Doğum Günü Masa Süsleme Örnekleri

Birbirinden güzel doğum günü masa süsleme örnekleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

28673

Çocuğunuzun doğum günü partisi için hazırlık yapıyor fakat dekorasyona dair bilmeniz gerekenleri bilmiyorsanız bu yazımız tam size göre! Doğum günü partisinde masa dekorasyonu nasıl olmalıdır ve doğum günü masa süsleme önerileri nelerdir? Sizin için cevapladık…

En Güzel Doğum Günü Masa Süsleme Fikirleri

Bu yazımızda sizler için doğum günü dekorasyonunun ana unsuru olan masa süslemeyi anlattık. Farklı öneriler ve yaratıcı fikirlerle siz de çocuğunuzun doğum günü partisi için ilham verici fikirlere sahip olabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel 3 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri

Doğum günü ev süslemeleri

doğum günü masa süsleme

Doğum günü ev süslemeleri için pembe tüllerle kapladığınız doğum günü masanı süsleme dekorasyonunuzu tatlılarla ve içeceklerle doldurabilir, adeta lezzet masasına dönüştürebilirsiniz. Masanın arkasında kalan duvara da dekoratif süsler asabilirsiniz, kağıt bayraklar gibi…

Puantiyeli kurdele kullanabilirsiniz

doğum günü masa süsleme

Doğum günü masa süsleme biraz yaratıcılıkla çok başarılı şekilde tamamlanabilir. Masa örtünüzü kalın, puantiyeli kurdeleler ile bu şekilde bağlayarak ortaya farklı bir görüntü çıkarabilirsiniz.

Renklerin kardeşliği

doğum günü masa süsleme

Tek renge yoğunlaşmak yerine farklı renkleri bir arada kullanmak da güzel bir fikir olabilir. Renkli bir masa örtüsü ve etrafına asılmış renkli kumaş bayraklar… Üstelik bu bayrakları kendiniz de dikebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Erkek Çocuk 3 Yaş Doğum Günü Fikirleri

Kağıt süsler asabilirsiniz

doğum günü masa süsleme

Doğum günü masa süsleme üzerine kağıttan yapılmış süsler asabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak ortaya farklı şekiller çıkarabilir, uygun fiyata eşsiz dekoratif eşyalara sahip olabilirsiniz.

İsimlerin olduğu süslemeleri de unutmayın.

doğum günü masa süsleme

Masanın üzerine doğum günü çocuğunun ismini yazabileceğiniz harfler satın alabilirsiniz.

Doğum günü süslemesi modelleri için misafir masalarının tasarımı da önemlidoğum günü masa süsleme

Misafirlerinizin masasında daha sade bir doğum günü masa süsleme anlayışı tercih etmelisiniz. Renkler doğum gününün ana temasıyla, yiyecek standıyla uyumlu olmalıdır. Masalara çiçekler veya küçük sürprizler hazırlayabilirsiniz. Örneğin, konuklarınız için hazırladığınız küçük hediyelikleri tabaklara koyup üzerine karton şapka kapatabilirsiniz. Ayrıca bebek misafirleriniz için mama sandalyesi bulundurmayı da unutmayın.

Mutlaka incele:  Değişik Doğum Günü Kutlamaları Fikirleri

Doğum günü oda süslemeleri

doğum günü masa süsleme

Doğum günü süslemesi modelleri için doğum günü oda süsleme örnekleri ile doğum günü masa süsleme modelinizin daha gösterişli olmasını istiyorsanız etrafa sayısız balonlar yerleştirebilir, pileli kumaş parçalarını masanın kenarına ve duvarlara asabilirsiniz.

Eğlenceli temalar masanızı daha renkli hale getirebilir.

masa8

Birbirinden güzel doğum günü masa süsleri ile büyük küçük tüm kız çocuklarının sevgilisi Minnie Mouse’dan ilham alınarak hazırlanan bir masa mutlaka pembe renkleri ve puantiye desenlerini barındırmalıdır.

Kırmızı doğum günü masa süsleme örnekleri

masa4

Bebek doğum günü masaları için özellikle kışın kutlanacak doğum günlerinde yılbaşı kutlamalarına atıfta bulunan kırmızı ve yeşil renk kombinasyonunu doğum günü masa süsleme modelleri için tercih edebilirsiniz.

Doğum Günü Dekorasyonu Fikirleri

Doğum günü partisi organize etmek emek ve planlama ister. Özellikle doğum günü masa süsleme konusu, çoğu ebeveynin tereddüt ettiği bir konudur. Sizin için yazdığımız, pek çok öneriyle zenginleştirdiğimiz Prenses Doğum Günü Teması Fikirleri ve Doğum Günü Organizasyonu Nasıl Yapılır? yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!