Birbirinden Güzel Doğum Günü Etiketleri Fikirleri

Birbirinden güzel doğum günü parti malzemeleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1891

Doğum gününü size özel kılan süslemelerden biride etiketlerdir. Her biri adınıza düzenlenmiş olan ister renk renk, ister fotoğraflı doğum günü etiketleri ile parti süslemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Doğum Günü Etiketleri Kullanım Yerleri

Peçetelerden, bardaklara ve hediyelere kadar birçok süslemenizde kullanabileceğiniz doğum günü etiketleri için birbirinden güzel fikirleri sizin sıraladık.

Mutlaka incele:  En Güzel 1 Yaş Doğum Günü Kıyafetleri

1Bardaklarınız İçin Doğum Günü Etiketleri

Plastik bardaklarınızın yanı sıra cam bardaklarınız içinde kullanabileceğiniz etiketler bardaklarınızı partinize özel hale getirmekle kalmayıp masanıza çok şık bir görünüm katacak.

2İkramlık Kürdan Etiketleri

Doğum günü masalarının başkahramanı doğum günü pastaları olsa da atıştırmalık ikramlarda en az pasta kadar önemlidir. E bu kadar önem özel bir etiketi hak ediyor olmalı. Konseptinize uygun olarak bastırabileceğiniz ister daire, ister flama şeklindeki etiketleri kürdanlarla birleştirerek atıştırmalıklarınızı enfes tatlarının yanında oldukça gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

4Peçete Etiketleri

Peçeteler genellikle hep unutulan detaylar arasında yer alır. Masanızı tamamladığınız peçeteleriniz içinde, isterseniz tamamen konseptinize uygun bastırabileceğiniz peçete etiketlerini kesinlikle unutmamalısınız.

5Çatal ve Bıçak Doğum Günü Etiketleri

Dilerseniz peçeteleriniz içinde kullanabileceğiniz etiketlerinizi aynı zamanda çatal ve bıçaklarınıza da kullanabilir, doğum günü partisine özel bir etiket ve süslemeyle şıklık katabilirsiniz.

6Hediyelik Etiketleri

Hazırladığınız doğum günü partinizden bir anı olarak konuklarınıza küçük armağanlar vermek isterseniz, partinizin temasına uygun olarak bastırdığınız etiketlerinizi hediyelerinizin üzerine yapıştırabilir ve size özel armağanlar haline getirebilirsiniz.

8Tabak Etiketleri

Konseptinize uygun tabaklar çok pahalı yada uygun olan tabağı bulamadıysanız kutlama marketlerinden aldığınız sade tabaklarınızı etiketlerle süsleyerek konseptinize uygun hale getirmeniz hiçte zor değil.

9Şekerleme Kavanozları İçinde Etiket Yaptırabilirsiniz

Doğum günlerinin en güzel taraflarından biri içinde rengarenk lezzetli şekerlemelerin oldu hediyelik kavanozlardır. Dilerseniz küçük konuklarınıza armağan etmek için hazırladığınız küçük kavanozlarınızı tüllerle renklendirdikten sonra partinize özel temanız ve doğun günü detaylarının yer aldığı etiketlerle süsleyebilirsiniz.

Süslemelerinizi Etiketsiz Bırakmamalısınız

Son derece özenle hazırladığınız doğum günü parti süslemelerinin en önemli ayrıntılarından biri olan, doğum günü etiketleri kesinlikle unutulmaması gereken detaylardan biridir. Temanızın tamamlayıcısı olmasının yanında tamamen kişiye özel ayrıntılar içeren etiket örneklerimiz için galerimize bakmayı unutmayın. Dilerseniz, Doğum Günü Konuşma Balonları Örnekleri, Fikirleri ve Modelleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

doğum günü etiketleri doğum günü etiketleri doğum günü etiketleri doğum günü etiketleri doğum günü etiketleri

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!