Doğum Günü Balonları, En Güzel Doğum Günü Balon Süsleme Örnekleri

Birbirinden güzel doğum günü parti malzemeleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1216

Hayatımızın en nadir ve en heyecanlı yaşanan günlerinden biri de şüphe yok ki doğum günleridir. Doğum günleri öyle özel öyle güzel olsun isteriz ki, çevremizden farklı fikirler almak için çabalarız. Doğum gününe renk katan doğum günü balonları için binbir çeşit alternatif bulunuyor.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Doğum Günü Mumları Örnekleri

Doğum Günü Yaş Aralığına Göre Doğum Günü Balonları

Doğum günü kutlamak istediğiniz kişinin yaş aralığı doğum günü balonları içinde şeklini belirlemektedir. Eğer çocuklara özgü bir doğum gün partisi planlıyorsanız çeşitli çizgi film karakterlerinden yararlanabilirsiniz. Büyükler içinse farklı fikirler elbette var.

1Çizgi Karakterli Doğum Günü Balonları

Özellikle son dönemlerde moda olan Caillou ve Rozi, Kukuli ve Pepe gibi çizgi film kahramanları çocukların balonların üzerinde en çok görmek istediği kahramanlardan. Çocuğunuz kaç yaşına basıyorsa o şekli alan balon satın alarak bu kahramanları üzerine yapıştırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Fotoları, En Güzel Fotoğraflı Doğum Günü Fikirleri

2Balon Süslemelerinden Palyaço Adamlar Yaratın

Birbirinden renkli balonları bir araya getirerek palyaço adamlar meydana getirebilirsiniz. Dilerseniz sevdiğiniz karakterleri de balonlarla oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hayal gücünüzü kullanmak.

3Bugün Kaç Yaşına Basıyorsunuz?

Bugün kaç yaşına basıyorsunuz bilmiyorum ama eğer farklı bir balon süslemesi arıyorsanız sayı şeklinde desenli renkli balonlar tercih edebilirsiniz. Büyük şişme balonlar yaşınızı ortaya çıkaracağı gibi ortamdaki havayı da değiştirecektir.

4Yaş Günü Sevgilinizinse, Bu Detaya Dikkat Edin

Sevgilinizin yaş günü için plan yapıyorsunuz ve farklılıklar yaratmaya çalışıyorsunuz. Hemen en sevdiğiniz ev birlikte çekildiğiniz en güzel fotoğrafı alarak büyük bir balona işletebilirsiniz. Balon şiştiği zaman fotoğrafınız ortaya çıkacak ve farkındalığınızı ortaya koyabileceksiniz.

Mutlaka incele:  Kağıttan Doğum Günü Süsleri Yapımı ve Modelleri

5Erkek Çocukları İçin Balon Süsleme Fikirleri

Erkek çocukları kız çocuklarına göre daha farklı desenlerden hoşlanır. Araba modelleri, savaş kahramanları, hayvan figürleri, Batmen, Ninja Kaplumbağa ve Mario gibi kahramanlar balon süsleme de ön resim olarak kullanılabilir.

6Doğum Günü Balonlarında Renk Seçimi

Doğum günü balonlarında renk seçimi cinsiyete ve amaca göre değişir. Ancak doğum günü eğlenceli bir parti olduğu için renkleri koyu seçmemeniz gerekir. Açık renkler partinin havasına pozitif bir enerji katacaktır.

Doğum Günü Balonları Farklı Süslemelerle Geceye Renk Katacak

Farklı desenler, şekiller ve renk detayları gecenize renk katacak. Balon doğum günü partilerinin en önemli figürüdür. Birbirinden değişik doğum günü balonları fikirlerini uygulamaktan kaçınmayın. Ne kadar farklı fikirlerden yararlanırsanız o kadar özgün bir parti hazırladığınıza inanacaksınız. Dilerseniz, Doğum Günü Parti Malzemeleri Nelerdir? En Ucuz Nereden Alınır? başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!