Doğum Günü Tabakları ve Bardak Setleri

En güzel doğum günü parti malzemeleri fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1200

Özellikle çocuk doğum günleri için sıklıkla kullanılan doğum günü tabakları, son dönemde farklı şekil, renk ve konseptler halinde tasarlanıyor. Yetişkinler için de kullanılan bu setler eğlencesi ve konsepti nedeniyle tercih ediliyor.

Doğum Günü Tabakları ile Doğum Günleri Artık Daha Renkli

Hangi konsepti seçerseniz seçin veya çocuğunuz hangi karakteri kullanmak isterse kullansın, bu karton veya plastikten yapılan bardak ve tabak setleri doğum gününüzü daha keyifli kılacak. Haydi şimdi seçim zamanı!

Mutlaka incele:  Temalı Doğum Günü Partisi Fikirleri

1Doğum günü tabak setleri çeşitleri

Çocuğunuzun doğum günü yaklaşırken alacağınız bu tabak setleri, hem cinsiyetine, hem istediği karaktere, hem de genel doğum günü konseptine uygun hale gelir. Öncelikle doğum gününde ne yapmak istediğine karar vermesi gereken çocuğunuz için bir tema belirlemeli, seçimleri buna göre yapmalısınız. Örneğin bu renkli ve puantiyeli tabak setleri, hem doğum gününü keyifli kılacak, hem de kullanışlı olma özelliği ile sizi kendine hayran bırakacak.

Mutlaka incele:  Birbirinden Sevimli Tavşan Yüz Boyama Örnekleri

2Doğum günü bardak süsleme nasıl yapılır?

Doğum günü bardak ve tabak setlerinden en sade olanlarından birini seçtiniz. Çünkü tüm parçaları kendiniz süslemek istiyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken süsleme malzemelerinize karar vermek ve gerekli ürünleri de satın almak. Yapıştırıcı ve silikon tabanca ise olmazsa olmazlarınızdan olmalı. Öncelikle bardaklarınızın dilediğiniz tarafına yapıştırıcıyı sürmeli, hemen ardından istediğiniz karakter, yazı veya şekli yapıştırmalısınız. Kurumaya bıraktığınız bardakları keyifle kullanabilirsiniz.

3Her şeyiyle bir bütün doğum günü konseptleri

Doğum günü plastik tabak alışverişine çıktığınız zaman bakacağınız şeylerden biri de set olarak satılan tabak ve bardaklar olacaktır. Özellikle renkli ve karakterlerle dolu olan tabak ve bardak setleri, çocuğunuzu da sizi de mutlu edecektir. Doğum günü tabak bardak peçete fiyatları ise beklediğinizden çok daha makul seviyelerde. Örneğin 25 kişilik bir tabak, bardak, peçete ve kamış setini toplamda 60 TL’ye bulabileceğiniz gibi, kampanya ve indirim dönemlerinde çok daha uygun fiyatlara rastlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu dönemleri sıkı takip etmek.

Mutlaka incele:  Birbirinden Sevimli Angry Birds Pasta Modelleri

Kendiniz veya çocuğunuz için organize edeceğiniz doğum günü partisi için alacağınız tabak ve bardak setleri, sizin yaratacağınız konsepte göre daha da eğlenceli hale gelecek. Şimdiden iyi eğlenceler!

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!