Doğum Günü Malzemeleri Listesi

Birbirinden güzel doğum günü süsleri için sayfanın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2490

Doğum günü malzemeleri, küçükten büyüğe herkesin doğum günlerinde mutlaka partiyi düzenleyen kişi tarafından listelenmekte ve satın alınmaktadır. İyi bir doğum günü sürprizi muhakkak ki doğru doğum günü süslemelerinden geçmektedir.

Rengârenk Doğum Günü Malzemeleri Sizleri Bekliyor!

Birbirinden renkli doğum günü malzemeleri’ne sahip olmak için önce güzel bir liste yapmalı ve neye ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Doğum günü partinize hava katacak ve daha önce hiçbir yerde görmediğiniz doğum günü malzemeleri kullanabilirsiniz.

1Ucuz Doğum Günü Süsleri

Doğum günü süsleri hem oldukça ucuz hem de işinizi kolaylaştıracak parti düzenlemesini kolaylaştıracak detaylar arasında. Artık gelişen ve değişen modern piyasa da binlerce çeşidi hem ucuz hem de hayallerinizdeki portföye göre satın alabiliyorsunuz.

Mutlaka incele:  2 Yaş Doğum Günü Fikirleri, Konseptleri ve Temaları

2Doğum Günü Süsleri Nasıl Yapılır?

Doğum günü süsleri arasından kendi elinizle hazırlayabileceğiniz çok ufak detaylar mevcut. Doğum gününde mutlaka balon şişirip yere atabilir ya da iplere asabilirsiniz. Eğer yaş detayını kullanacaksanız özellikle bahar ayında rengârenk çiçeklerden sayıları kendiniz hazırlayabilirsiniz. Tüllerin içine geçirdiğiniz balonlarda ayrı bir renk katacaktır.

3Doğum Günü Süsleri Nerede Satılır?

Doğum günü süslerini, her türlü süs eşyalarını satan dükkânlardan satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden de bulabileceğiniz süs eşyaları hem ucuz hem de farklı olsun istiyorsanız internet üzerinden binlerce seçenek arasından aradığınızı bulabilirsiniz.

4Bir Yaş Doğum Günü Süsleri

Bir yaş doğum günü süsleri en fazla satın alınan süsler arasında. Bebeğiniz bir yaşına basıyor ve ona harika bir parti düzenlemek istiyorsunuz. Sizin içinde ilk olan bu çocuk partisinde kullanacağınız süs eşyaları size çok pahalıya patlamayacak diyebiliriz. Dilerseniz, 1 Yaş Doğum Günü Hazırlıkları başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

5Doğum Günü Parti Malzemeleri Kapıda Ödeme

Doğum günü parti malzemelerinin binbir çeşidini bulmak istiyorsanız internetten araştırabilirsiniz. İnternetten satın aldığınız doğum günü parti malzemeleri kapıda ödeme avantajıyla kapınıza geliyor. Bu işlem için kredi kartı imkanından da faydalanabilirsiniz.

6Doğum Günü Süsleri Eminönü

Şüphesiz Türkiye’nin en geniş Pazar ağına sahip olan İstanbul Eminönü’nde partinize yaraşır en güzel ve en kaliteli doğum günü parti süslerini bulabilirsiniz. Bunun için Eminönü’nü biraz dolaşmanız ve alternatifleri sıralamanız gerekiyor.

Mutlaka incele:  9 Yaş Doğum Günü Pastaları Modelleri

Doğum Günü Süsleme Fikirleri

Doğum günü süsleme fikirlerine ulaşmak artık zor değil. Yakın çevrenizde doğum günü partileri nasıl kutlanıyor gözlemlemelisiniz. Eğer hayallerinizdeki partiyi yansıtan fikirler edinmek istiyorsanız internet üzerinden geniş bir araştırma yapabilirsiniz.

7İki Yaş Doğum Günü Süslemeleri

Bebeğinizin birinci yaşını kutladıktan bir sene sonra ikinci yaş gününü de kutlamak için bir plan daha yapmaya başladınız ve tecrübeleriniz sizi farklı bir doğum günü partisi hazırlamaya ve süslemelerde sıradışı olmaya itecektir.

8Doğum Günü Partisinde Dilek Ağacı

Her sene birbirini kovalıyor ve seneler çok hızlı geçiyor. Bir gün daha önceki doğum günü partilerinizde sevdiklerinizin sizler için yazdığı dilek kâğıtlarını okumak istemez misiniz? Bu size hem nostalji rüzgarı yaşatacak hem de mutlu edecektir.

9Misafirlerinize Hediye Edebileceğiniz Balonlu Şişeler

Parti alanına gelen misafirler doğum gününüzde sizinle birlikte sevincini paylaşacak. Onlara giderken sizden bir hatıra bırakmanız doğum günü partisini muhakkak unutulmaz kılacak.  Minik cam şişelerin içine geçirdiğiniz dönük balonu daha sonra şişirebilir ve rengârenk şişeler elde edebilirsiniz. Daha sonra bu şişeleri tülle renklendirebilirsiniz.  Balonu şişenin dışına da geçirebilirsiniz.

10Jelibonlarla Hazırlayacağınız Süslemeler Misafirlerinizin Yüzünü Güldürecek

Jelibon küçükten büyüğe herkesin sevdiği bir yiyecek. Doğum gününüzde farklı bir süslemeye imza atmak istiyorsanız uzun bir kürdan alarak ve minik kürdanlar kullanarak jelibonlara şekil verebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Örümcek Adam Pasta Modelleri

11Doğum Günü Partisinde Masa Süslemeleri

Doğum günü partilerinin ana unsuru partide ikram edebileceğiniz yiyecekler. Bunun içinde dikkat çekici bir masa hazırlamanız gerekiyor. Eğer çocuğunuza hazırladığınız bir parti varsa renkli tüllerle masayı renklendirebilirsiniz. Eğer bir yetişkin için doğum günü partisi hazırlıyorsanız, onun resminin yer aldığı bir masa örtüsü bastırabilirsiniz. Bu konuda hazırladığımız Doğum Günü Masa Süsleme Örnekleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

12Doğum Günü Partisi Girişinde Hangi Süslemeler Kullanılır?

Doğum günü partisi düzenlediğiniz zaman misafirlerinizi en iyi nasıl karşılayabileceğinizi düşünürsünüz. Bu nedenle parti giriş alanı içinde iyi fikirlere ihtiyacınız var. Eğer parti açık alanda yapılacaksa misafirlerinizi havai fişeklerle, uçan dilek balonlarıyla, karşılayabilirsiniz. Kapalı mekânda düzenleyeceğiniz doğum günü partisi için girişi iç içe girmiş ve şekil almış balonlarla süsleyebilirsiniz. İsminizin ve resminizin yer aldığı bir pankartta bastırabilirsiniz.

13Doğum Günü Parti Girişinde Çilek ve Marshmellow Şöleni

Büyükten küçüğe herkesin hoşuna gidebilecek doğum günü girişi süslemelerinden biri de uzun yumuşak mantar bir tahtanın üzerine kürdanlarla tutturulan Marshmellow şekerlemeler ve çilekler. Dilerseniz bu ikisi yerine farklı şeylerde kullanabilirsiniz. Misafirlerinizin daha doğum günü alanına girmeden ağzı tatlanacak. Bu fikir onlarında sizin de yüzünüzü güldürecek.

14Doğum Günü Partisinde Hediyelik Bölümü

Doğum günü partisinde hediyelerinizi kabul edebileceğiniz oldukça özel bir şark köşesi tasarlayabilirsiniz. Oraya misafirleriniz için küçük minnet dileklerinizin yazdığı ve üzerinde boncukların yer aldığı küçük ve yapay bir ağaç alabilirsiniz. Hediyelerle ilgili fikir almak isterseniz, 1 Yaş Doğum Günü Hediyelikleri İçin Harika Fikirler fikirlerimiz size yardımcı olacaktır.

Dünyaya Bir Kez Geliyoruz! Her Doğum Günü Kişiye Özel ve Unutulmaz Olmalı

Unutmamak gerekir ki dünyaya bir defa geliyoruz. Doğum gününüzde fiyatı ne olursa olsun birbirinden güzel doğum günü malzemeleri ile ödüllendirebilirsiniz. Satın alabileceğiniz bu malzemeleri ufak malzemeleri bir araya getirerek kendiniz de tasarlayabilirsiniz.

3 Yorumlar

  1. Okurken bile insan heyecanlanip sevinebiliyor cocuklar ve dogum gunu super bir detay rabbim isteyen herkese yasatsi diyorum amin…

  2. Çok güzel bir seyfo gümüş günü çocukların sevinci beni çok mutlu ediyor o kadar güzel şeyler yazilmiski insan okudukça okuyasi geliyo kime nasipse ona çıksın derim

  3. Değerli ve güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizler için üretmeye ve daha çok ilham vermeye devam edeceğiz. İlham alıyor olmanıza çok sevindik, dilerseniz etkinliğiniz için gigbi.com’dan dilediğiniz profesyonele ulaşabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!