Düğün Kartları Modelleri, En Güzel Örnekleri ve Fiyatları

En güzel düğün fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

952

Düğün kartları modelleri arasından seçim yapmak oldukça zor olsa da belirlediğiniz düğün temasına en uygun tasarımı seçebilirsiniz. Mekan, tarih ve diğer detaylar belirlendikten sonra sıra en önemli kısımlardan biri olan düğün kartları modelleri ile ilgili seçim yapmaya geldiyse sizin için harika önerilerimiz var.

Birbirinden Güzel Düğün Kartları Modelleri

Sevdiklerinizi düğününüze davet ederken şık bir yol seçmek istiyorsanız sayısız düğün kartları modelleri arasından sizi en çok yansıtanı tercih edebilirsiniz. Sade, gösterişli, esprili ya da şık düğün kartları ile konuklarınızı düğün gecenize davet etmek için hazır mısınız? İşte sizin için derlediğimiz harika düğün kartları modelleri

Mutlaka incele:  En Güzel Düğün Davetiyesi Hazırlama Örnekleri ve Fikirleri

Sadelikten Yana Olanlar İçin

Düğün kartınızı seçerken gösterişli bir model yerine daha sade tasarımlar tercih ediyorsanız bu dantel görünümlü düğün kartı modeli tam da size göre. Hem düğün temanızı yansıtacak hem de konuklarınızı zarif bir yoldan düğününüze davet etmenizi sağlayacak bu model oldukça yaygın.

1Yenilikçi Düğün Kartı Fikirleri

Her zaman klasik davetiye modelleri tercih edilmek zorunda değil. Hayatınızın en önemli günü için klişelerden uzaklaşmak ve farklılıkları tercih etmek istiyorsanız bu tahta mandallı düğün kartı modeline bayılacaksınız demektir. Üstelik bu modeli kendi kendinize de yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Düğün Karşılama Panosu Fikirleri

2Düğün Kartları Fiyatları

Yapacağınız düğün için tercih etmek istediğiniz düğün kartlarının bütçenize de uygun olması gerekiyor. Düğün kartları fiyatları kartın boyutuna, kağıt çeşidine, kullanılan malzemelere ve tasarımın özgünlüğüne göre farklılık gösterebiliyor. Bu açıdan bütçenize en uygun düğün kartı için araştırma yapmanızda fayda var.

3En Popüler Düğün Kartları Modelleri

Son zamanlarda birçok çiftin tercih ettiği düğün kartı modelleri illüstrasyonlu, esprili ve eğlenceli modeller oluyor. Düz ve sıradan davetiyeler yerine siz de daha sevimli ve komik düğün kartları modelleri tercih edebilir ve konuklarınızı düğününüze davet ederken yüzlerinde bir gülümseme oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğün Takı Kutusu Modelleri ve Yapımı

En Güzel Kına Gecesi Davetiyesi Örnekleri

Düğününüz için davetiye seçimi yaptıysanız kına gecesi için de bir kart modeli seçebilirsiniz. Bu konuda fikir almak için daha önce derlediğimiz En Güzel Kına Gecesi Davetiyesi Örnekleri başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!