Doğum Günü Konuşma Balonları Örnekleri, Fikirleri ve Modelleri

2247

Kaç yaşında olursanız doğum günleri kutlanmaya değer. Doğum gününüzü ister evde kutlayın isterseniz bir mekanda doğum günü konuşma balonları kullanarak anın tadını çıkartabilirsiniz.

Doğum Günü Konuşma Balonları

Doğum günü konuşma balonları arasında her yaşa ve her kesime hitap eden modeller var. İstediğiniz konuşma balonunu seçerek sevdiklerinizle birbirinden güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Konuşma balonlarınızı özel olarak yaptırarak da çok özgün tasarımlar kullanabilirsiniz. Kişiye özel yapılan konuşma balonları ile fotoğraflarınız yıllar sonra bile çok beğenilecek.

Mutlaka incele:  Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri, Sürprizleri ve Fikirleri

11 Yaş İçin Doğum Günü Konuşma Balonları

Bebeğiniz 1 yaşına girdiğini anlamasa da onun 1 yaşına girmiş olması sizi çok heyecanlandıracak. Onun büyüdüğünü ve ilk doğum gününü kutladığını görmek sizi aynı anda hem mutlu edecek hem de hüzünlendirecek. Onun doğum günü için kullanabileceğiniz bu konuşma balonuyla çekilen fotoğrafları, bebeğiniz büyüdüğünde ona da gösterebilirsiniz. Bebeğiniz küçük olduğu için doğum gününde bu konuşma balonunu tutamayacaktır ancak sizin yardımınızla çok güzel fotoğraflar çekilebilir.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Davetiye Şablonları ve Modelleri

218 Yaş Doğum Günü Konuşma Balonları

18 yaş en güzel yaştır. Özellikle ergenliğe yeni giren çocuklar 18 yaşında olmak için adeta gün sayarlar. Onlar için 18 yaş özgürlüğün habercisi demektir. 18, beraberinde birçok sorumluluğu getirse de keyifli bir yaştır. Reşit olduğunuzu herkese duyurmak için ve seneler sonra bile doğum günü fotoğraflarınıza tebessüm ederek bakabilmek için bu konuşma balonunu kullanabilirsiniz.

3Hep Genç Kalanlar İçin…

Yıllar sadece sayılardan ibaret önemli olan kaç yaşında olduğunuz değil kaç yaşında hissettiğinizdir. 40 yaşında olsanız bile kendinizi 18 yaşında hissedebilirsiniz. Bu konuşma balonu 18 yaşından sonra her yaşta kullanılabilir. Yani bir kere kullandıktan sonra konuşma balonunuzu atmanıza gerek yok. Sonraki yıllarda da kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Kıyafet Stil Önerileri

439 Yaş Doğum Günü Konuşma Balonları

39 yaş demek artık 40’a 1 yaş kaldı demektir. Bu bazı insanlar için başlı başına bir depresyon sebebi olsa da her yaşın yeni tecrübeler ve yeni güzellikler getirdiği düşünülerek tadını çıkartmak gerekir. İşte, tadını çıkartmak isteyenler bu konuşma balonuyla güzel fotoğraflar çektirebilir.

İlginç Doğum Günü Pastaları Yazıları

Doğum günü pastasız olmaz. Doğum günü pastanızı kendiniz seçecekseniz ve bir farklılık arayışındaysanız doğum günü pastanızın üzerine ilginç yazılar yazdırabilirsiniz. En ilginç doğum günü pasta yazıları için İlginç Doğum Günü Pastaları Yazıları isimli yazımızı okumayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!