Doğum Günü İçin Ev Süsleme Örnekleri Nasıl Yapılır?

En güzel doğum günü parti malzeme fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

3566

Yakın zamanda evinizin bir üyesinin doğum günü varsa, doğum günü için ev süsleme fikirlerini araştırmaya başlamış olmanız gerekir. Üstelik doğum günü çocuğunuza aitse çok daha özenli bir çalışma yapmanız gerektiği aşikâr.

En Güzel Doğum Günü için Ev Süsleme Örnekleri

Doğum gününüzü evde kutlama fikriniz varsa, sizin için doğru tercih hem rahat edeceğiniz, hem de bu özel günde daha da özel hissedeceğiniz süslemeler yapmak olacaktır. Üstelik çok masraf yapmadan bu görünüme kavuşabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Kurabiyesi Önerileri ve Tarifleri

1Yeşillikler başköşede olsun

Doğum günü kutlaması için evinizin hangi bölümünü tercih ederseniz edin, yeşilliklerin sakinliği, dinginliği ve renginden yardım almalısınız. Üstelik bu güzel görünüm için çok da masraf yapmanıza gerek olmadan! Dilediğiniz doğum günü süsünü salonunuza yerleştirdikten sonra yapmanız gereken süs bitkileri ve yeşillikleri süslemeler arasına yerleştirmek. Hem rengârenk bir görüntü elde edecek, hem de doğanın bir parçasını evinizde misafir edeceksiniz.

Mutlaka incele:  Kişiye Özel Doğum Günü Süsleri ve Organizasyon Fikirleri

2Konseptinize uygun eşyalar seçin

Kış veya yaz mevsimi fark etmez, hangi mevsim ve hangi hava olursa olsun rahat edeceğiniz yerdir eviniz. Bunun için en değişik süslemeleri, en alternatif tasarımları kullanmanız mümkün. Örneğin kıpkırmızı bir konsept yaratıp, buna uygun örtü, askı süsü veya küçük hediyelikler alabilirsiniz. Salonunuzun her bir köşesine yerleştireceğiniz kırmızı süslemeler ile hem konseptinizi tamamlayacak, hem de seçtiğiniz rengin verdiği mesaja göre mekânı daha da anlamlı kılacaksınız.

3Küçük ama size özel bir mekân yaratın

Evinizin büyüklüğü ne olursa olsun onu iyi dekore ettiğiniz müddetçe sizin için en kullanışlı alan olacaktır. Salonunuzun ortasında yer alanı sehpayı başka bir odaya aldıktan sonra yapmanız gereken katılımcı sayısına göre masa, sandalye ve oturma alanı hesabı yapmak olacak. İster küçük çapta bir yemek verin, isterseniz atıştırmalık tarzda ürünler servis edin; hepsi evinize yakışır bir ortamda, sevdiklerinizle birlikte olacak. Keyif almamanızın imkânı olmayacak!

Mutlaka incele:  En Güzel Pasta Patlatma, Cake Smash Konsepti Fikirleri

4Evinizde geceyi yaşatın

Özel ışıklandırmalar sayesinde yakalayabileceğiniz bu gece atmosferi, özellikle sürpriz partiler için birebir. Fosforlu ürünlerle süsleyeceğiniz salonunuzu özel bir ışıklandırma sayesinde karanlık hale getirebilir, bu görüntüye özel oyunlar tasarlayabilirsiniz. Bol keyifler!

7 Yorumlar

  1. Yaş doğum günleri konseptleri haZirlanirken değişiklik olsun istenirse anne ve baba ni yaş doğum günleri resimleride kullanılabilir…

  2. Çok güzel süsleme örnekleri kızımın doğum gününde bu örnekleri kullanıcam ??instagramdan @baydassbetul kullanıcı adıyla yarışmaya katıldım sevgiler ?

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!