Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Doğum Günü Fotoğrafçısı

Doğum Günü Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
35
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

daha fazla...
Doğum Günü Fotoğrafçısı
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Doğum Günü Fotoğrafçısı Fiyatları 2022

Doğum Günü Fotoğrafçısı fiyatları 2022 yılı için ortalama fiyat aralığı 1.010 TL ile 1.230 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Doğum Günü Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Doğum Günü Fotoğrafçısı Müşteri Yorumları

Asude Ertuğrul
Asude Ertuğrul
Bebeğimiz için bir yaş cekimi ve doğum günü çekimini Nurdan hanımla yaptık, en güzel fotoğrafı çekmek için yılmadan özenle samimiyetiyle çalışması bizi çok mutlu etti. İçtenliği ile sanki uzun zamandır tanıyor gibi olduk. Fotoğraflarımızı çok beğendik tekrardan teşekkür ederiz işinizde başarılar dileriz 🥰
Noa Photography
şeyma nur gül
şeyma nur gül
Uğur Bey ile çekimimiz o kadar güzel ve eğlenceli geçti ki… Bu çekim işleri çok gözümde büyüyordu biraz heyecan birazda istediğim, planladığım gibi olmaz korkusu vardı. Uğur Bey sayesinde hem keyifli bir çekim geçirdik hem de bu mutlu anımızı istediğimiz gibi ölümsüzleştirdik. Uğur Bey ve ekibine teşekkür ederim.
Uğur Bayrakal Photography
İsa Baran Yavuz
İsa Baran Yavuz
Aldığım hizmetten çok memnun kaldım Bundan sonra ki bütün çekimlerimi Zeytun Film e yaptırmayı düşünüyorum Gökmen beye teşekkür ederim işini gerçekten çok iyi yapıyor
Zeytun Film
Fadime Aydoğdu
Fadime Aydoğdu
Yeni doğan fotoğrafçılığı yapmıştık kendisi ile o kadar hoş ve nayiftiki bebeğime yaklaşımı çok mutlu ayrıldığımız için bebeğimin 1. Yaş pasta patlatmasini bile tekrar çekimledik kendisine çok çok teşekkür ederim
Nihal Karakaya Photography
Merve Turgut
Merve Turgut
Ütün fotoğraf çekimi yaptırdım. Yardımcı oluyorlar ve çok ilgililer Teşekkür ederim
Rumeysa Çalışkan

Doğum Günü Fotoğrafçısı Talepleri

M Meltem Ü.
18 Eylül pazar, 09:30-13:00 arası sariyer koruparkta gerceklesecek dogum gunu etkinligimize fotoğraf+ video destegi saglayacak hizmmet veren aramaktayiz.

Doğum Günü Fotoğrafçısı Arayan Müşteriler Ne Talep Ediyor?

#1 Çocuğumun dığum günü için fotoğraf ve video çekilecek. Klip de istiyoruz.Ayrıca stüdyoda da istiyoruz ama 1 hafta sonrasında olabilir.

#2 Bebegimin 1 yas doğum gününde evimde fotoğraf çekilmesini istiyorum ani olarak kalsın diye

#3 fotoğraf ve mini video hazırlanacak kadar çekim yapılması yeterli olacaktır

#4 Beylikdüzü west marina da çocuğumun doğum günü için fotoğraf ve video çekebilecek birini istiyoruz yaklaşık 2 saat

#5 çocuğumun 1 yaş doğum günü için sadece fotoğraf ve video çekimi lazım flaşa atmak istiyorum başak birşey yok 200 TL arıyorum acil yaklaşık 1 bucuk 2 saat olabilir

#6 dogum gunu icin

#7 doğum günü için en fazla 1 saat sürecek

#8 3 kişi . 2 yaşındaki kızımın doğum günü fotoğrafı olarak düşünüyorum. Aynı zaman da ailecek de çekilmek istiyorum.

#9 Bebeğim 1 yaşında 1 yaşına özel bir doğum günü fotoğraf çekimi istiyorum konsept olarak yeşil ve lila olabilir

#10 Eşim ben ve 1 yaşında ki oğlumuz hazır konsept ler şeklinde doğum günü fotoğrafları olabilir

#11 1 yaş doğum günü fotoğraf çekimi ve pasta patlatma aile çekimi istiyorum

#12 Kızıma 1 yaş doğum günü fotoğraf çekimi yapmak istiyorum pandemi sebebiyle bebeğimi dışarı çıkarmak istemiyorum evde veya site bahçesinde çekim yaptırmak istiyorum

#13 Merhaba, 1 Yaş erkek bebek doğum günü fotoğrafları çektirmek istiyoruz daha doğrusu konsept yapmak istiyoruz bununla ilgili detaylı bilgi vermenizi rica ederim?, Mesela, kıyafetleri siz mi temin ediyorsunuz yoksa biz mi getireceğiz? Nasıl bir konsept de çekim olacak gibi şeyler. Teşekkürler

#14 stüdyoda doğum günü fotoğrafları farklı konsepte olacak.dijital ortamda fotoğrafları istiyoruz ve fiyatı uygun olursa albüm de alacağız.

#15 1 yaş doğum günü fotoğrafları istiyorum. Parti olmayacak. 1 yaş konseptli fotoğraflar.

#16 Doğum günü fotoğraf çekimi istiyorum herhangi bir çıktı yada albüm istemiyorum usb belleğe atılıcak resimler

#17 1 yaş erkek bebek doğum günü fotoğraf çekimi için bilgi almak istiyorum bir arkadaşım tavsiye etti sizi kaç konsept uyguluyorsunuz kaç fotoğraf oluyor ve ücreti bugün için dönerseniz bende ona göre karar verip bu hafta çektireceğim

#18 Kizima kucuk capli bir 1 yas doğum günü fotoğrafları çektirmek istiyorum

#19 Kızım defne için 1 yaş doğum günü fotoğrafları istiyorum. Fotoğraf çekimlerinizin içinde neler var?

#20 Bebeğim 1 yaşında.Bebeğimizi alıp fotoğrafçının belirleyeceği bir mekanda sadece değişik kıyafet ve kostümlerle 1 yaş doğum günü fotoğrafları çektirmek istiyorum.Kostüm ve kıyafetler fotoğrafçıda olması koşuluyla.Çünkü değişik değişik resim çekmek için o sayıda kıyafet yok elimizde.

Doğum Günü Fotoğraf Çekimi Fiyatları, Fikirleri

Doğum günü fotoğraf çekimi çoğunlukla 1-12 yaş çocuk grubu için tercih edilse de son yıllarda bu trend yetişkinler arasında da yayılmaya başladı.

Doğum Günü Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Hemen hemen her fotoğraf çekiminde olduğu gibi doğum günü çekiminde de fiyatlar, farklı hizmet paketlerine göre değişiklik göstermektedir. Ama fiyatlar ortalama olarak 1200-2000 TL arasındadır.

Doğum günü fotoğraf çekimi özellikle çocuk partilerinde tercih ediliyor

Doğum günü fotoğraf çekimi özellikle taze anne ve babalar tarafından bebeklerinin 1 yaş doğum günü partileri için tercih ediliyor. Büyük bir heves ve özenle hazırlanan doğum günü partisini ölümsüzleştiriyor, fotoğraf albümleri için birbirinden güzel karelere sahip oluyorlar.

Pasta kadar tatlı bebekler için

Farklı konseptlerle hazırlanan doğum günü partisi çoğu zaman 1 yaş fotoğraf çekimi yerine tercih ediliyor. Çoğunlukla 1 yaş fotoğraf çekimini doğum günü partisine denk getirerek bir taşla iki kuş vurmak istiyor aileler. Ama siz dilerseniz 1 Yaş Fotoğraf Çekimi Konseptleri ve Fikirleri yazımıza da göz atabilirsiniz.

Çekimin süresi fiyatı etkiliyor

Doğum günü fotoğraf çekimi fiyatını değiştiren unsurların başında çekimin süresi gelmektedir. Ayrıca fotoğrafçının deneyimi ve kalitesi de fiyatın değişiklik gösterme sebeplerindendir.

Fotoğraf çekimi için farklı konseptlerden faydalanabilirsiniz

Bebeğinizin doğum günü partisi için düşündüğünüz konsept fotoğrafların daha iyi olmasını sağlayabilir. Örneğin lezzet köşesinde birbirinden güzel atıştırmalıklar ve güzel bir yaş pasta iyi fikir olabilir. Ayrıca bebeğiniz için yaş panosu tasarlayabilirsiniz. Bu panoda bebeğiniz hakkındaki bilgilere yer verebilirsiniz. İsmi, yaşı, kilosu, boyu, sevdikleri, yetenekleri...

Yetişkin doğum günü partilerinde de tercih ediliyor

Doğum günü fotoğrafları yetişkinler tarafından da oldukça tercih edilmeye başladı. Arkadaşlarınızla kutlayacağınız doğum gününüz için siz de profesyonel bir fotoğrafçıyla anlaşabilirsiniz.

Doğum Günü Fotoları, En Güzel Fotoğraflı Doğum Günü Fikirleri

Kaç yaşına girerseniz doğum günleri, kutlanması gereken günlerdir. Doğum gününüzü içinizden geldiği gibi kutlamalısınız. Kendinize, çocuğunuza ya da sevdiklerinize bir doğum günü hazırlamak istiyorsanız doğum günü fotoları size ilham verebilir.

Doğum Günü Fotoları İçin Harika Fikirler

Sizin için birbirinden güzel doğum günü fotoları derledik. Bu fotoğraflara bakarak kendi hazırlayacağınız partiyle ilgili biraz ilham alabilirsiniz. Eğer isterseniz bu fotoğraflardaki temaları kendi partinize de uyarlayabilirsiniz.

Gökkuşağı Temalı Parti

Gökkuşağı renklerini kim sevmez ki? Bu renkler bulunduğu ortamı capcanlı bir hale getiriyor. Partinizde gökkuşağının renklerini kullanabilirsiniz. Dekorasyonda, doğum günü pastanızda yiyecek ve içeceklerinizde gökkuşağı renklerini tercih edebilirsiniz.

Denizkızı Temalı Parti

Denizkızını büyük-küçük herkes çok seviyor. Eğer denizi seven biriyseniz denizkızları da ilginizi çekiyordur. Denizin rengini andıran turkuvaz ve mor bir araya geldiğinde ortaya çok güzel bir tablo çıkıyor. Kullandığınız tabaklarda, parti malzemelerinde ve süslemelerinizde turkuvaz ve mor rengi tercih edebilirsiniz.

Karnaval Temalı Parti

Doğum günü partiniz için isterseniz karnaval teması yapabilirsiniz. Rengarenk şekerler, patlamış mısır, pamuk şeker, cupcakeler ve karnaval renklerine sahip bir dekorla muhteşem bir doğum günü partisi teması hazırlayabilirsiniz. Bu temaya uygun kurabiyeler ve yine temanıza uygun bir doğum günü pastası yaptırabilirsiniz.

Denizci Temalı Doğum Günü Fotoları

Denizi seven ve denizci olmak isteyen bir çocuğunuz varsa ya da denizi seven bir yetişkinseniz, denizci temalı bir doğum günü partisi yapmamanız için hiç bir sebep yok. Can simidi şeklinde kurabiyeler, denizci üniforması renkleri taşıyan pasta ve süslemeler tercih ederek çok güzel bir parti hazırlayabilirsiniz.

Insta-Party

Bir Instagram fenomeniyseniz ya da Instagram'i etkin olarak kullanan biriyseniz kendinize Instagram temalı bir parti hazırlayabilirsiniz. Instagram logosuna sahip bir pasta, Instagram logolu kurabiyeler ve farklı süslemeler tercih edebilirsiniz.


Doğum Günü Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Doğum Günü Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Türkiye Doğum Günü Fotoğrafçısı
İstanbul Doğum Günü Fotoğrafçısı İzmir Doğum Günü Fotoğrafçısı Ankara Doğum Günü Fotoğrafçısı Isparta Doğum Günü Fotoğrafçısı Düzce Doğum Günü Fotoğrafçısı daha fazla
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?