Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Kristal Nikah Şekeri Modelleri ve Önerileri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 18/05/2021 tarihinde yazıldı.

Gün geçtikçe farklılaşan düğün modası, son dönemde ilginç nikah şekeri fikirleriyle gündemde. Önceleri içinde gerçekten badem şekeri bulunan nikah şekerleri, zamanla bir tül içerisinde lavantanın yer aldığı minik hediyelere dönüştü. Farklı figürlere sahip kristaller davetlilere hediye ediliyor. Bu nikah şekerleri sevdikleriniz evinde bir dekor olarak dururken aynı zamanda sizi de hatırlatmış oluyor. İşte size de fikir verebilecek kristal nikah şekeri modelleri.


Kristal Nikah Şekeri Modelleri

Ve artık o kadar çeşitlendi ki, ismindeki "şeker" kelimesi artık tamamen sembolik hale geldi. Nikah sonrası davetlilerinize dağıtacağınız ve onların yıllarca saklayıp sizin özel gününüzü her zaman hatırlayabilecekleri bir anı olarak kalacak nikah şekerini kendi zevkinize ve düğün modası trendlerine uygun olarak seçebilirsiniz. Gelelim nikah şekeri trendlerine. Son dönemde farklılıktan ve şıklıktan hoşlananlar kristal nikah şekeri modellerinden yana tercihlerini yapıyor.


Kristalden yapılan bu nikah şekerleri minik figürler şeklinde tasarlanıyor. İki kuş, nikahlar için en çok tercih edilen figürlerden biridir. Kristalden yapılmış bu kuşlar da harika bir nikah şekeri fikri olabilir. Altın renginde bir ip ve puantiyeli tül ile de şık bir kombinasyon oluşturulabilir.


Gül Figürü Kristal Nikah Şekeri Modelleri

Kristalden yapılan en bilindik ve en çok tercih edilen figür hiç şüphesiz, gül figürüdür. Dal ve yaprak kısımları metalden ve gonca kısmı kristalden yapılan bu nikah şekerinde, tercihinize bağlı olarak yine badem şekeri de yer alabilir. Davet ettiğiniz kişiler bu şık kristal gülü evlerinin bir köşesine koyarak şık bir dekor oluşturabilir. Yine tül ve beyaz kurdele bu nikah şekerini tamamlayan malzemelerden biri.

Gülün yanı sıra kuğu figürü de kristal nikah şekeri trendinde yükselişte olan figürlerden biri. Ve bize göre en güzel, en zarif en şık kristal şekeri de kuğu şeklindeki bu harika tasarım. Bu kuğu figürünü biraz daha süslemek ve şık hale getirmek için beyaz tüy ve yapay gülden de faydalanabilirsiniz. Kristal malzemeye renk verebilecek her türlü malzemeyi tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde badem şekeri de ekleyebilirsiniz.


Farklı Kristal Nikah Şekeri Modelleri

Kristalden yapılmış bir istiridye kabuğu ve içerisinde yer alan inci, harika bir nikah şekeri fikri. Hem dekoratif bir eşya olarak hem anlamı bakımından hem de görünüş açısından oldukça yerinde bir seçim olabilir. Renkli kurdelelerle renklendirebileceğiniz bu harika nikah şekerini davetlileriniz çok sevecek.


Kristalden yapılan minik kutular da son dönemde çiftlerin tercih ettiği nikah şekerleri arasında yer alıyor. Davetlilerinizin istedikleri gibi kullanabilecekleri bu kutular, renkli kurdele ve isminizin yazdığı bir kart ile süslenebilir.


Nikah şekerinde farklılık arayanlar için bu uğur böcekleri de harika bir seçim olabilir. Hem evliliğinize uğur getirmesi açısından hem de uğur böceklerinin harika görünümleri açısından şık bir nikah şekeri tercihi kesinlikle. Kristal nikah şekerinizi bu şekilde yaptırarak davetlilerinizi sevindirebilirsiniz.


En İyi Nikah Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nikah Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Kristal Nikah Şekeri Modelleri ve Önerileri için en iyi profesyonel listesi
5.0 61 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Nikah İşlemleri Nasıl Başlatılır? Gerekli Evraklar Nelerdir? Bisiklet Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri En Güzel Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Modelleri, Örnekleri Nar Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Magnet Nikah Şekeri Modelleri Kutu Nikah Şekeri Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri Anahtarlık Nikah Şekeri Yapımı ve Malzemeleri Deniz Kabuğu Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri ve Birbirinden Güzel Örnekler Nikah Şekeri Kutusu Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Sabun Nikah Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Nikah Şapkası Yapımı, Modelleri ve En Güzel Örnekleri Nikah Şapkası Modelleri İçin Güzel Öneriler Keçeden Nikah Şekeri Modelleri Birbirinden Güzel Lavanta Nikah Şekeri Modelleri ve Yapılışları En İlginç Nikah Şekerleri Örnekleri, Modeller ve Fikirleri En Güzel Kelebek Nikah Şekeri Malzemeleri, Modelleri ve Fiyatları Nikah Çikolatası Modelleri ve Birbirinden Güzel Fikirler En Güzel Nikah Şekeri Etiketleri - Fiyatları, Fikirleri ve Modelleri Mum Nikah Şekeri Modelleri Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler Değişik Nikah Şekerleri Yapımı, Modelleri ve Örnekleri Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri Nikâh Şekeri Sepeti Süsleme Örnekler ve Modelleri Magnet Çerçeve Nasıl Yapılır? Çerçeveli Nikah Şekeri Modelleri Nikah Fidanı Nedir? Hediyelik Nikah Fidanı Örnekleri Nikah Sonrası Yemeği Nasıl Olmalı? Nikah Yemeği Önerileri Deniz Yıldızı Nikah Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Nikah Kurabiyesi Nasıl Yapılır? Nikah Kurabiyesi Malzemeleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?