Doğum Günü Tabak Bardak Modelleri

En güzel bebek doğum günü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

857

Doğum günü için evdeki tabak ve bardaklarınızı kullanabilirsiniz ama hem güzel bir konsept yaratmak istiyorsanız hem de tabak ve bardaklarınızın yetmeyeceğinden, zarar göreceğinden korkuyorsanız doğum günü tabak bardak modellerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Doğum Günü Tabak Bardak Modelleri için Harika Fikirler

Doğum günü tabak bardak modellerini parti malzemeleri satan yerlerden ve internet üzerinden satın alabilirsiniz. Doğum günü için bu tarz malzemeler satın almak istiyorsanız öncelikle modeline karar vermelisiniz. Gerçekten çok fazla çeşit var ve bir konsept belirlemezseniz aklınız biraz karışabilir.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Doğum Günü Mumları Örnekleri

1Palyaçolu Tabak Bardak Seti

Palyaçolu tabak bardak setleri size biraz demode gelebilir ama rengarenk bu tabak ve bardaklar herkesin hoşuna gidecek. Bu seti kız çocuğu için de erkek çocuğu için de kullanabilirsiniz. Bu tarz bir set alacaksanız palyaço konseptli bir parti de hazırlayabilirsiniz.

2Minnie Mouse Tabak Bardak

Kız çocukları Minnie Mouse’ye bayılıyor. Pembe kıyafetleri ve kurdelesi, sevimli görünüşü kız çocuklarının çok hoşuna gidiyor. Eğer sizin de kızınız Minnie Mouse’yi seviyorsa doğum günü için Minnie Mouse seti alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Doğum Günü Etiketleri Fikirleri

3Frozen Doğum Günü Seti

Frozen, son yılların en çok sevilen Disney animasyonlarından biri olmayı başardı. Çocuklar büyük bir heyecanla yeni bölümünün de yayınlanmasını bekliyorlar. Frozen’daki Kraliçe Elsa ve Prenses Anna kız çocuklarının en sevdiği karakterler. Doğum günü için Frozen teması hazırlayabilir ve görseldeki gibi malzemeler alabilirsiniz.

4“Uçaklar” Temalı Doğum Günü Setleri

Kız çocuklarının Frozen’i sevdiği gibi erkek çocukları da Uçaklar’ı seviyorlar. Disney’in başarılı animasyonlarından biri olan Uçaklar’ı özellikle arabalar ve uçaklarla ilgilenen erkek çocukları çok beğeniyor. Uçaklar animasyonu çocuğunuzun sevdiği animasyonlardan biriyse bu tabaklardan satın almalısınız.

Mutlaka incele:  Bebek Doğum Günü Kıyafetleri

5Pepe Doğum Günü Tabak Bardak Takımı

Pepe, en sevilen Türk yapımı çizgi film olmayı başardı ve henüz onu tahtından edebilmiş Türk yapımı çizgi film yapılmadı. Pepe’yi hem kız çocukları hem de erkek çocukları çok seviyorlar. Sizin de çocuğunuzun en sevdiği çizgi film Pepe ise doğum günü masanızın konuğu Pepe olabilir.

Bebek Doğum Günü Parti Bardakları

Bebeğinizin doğum gününü kutlayacaksanız ve konsepte uygun bardaklar arıyorsanız sizin için hazırladığımız Bebek Doğum Günü Parti Bardakları isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!