeri Kutusu Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Sabun Nikah Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Nikah Şapkası Yapımı, Modelleri ve En Güzel Örnekleri Nikah Şapkası Modelleri İçin Güzel Öneriler Keçeden Nikah Şekeri Modelleri Birbirinden Güzel Lavanta Nikah Şekeri Modelleri ve Yapılışları En İlginç Nikah Şekerleri Örnekleri, Modeller ve Fikirleri En Güzel Kelebek Nikah Şekeri Malzemeleri, Modelleri ve Fiyatları Nikah Çikolatası Modelleri ve Birbirinden Güzel Fikirler En Güzel Nikah Şekeri Etiketleri - Fiyatları, Fikirleri ve Modelleri Mum Nikah Şekeri Modelleri Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler Değişik Nikah Şekerleri Yapımı, Modelleri ve Örnekleri Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri Nikâh Şekeri Sepeti Süsleme Örnekler ve Modelleri Magnet Çerçeve Nasıl Yapılır? Çerçeveli Nikah Şekeri Modelleri Nikah Fidanı Nedir? Hediyelik Nikah Fidanı Örnekleri Nikah Sonrası Yemeği Nasıl Olmalı? Nikah Yemeği Önerileri Deniz Yıldızı Nikah Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Nikah Kurabiyesi Nasıl Yapılır? Nikah Kurabiyesi Malzemeleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?