Doğum Günü Panosu Fikirleri

3446

Doğum günü panosu özellikle 1 yaşına girecek bebeklerin doğum günlerinde hazırlanır. 1 yaşına basacak çocuğun gelişimi, bu 1 senede yaşadığı şeyler, güncel boyu, kilosu hakkında bilgiler verilip eğlenceli fotoğraflar da eklenebilir. Bu pano, doğum günü kutlanacak mekana herkesin görebileceği bir yere asılır.

En İyi Doğum Günü Panosu Fikirleri

Doğum günü panosu, bebeğin anne ve babası eğer varsa kardeşleri tarafından hazırlanabilir. Biraz kalabalık bir aileye sahipseniz onlardan da yardım alabilirsiniz. Ailenin her ferdi bu panonun yapımında yardımcı olmak için can atacaktır.

Mutlaka incele:  En Güzel Doğum Günü Dilekleri

11 Yaş Anı Panosu

1 yaş anı panosu hazırlamak aslında hiç de zor değil. Bebeğinizle ilgili güzel anılarınızı bu panoya yazabilirsiniz. İlk emeklediği günün tarihi, ilk dişini çıkardığı günün tarihi gibi önemli tarihler panoya yazılabilir. Bebeğinizin güncel boyu ve kilosu da ekleyebilir. Eğer bulabiliyorsanız biraz büyük bir kara tahta ve tebeşir kullanabilirsiniz ancak bu pek kalıcı olmayacaktır. Bunun yerine büyük bir pano hazırlayabilir ve bunun üzerinde de çalışabilirsiniz.

2Doğum Günü Panosu Hazırlama Programı

Doğum günü panosu hazırlamayı düşünüyorsanız bir süre öncesinden hazırlıklara başlayabilirsiniz. Nasıl bir pano yapacağınızı belirledikten sonra işiniz çok kolay. Panoya fazla şey sığdırmak istiyorsanız biraz büyük bir pano hazırlatabilirsiniz. Doğum günü panosu hazırlama için öncelikle malzeme temin etmelisiniz. Bebeğinizin fotoğraflarını, fotoğrafçıda kaliteli kağıtlara bastırıp bu panoya asabilirsiniz.

31 Yaş Panosu Nasıl Yapılır?

1 yaş doğum günü panosu yapmak için biraz büyük bir kara tahta ve tebeşir kullanabilirsiniz. Renkli tebeşirlerle tahtanın üzerine resim çizebilir ve bebeğiniz hakkında insanları biraz bilgilendirebilirsiniz. Kara tahta, siz üzerindekileri silmeseniz de zamanla okunaksız hale gelecek ve en sonunda bir şey görünmesi imkansız olacaktır. Kara tahta yerine büyük bir pano yaptırabilir ya da çıtalar yardımıyla kendi panonuzu kendiniz oluşturabilirsiniz. Hazırladığınız çerçevenin üstüne kartonlar yapıştırarak güzel bir pano hazırlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Parti Süsü Yapımı

41 Yaş Anı Panosu Fiyat Listesi

Anı panosu fiyat olarak pek pahalı değil. Her bütçeye uygun anı panoları yapmak mümkün. En uygun fiyatlı olanları kartonla yapılanlarıdır. Kendiniz tahtalarla ya da çıtalarla bir çerçeve hazırlayıp onun üzerine de karton yapıştırırsanız çok ucuza mal edebilirsiniz. Üzerine yazı yazmak için renkli ispirtolu kalemler ve boyama kalemleri kullanabilirsiniz. Bunların maliyeti de uygundur. Fotoğrafçıda bastıracağınız fotoğraflar çok tutmayacaktır. Zaten birkaç fotoğraf bastırmanız yeterli. Önemli anıları hatırlatacak fotoğraflar koyabilirsiniz. Anı panosunu fotoğraf panosu haline getirmeyin. Bu şekilde hazırladığınız doğum günü panosu fiyat olarak ucuza mal olabilir.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Magnetleri ve Modelleri

5Anı Panosu İçin Tavsiyeler

Hazırlayacağınız anı panosuna bebeğinizin doğduğu günle ilgili bilgileri yazabilirsiniz. Doğduğu günkü boyunu ve kilosunu, güncel boyunu ve kilosunu yazmanız sevimli bir ayrıntı olacaktır. Ayrıca eğer isterseniz panonun sağına veya soluna bebeğinizin sevdiğiniz elbiselerini asabilirsiniz. Bu sayede görsel olarak da şık bir panonuz olacaktır. Panoyu, iyi ışık alan bir yere asarsanız çekilen fotoğraflarda güzel çıkar. Ayrıca iyi ışık alması, dikkat çekmesi açısından da önemli bir ayrıntıdır. Doğum gününü açık alanda yapacaksanız yağmur riskine karşın panoyu korunaklı bir yere asmaya özen gösterin.

6Anı Panosu Nereden Satın Alınır?

Anı panosunu internetten satın alabilirsiniz. Her parçayı bir arada bulamasanız da anı panosuyla ilgili işinize yarayacak malzemeler kolayca bulunabilir. Ayrıca konuşma balonları hazırlayan yerler de bu konuda size yardımcı olacaktır.

En Güzel Pasta Patlatma, Cake Smash Konsepti Fikirleri

Çocuğunuzun doğum gününde bir pasta patlatma partisi de vermek istiyorsanız En Güzel Pasta Patlatma, Cake Smash Konsepti Fikirleri isimli yazımızı mutlaka okumalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!