Doğum Günü Magnetleri ve Modelleri

En güzel doğum günü parti konseptleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1398

Doğum gününe gelen misafirlere, anı olarak bazı hediyelikler dağıtılabilir. Özellikle bebeklerin doğum günleri kutlandığında minik ama sevimli hediyelikler hazırlanır. Doğum günü magnetleri en çok tercih edilen hediyeliklerdendir.

En Güzel Doğum Günü Magnetleri

Doğum günü magnetleri maliyeti çok fazla olmadığı için ve uzun süre saklanabildiği için doğum günlerinde sık sık dağıtılır. Doğum günü kutlaması için gelen misafirlere sevimli magnetler dağıtabilirsiniz. Bu magnetler uzun süre saklanılacaktır.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Doğum Günü Mumları Örnekleri

1Biblolu Doğum Günü Magneti

Biblolu magnetler bundan birkaç sene öncesine kadar çok sık tercih ediliyordu. Artık o kadar sık kullanılmasa da yine de modası geçmiş değil. Biblolu bir magnet dağıtmak istiyorsanız, kullanılan malzemenin kaliteli olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde misafirleriniz daha evine ulaşmadan magnetler kırılabilir.

2Keçe Yıldız Doğum Günü Magneti

Keçe, bulunması kolay ve ucuz bir malzemedir. Doğum günü magnetleri keçe ile de yapılabilir. Keçeden yapılan hediyeliklerin maliyeti az olduğu için bu tarz magnetleri biblolardan daha ucuza bulabilirsiniz.  Rengarenk keçelerden yapılmış yıldız şeklindeki magnetler, doğum gününe gelen misafirlerin buzdolabını en güzel şekilde süsleyecektir.

Mutlaka incele:  Elsa Parti Malzemeleri

3Nazar Boncuğu Şeklinde Doğum Günü Magneti

Nazar boncuğunun nazardan koruduğu inanışı çok uzun yıllardır aklımızda yer etmiştir. Hem çocuğunuza hem de doğum gününe gelen misafirlerin evine de nazar değmesin diye nazar boncuğu şeklinde, eğer isterseniz üstünde de minik bir nazar boncuğu olan sade bir magnet hazırlatabilirsiniz. Doğum günü magnet malzemeleri satın alarak siz de magnet hazırlayabilirsiniz. Keçe ve minik nazar boncukları kullanarak bu tarz bir magnet yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Parti Süsü Yapımı

4Çerçeve Şeklinde Buzdolabı Magneti

Doğum günü buzdolabı magnetleri arasında en sık tercih edilen magnetlerden biri de çerçeve şeklindeki magnetlerdir. Çocuğunuzun güncel bir fotoğrafını bu magnetlerin içine koyarak misafirlerinize hediye edebilirsiniz. Çerçeve magnetler plastikten yapılabildiği gibi keçeden de yapılabilir.

Çocuğun Doğum Gününde Ne Yapabilirim?

Anne ve babalar, çocuklarının doğum günlerine kendi doğum günlerinden daha çok değer verirler. Doğum gününde her şeyin çocuklarının istediği gibi olmasını isterler. Çocuğunuza güzel bir doğum günü hazırlamak istiyorsanız ve fikre ihtiyacınız varsa Çocuğun Doğum Gününde Ne Yapabilirim? Çocuk Doğum Günü Temaları isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!