Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Kristal Nikah Şekeri Modelleri ve Önerileri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 18/05/2021 tarihinde yazıldı.

Gün geçtikçe farklılaşan düğün modası, son dönemde ilginç nikah şekeri fikirleriyle gündemde. Önceleri içinde gerçekten badem şekeri bulunan nikah şekerleri, zamanla bir tül içerisinde lavantanın yer aldığı minik hediyelere dönüştü. Farklı figürlere sahip kristaller davetlilere hediye ediliyor. Bu nikah şekerleri sevdikleriniz evinde bir dekor olarak dururken aynı zamanda sizi de hatırlatmış oluyor. İşte size de fikir verebilecek kristal nikah şekeri modelleri.


Kristal Nikah Şekeri Modelleri

Ve artık o kadar çeşitlendi ki, ismindeki "şeker" kelimesi artık tamamen sembolik hale geldi. Nikah sonrası davetlilerinize dağıtacağınız ve onların yıllarca saklayıp sizin özel gününüzü her zaman hatırlayabilecekleri bir anı olarak kalacak nikah şekerini kendi zevkinize ve düğün modası trendlerine uygun olarak seçebilirsiniz. Gelelim nikah şekeri trendlerine. Son dönemde farklılıktan ve şıklıktan hoşlananlar kristal nikah şekeri modellerinden yana tercihlerini yapıyor.


Kristalden yapılan bu nikah şekerleri minik figürler şeklinde tasarlanıyor. İki kuş, nikahlar için en çok tercih edilen figürlerden biridir. Kristalden yapılmış bu kuşlar da harika bir nikah şekeri fikri olabilir. Altın renginde bir ip ve puantiyeli tül ile de şık bir kombinasyon oluşturulabilir.


Gül Figürü Kristal Nikah Şekeri Modelleri

Kristalden yapılan en bilindik ve en çok tercih edilen figür hiç şüphesiz, gül figürüdür. Dal ve yaprak kısımları metalden ve gonca kısmı kristalden yapılan bu nikah şekerinde, tercihinize bağlı olarak yine badem şekeri de yer alabilir. Davet ettiğiniz kişiler bu şık kristal gülü evlerinin bir köşesine koyarak şık bir dekor oluşturabilir. Yine tül ve beyaz kurdele bu nikah şekerini tamamlayan malzemelerden biri.

Gülün yanı sıra kuğu figürü de kristal nikah şekeri trendinde yükselişte olan figürlerden biri. Ve bize göre en güzel, en zarif en şık kristal şekeri de kuğu şeklindeki bu harika tasarım. Bu kuğu figürünü biraz daha süslemek ve şık hale getirmek için beyaz tüy ve yapay gülden de faydalanabilirsiniz. Kristal malzemeye renk verebilecek her türlü malzemeyi tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde badem şekeri de ekleyebilirsiniz.


Farklı Kristal Nikah Şekeri Modelleri

Kristalden yapılmış bir istiridye kabuğu ve içerisinde yer alan inci, harika bir nikah şekeri fikri. Hem dekoratif bir eşya olarak hem anlamı bakımından hem de görünüş açısından oldukça yerinde bir seçim olabilir. Renkli kurdelelerle renklendirebileceğiniz bu harika nikah şekerini davetlileriniz çok sevecek.


Kristalden yapılan minik kutular da son dönemde çiftlerin tercih ettiği nikah şekerleri arasında yer alıyor. Davetlilerinizin istedikleri gibi kullanabilecekleri bu kutular, renkli kurdele ve isminizin yazdığı bir kart ile süslenebilir.


Nikah şekerinde farklılık arayanlar için bu uğur böcekleri de harika bir seçim olabilir. Hem evliliğinize uğur getirmesi açısından hem de uğur böceklerinin harika görünümleri açısından şık bir nikah şekeri tercihi kesinlikle. Kristal nikah şekerinizi bu şekilde yaptırarak davetlilerinizi sevindirebilirsiniz.


En İyi Nikah Şekeri Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nikah Şekeri profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Kristal Nikah Şekeri Modelleri ve Önerileri için en iyi profesyonel listesi
5.0 115 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Bisiklet Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri En Güzel Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Modelleri, Örnekleri Nar Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Magnet Nikah Şekeri Modelleri Biberon Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri Kutu Nikah Şekeri Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri Anahtarlık Nikah Şekeri Yapımı ve Malzemeleri Deniz Kabuğu Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri ve Birbirinden Güzel Örnekler Keçeden Bebek Şekeri Modelleri - Bebek Fikirleri Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Nikah Şekeri Kutusu Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Sabun Nikah Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Keçeden Nikah Şekeri Modelleri Mıknatıslı Bebek Şekeri Modelleri - En Güzel Bebek Fikirleri Birbirinden Güzel Lavanta Nikah Şekeri Modelleri ve Yapılışları Puset Bebek Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Bebek Şekeri Kutusu Yapımı ve Modelleri Kavanoz Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Kelebek Nikah Şekeri Malzemeleri, Modelleri ve Fiyatları Çerçeve Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Kutulu Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Leylekli Bebek Şekeri Modelleri ve Örnekleri En Güzel Nikah Şekeri Etiketleri - Fiyatları, Fikirleri ve Modelleri Mum Nikah Şekeri Modelleri Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler Bebek Mevlüt Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri Nikâh Şekeri Sepeti Süsleme Örnekler ve Modelleri Magnet Çerçeve Nasıl Yapılır? Çerçeveli Nikah Şekeri Modelleri Deniz Yıldızı Nikah Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Nişan Şekeri Modelleri Ve Süslemeleri Nişan Magnetleri Birbirinden Sevimli 1 Yaş Bebek Şekeri Modelleri, Örnekleri, Fikirleri Kız Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Örnekleri ve Modelleri Erkek Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Mevlüt Magnetleri Yapımı ve Modelleri En Güzel Bebek Şekeri Yazıları, Örnekleri ve Sözleri Nikah Şekeri Malzemeleri Nelerdir? Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? Kına şekeri Malzemeleri, Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Yastık Nikah Şekeri Modelleri, Yapılışları ve Malzemeleri El Yapımı Bebek Şekeri Malzemeleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Şekeri Malzemeleri Listesi ve En İyi Bebek Şekeri Yapım Önerileri Birbirinden Güzel Sünnet Kartları Modelleri ve Fikirleri En Güzel Sünnet Dolap Süsleri Fikirleri ve Örnekleri Sünnet Şekeri Malzemeleri Nelerdir? En Güzel Sünnet Düğünü Fikirleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?