Birbirinden Güzel Doğum Günü Mumları Örnekleri

Birbirinden güzel doğum günü parti malzemeleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

899

Doğum günü partilerinin olmazsa olmazlarından biri doğum günü pastasıdır. Bu pastaları süsleyen doğum günü mumları ise en güzel dileklerin tutulmasını sağlayan, bir yaş daha büyümenin sembolüdür adeta.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Bebek Doğum Günü Hediyelik Fikirleri

En Güzel Doğum Günü Mumları

Doğum günü pastalarını süsleyen mumlar son zamanlarda farklı renklerde, desenlerde ve şekillerde üretilmeye başladı. Bu yazımızda sizler için harika doğum günü mumları sunuyoruz. İşte, o mumlar…

1Harf şeklinde, rengarenk doğum günü mumları

Harf şeklinde tasarlanan mumlar oldukça büyük ilgi görüyor, hemen hemen tüm doğum günü partilerinde artık bu mumlar tercih ediliyor. “Happy Birthday, İyi ki Doğdun” gibi kutlamaların yanı sıra doğum günü kutlanan kişinin ismi de yazılabiliyor. Ayrıca rengarenk olması da bu mumları son derece göz alıcı yapıyor.

Mutlaka incele:  Bebek Doğum Günü Hediyeleri

2Rakamlı mumlar da en sevilen doğum günü mumları arasında

Doğum günü pastalarında, yeni yaşı simgeleyen bu rakam şeklindeki mumlar da çokça tercih ediliyor. Ayrıca bu mumlar harfli mumlarla birlikte de kullanılabiliyor. Büyük bir pastanız varsa mumlara da çokça yer ayırabilirsiniz.

3Kalp şeklindeki doğum günü mumları

Kalp şeklinde, üzerinde “Happy Birthday” yazan mumlar da bulunuyor. Özellikle yandığında son derece güzel gözüken bu mumlar sizin de ilginizi çekebilir.

5Simli doğum günü mumları

Rakam şeklindeki mumların simli olan tasarımları da bulunuyor. Bu simli mumlar son derece güzel gözüküyor olsa da alırken mutlaka simin dökülüp dökülmediğine, pastaya bulaşıp bulaşmayacağına dikkat etmelisiniz.

6Puantiyeli doğum günü mumları

Doğum günü mumları harf şeklinde, rakam şeklinde, çizgili vs. olur da puantiyeli olmaz olur mu hiç! Son derece sevimli görünen bu mumların farklı renk alternatifleri de bulunuyor.

Büyük Bir Doğum Günü Pastası Mı İstiyorsunuz? İşte, En Güzel Doğum Günü Pastası Modelleri…

Bu güzel mumlarla süsleyeceğiniz pastanın büyük olmasını istiyor olabilirsiniz. Sizin için yazdığımız Büyük Doğum Günü Pastası Modelleri yazısını inceleyerek en güzel büyük doğum günü pastalarına göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!