En Güzel Çiçekli Nişan Taçları Modelleri

En güzel nişan taçları için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

969

Tıpkı düğün törenlerinde olduğu gibi nişan törenlerinde de çiçekli taçlar tercih edilmeye başladı. Özellikle açık havada yapılan nişan törenlerinde kır çiçekleriyle süslü rengarenk nişan taçları adeta yarış haline geldi! Bakalım, siz hangisini seçeceksiniz?

En Güzel Çiçekli Nişan Taçları Modelleri

Sizin için bu yazımızda birbirinden güzel çiçekli nişan taçları modellerini listeledik. İsterseniz renkli kır çiçekleriyle, isterseniz papatyalarla süslenmiş çiçek taçlarını seçebilir, yeni hayatınıza giden yolda ilk adımı bu çiçekli taç ile atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Söz Mendili Modelleri, Söz Mendili Nasıl Yapılır?

1Nişanlığa uygun çiçekli nişan taçları modelleri

Nişan töreniniz için çiçekli taç modelleri arasından seçim yaparken nişanlığınızın modeli ve rengini de göz önünde bulundurmalısınız. Nişanlığınızla uyumlu bir çiçek tacı seçerek çok uyumlu olabilirsiniz. Örneğin, bu modeldeki gibi pembe ve çiçekli bir nişanlığınız varsa aynı tonlardaki çiçekli nişan taçları arasından seçim yapmalısınız.

Mutlaka incele:  Düğün Nişan Konseptli Parti Süsleri Fikirleri

2Tek tarafı çiçekli nişan taçları modelleri

Eğer farklı ve göz alıcı görünmek istiyorsanız sadece tek tarafında olan çiçekli nişan tacı modeli ilginizi çekebilir. Bu modele uygun şekilde bir saç modeli de tercih etmeye özen gösterin. Örneğin, modeldeki gibi çiçeklerin olduğu tarafta yandan bir topuz oldukça hoş bir seçim olabilir.

3Kır çiçekleriyle süslenmiş nişan taçları modelleri

Eğer sıcak havalarda, açık alanda, kırda ya da ormanda nişan töreni gerçekleştirecekseniz kır çiçeklerinden oluşan bir nişan tacı oldukça iyi bir seçim olacaktır. İçerisinde papatyalar olan bir nişan tacından daha güzel ne olabilir ki?

Mutlaka incele:  Nişan Kurabiyesi Tarifi ve Modelleri

4Hem çiçekli hem taşlı nişan taçları modelleri

Çiçekli nişan tacınızın şık olmasını istiyorsanız çiçeklerin ortasında taş olan modelleri seçebilir veya kendi çiçekli tacınıza bu ışıltılı taş parçalarından yapıştırabilirsiniz. Daha parlak, daha göz alıcı görüneceksiniz.

5Nişan çiçeğiniz varsa buna uyumlu bir çiçekli taç tercih edebilirsiniz

Eğer siz de nişan töreninde çiçek taşımayı tercih edenlerdenseniz bu size çiçekli taç seçimi konusunda fikir verebilir. Aynı çiçeklerden oluşan bir nişan tacı tercih ederseniz uyumlu görünebilirsiniz.

Nişan Töreniniz İçin Çiçek Seçtiniz Mi?

Peki ya, nişanınız için çiçek seçimi yaptınız mı? Eğer çiçekli taç seçmeden önce nişan çiçeklerini incelemek istiyorsanız Nişan Çiçeği Modelleri yazımızı inceleyebilirsiniz. Sunduğumuz birbirinden güzel çiçek önerileri size ilham verecek, bu çiçeğe uygun bir taç seçeceksiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!