İlginç ve Farklı Doğum Günü Sürprizleri

Birbirinden güzel doğum günü organizasyonu fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

3234

Hepimiz doğum günlerimizi iple çeker ve bize yapılacak sürprizleri merakla bekleriz. Peki sevdiklerimizi şaşırtmak için nasıl farklı doğum günü sürprizleri hazırlayabiliriz?

Farklı Doğum Günü Sürprizleri İçin Öneriler

Hatırlanmayı herkes sever. Doğum günleri de sevdiklerimize değer verdiğimizi göstermenin yollarından biridir. Onlara hazırlayacağınız farklı doğum günü sürprizleri ile onları hem şaşırtacağımızı hem de mutlu edebileceğimizi unutmayalım.

Mutlaka incele:  Çocuk Doğum Günü Yaş Pasta Modelleri

1Arkadaşınız İçin Farklı Doğum Günü Sürprizleri

Arkadaşınızı şaşırtacak bir doğum günü sürprizi arayışındaysanız, hiç eskimeyen bir önerimiz var. Arkadaşınıza doğum gününde yanında olamayacağınızı, çünkü iş seyahatiniz olduğunu söyleyin. Hatta ondan sizi havaalanına ya da otogara bırakmasını isteyin ki hikayeniz inandırıcı olsun. Bu arada arkadaşlarınız sizin evinizde sürpriz parti hazırlıkları ile ilgilensin. Ardından eve dönün ve partiye hazır olduğunuza emin olduktan sonra doğum günü kutlanacak kişiyi arayın ve yöneticinizin aradığını, evinizde su borularının patladığını haber verdiğini söyleyin ve ondan evinizi kontrol etmesini rica edin. Ve arkadaşınız evinize geldiğinde hep bir ağızdan doğum günü şarkıları söyleyin.

Mutlaka incele:  Kız Çocuk 5 Yaş Doğum Günü Fikirleri

2Sevgilinizi Şaşırtacak Farklı Doğum Günü Sürprizleri

Sevgilinize doğum gününde hoş bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Onu ne kadar çok sevdiğinizi, onunla ne kadar mutlu olduğunuzu tüm samimiyetinizle anlattığınız bir video çekin. Hatta arkadaşlarınızdan da bu konuda yardım isteyebilirsiniz.  Daha sonra sevdiğiniz bir filmi alın ve film cd si yerine kendi çektiğiniz videonun olduğu cd yi koyun. Doğum gününde sevgilinize bu cd yi verin ve ondan eve varır varmaz bu filmi izlemesini isteyin.

Mutlaka incele:  Kostüm Kiralama için Harika Öneriler

3Annenizi Mutlu Edecek Farklı Doğum Günü Sürprizleri

Annenize sürpriz bir doğum günü yapacaksanız onu tüm gün dışarıda tutacak bir bahane bulun. Daha sonra annenizin en sevdiği yemekleri hazırlayın, tabi sonrasında mutfağı temizlemeyi de unutmayın. Anneniz eve geldiğinde her şeyin hazır olduğunu ve herkesin onu beklediğini görünce oldukça mutlu olacaktır.

Yetişkinler İçin Farklı Doğum Günü Sürprizleri

Yetişkinler de partilerden, çocuklar kadar zevk alır ve insanların tüm gününü gelip sizle geçirmesi gerçekten hoş bir duygudur. Onların doğum günlerinde farklı sürprizler yapmak istiyorsanız, yetişkin doğum günü parti hazırlıklarını anlattığımız yazımıza göz atabilirsiniz.

parti organizasyonu

yetişkin doğum günü partisi

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!