Doğum Günü Kapı Süsleri Nasıl Yapılır?

1897

Çocuklar doğum günlerini hevesle beklerler. 1 sene boyunca o güzel günün gelmesi için geri sayım yaparlar. Çünkü onlar için doğum günü bol bol pasta, eğlence ve hediyeler demektir. Çocuğunuz daha doğum gününün farkında olacak bir yaşta olmayabilir ama doğum günü kapı süsleri ile misafirleriniz için güzel bir karşılama hazırlayabilirsiniz.

En Güzel Doğum Günü Kapı Süsleri

Doğum günü kapı süsleri yapımı aslında zor değil. Oldukça basit. Kolay malzemelerle kapınız için süsler yapabilirsiniz. Eğer el beceriniz varsa değişik süslemeler de yapabilirsiniz. Önemli olan konseptinize uygun güzel bir kapı süsü yapmak…

Mutlaka incele:  Erkek Bebek 2 Yaş Doğum Günü İçin Harika Öneriler

1Kalplerle Doğum Günü Kapı Süsleri Yapımı

El yapımı kapı süsleri için bulunmaz ve pahalı malzemeler kullanmanıza gerek yok. El işi kağıtları, karton, yapıştırıcı ve makas da işinizi görecektir. Hem böyle bir süsleme yapmak el becerisi de istemiyor. Rengarenk el işi kağıtları kullanarak kapınızı sevimli kalplerle süsleyebilirsiniz.

2Keçeden Doğum Günü Kapı Süsleri Yapımı

Süslemenin her alanında kullanılan keçe kapı süslerinde de kullanılabiliyor. İstediğiniz renkte kullanabileceğiniz keçelerle güzel bir kapı süsü yapabilirsiniz. Bu çerçeve şeklindeki kapı süsünün ortasına isterseniz bebeğinizin bir fotoğrafını koyabilirsiniz ya da isterseniz böyle boş da bırakabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kız Bebek 2 Yaş Doğum Günü Fikirleri

3Baykuş Ailesi Doğum Günü Kapı Süsleri

Baykuşlar normalde çok sevilen hayvanlar değil ama oyuncakları ve süslemeleri çok sevimli oluyor. Baykuşlarla kapınıza sevimli bir süsleme yapabilirsiniz. Tabii böyle bir süsleme için biraz el becerisi gerekiyor. Eğer dikiş yapabiliyorsanız renkli kumaşlar, dolgu malzemesi, iplik, iğne gibi malzemelerle kapınızı süsleyebilirsiniz.

4Renkli Kapı Süsleri

Kapınızın süslemesi için sevimli hayvanları kullanabilirsiniz. Bu rengarenk ve sevimli hayvanları gören herkes bayılacaktır. Bu tarz bir süsleme diğerlerinden çok daha fazla el becerisi gerektiriyor. Eğer böyle bir kapı süsü yapamayacağınızı düşünüyorsanız bu işi yapan kişilerden de yardım alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Erkek Bebek Doğum Günü Pastaları için Öneriler

Birbirinden Güzel Doğum Günü Kapı Süsleri

Çocuğunuzun doğum gününde evinizin kapısını süslemek için süsler arıyorsanız sizin için derlediğimiz modellere de bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Doğum günü için kapı süsleri önemli olsa da doğum gününün yıldızları her zaman pastalar olmuştur. Çocuğunuz sevimli kahraman Pepe’yi seviyorsa Pepeli Doğum Günü Pastası Modelleri isimli yazımızdan bir pasta beğenip yaptırabilirsiniz.

dogum-gunu-kapi-susleri-5 dogum-gunu-kapi-susleri-6 dogum-gunu-kapi-susleri-7 dogum-gunu-kapi-susleri-8 dogum-gunu-kapi-susleri-9 dogum-gunu-kapi-susleri-10 dogum-gunu-kapi-susleri-11

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!