Doğum Günü Seti Nelerden Oluşur?

En güzel doğum günü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

3718

Doğum günü kutlamaları yapılırken, kutlamanın yapılacağı mekan süslenerek daha özel bir yer haline getirilebilir. Özellikle bebekler için yapılan doğum günü partilerinde aileler mekanı süslemeye daha çok özen gösterirler. Doğum günü seti alarak parti mekanını dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

En Güzel Doğum Günü Seti Listesi

Doğum günü seti, içinde doğum günü mekanını süsleyebileceğiniz farklı süsler barındırır. Biraz daha kapsamlı bir set istiyorsanız içinde tabak, bardak, çatal ve bıçak olan setlere de bakabilirsiniz. Büyük setlerde konuşma balonları, anı çerçeveleri de bulunuyor.

1Doğum Günü Tabak Bardak Setleri

Doğum günü tabak bardak setleri ayrı olarak da satılıyor. Bu setleri ayrı olarak almak daha mantıklı olabilir. İçinde süs de olan setlerden çıkan tabak ve bardak setlerinin aynısından bulamayabilirsiniz. Aldığınız her şey birbiriyle uyumlu olsun istiyorsanız tabak-bardak setini ayrı olarak alabilirsiniz. 10’lu setler halinde satılan tabak-bardakları ihtiyacınız kadar alabilirsiniz ancak olası kazalara ve sürpriz misafirlere karşın fazladan 1 set daha alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Erkek Bebek 2 Yaş Doğum Günü Magnetleri

2Doğum Günü Parti Paketleri

Doğum günü parti paketleri, parti malzemeleri satılan yerlerden temin edilebilir. Bu tarz yerlerden daha ucuza satın alabilirsiniz. Tabak-bardak setleri ise plastik ve ambalaj ürünleri satılan yerlerde ucuz olacaktır ancak böyle yerlerde çok fazla seçenek bulamayabilirsiniz. İnternetten alışveriş yapmayı da tercih edebilirsiniz. 1 yaş doğum günü süsleri hepsiburada sitesinden satın alınabilir. Hepsiburada’dan havale/eft ya da kredi  kartı ile ürün satın alabilirsiniz. Başka bir seçenek olarak 1 yaş doğum günü seti gittigidiyor üzerinden alınabilir. Bu siteden kredi kartınızla ya da BKM Ekspress ile istediğiniz seti satın alabilirsiniz. Doğum günü parti malzemeleri kapıda ödeme seçeneğiyle farklı sitelerden temin edilebilir.

Mutlaka incele:  Bebeğinizin İlk Doğum Günü İçin Harika Fikirler

3Doğum Günü Hazırlık Malzemeleri

Doğum günü için hazırlanırken kendinize bir liste yapabilirsiniz. Bu listeye doğum günü için ihtiyacınız olan her şeyi yazabilirsiniz. Evinizde doğum günü yapacaksanız ancak evdeki tabak-bardaklar yeterli gelmeyecekse plastik setler satın alabilirsiniz. Böylece çocukların kırmasından da korkmazsınız. Bu setlerin üzerindeki çizimlerde çizgi film ve film karakterleri de yer alabiliyor. Bebeğiniz henüz seçim yapacak kadar büyük olmadığı için bu tercihi siz yapabilirsiniz. Doğum günü süsleri, balonlar, doğum günü panosu da mekanı süslemenizde size yardımcı olacaktır. Eğer isterseniz birkaç tane doğum günü afişi de hazırlayabilirsiniz.

41 Yaş Doğum Günü Parti Malzemeleri

1 yaş doğum günü parti malzemeleri seçerken çocuğunuzun yaşına uygun şeyler seçebilirsiniz. Ortama şirin süsler asmanızda hiç bir sakınca yok. Çocuğunuz henüz durumun farkında olamasa da siz ailesi olarak güzel bir süsleme yapabilirsiniz. Çocuğunuza doğum günü için şirin bir elbise alabilirsiniz. Pasta patlatma son trendlerden biri. Pasta patlatma partisi de yapacaksanız bu partiye özel elbise seçmeyi unutmayın.

Mutlaka incele:  Kız Bebek 2 Yaş Doğum Günü Fikirleri

5En Ucuz Doğum Günü Parti Malzemeleri

Aileler doğum günü hazırlarken bütçelerini de hesaba katmak zorundalar. En ucuz doğum günü parti malzemeleri, parti malzemesi üzerine yoğunlaşmış yerlerde bulunabilir. İnternetten de çok ucuza parti malzemesi bulabilirsiniz. Sadece parti malzemeleri satışı yapan web siteleri var. Buralardan çok uygun fiyatlara istediğiniz malzemeleri satın alabilirsiniz. Çocuğunuza doğum gününde kostüm kiralamak istiyorsanız internet üzerinden kostüm kiralayabilirsiniz. Ayrıca büyük çarşılarda kostümcüler olabiliyor. Buraları gezerek de farklı kostümler bulabilirsiniz. Bazı oyuncaklar da arı, Kırmızı Başlıklı Kız, peri kızı, Örümcek Adam kostümleri satıyorlar.

Doğum Günü Panosu Fikirleri

Doğum günü seti fikirlerimizden sonra çocuğunuzun doğum gününde kendi ellerinizle hazırladığınız güzel bir doğum günü panosu da kullanabilirsiniz. Bu panonun üzerinde çocuğunuzla ilgili bilgileri yazabilirsiniz. En güzel fikirler için Doğum Günü Panosu Fikirleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

4 Yorumlar

  1. şimdi herşey çok uygun fiyata bulunabiliniyor pinyatalar çok cazip içine cikolatalarla doldurup patlatildiginda çikolata kapışan çocukları izlemek çok keyifli

  2. Değerli ve güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizler için üretmeye ve daha çok ilham vermeye devam edeceğiz. Teşekkürler!

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!