İzmir Düğün Fotoğrafı Mekanları İçin Harika Öneriler

2903

Düğün fotoğrafı en az düğünün kendini kadar önemlidir. Hayatınız boyunca hatırlayacağınız o özel günü ölümsüzleştirmek için çektireceğiniz düğün fotoğrafları da elbette mükemmel olmalıdır. İşte eğer düğününüzü İzmir’de yapacaksanız İzmir düğün fotoğrafı mekanları için uygun 11 dış mekan çekim önerileri.

İzmir Düğün Fotoğrafı Mekanları Dış Çekim Önerileri

İzmir’de düğün fotoğrafı çektirmeyi planlıyorsanız, harika seçenekler mevcutta. Özellikle ilkbahar ayında çekimi yapılan düğün fotoğrafları, muhteşem hava ve ışık ile birlikte birbirinden güzel pozlar yakalayabilirsiniz. Dilerseniz İzmir düğün fotoğrafçısı profillerine de göz atabilir, dilediğiniz fotoğrafçıdan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En İyi Buca Düğün Salonları

1Tarihi Asansör

1920’lerden bugüne gelmeyi başaran İzmir’in en önemli yerlerinden biri olan Tarihi Asansör, muazzam mimarisi ve İzmir manzarasıyla düğün fotoğrafınızın mükemmel olmasını sağlayabilir.

2Bostanlı Sahili

Ege Körfezi’nin manzarasının en iyi görüldüğü yerlerden biri olan Bostanlı Sahili, şehir manzarası altında muhteşem düğün fotoğraflarına ulaşmak için en ideal yerlerden biri.

3Havagazı Fabrikası

Eğer düğün temanız nostalji kokuyorsa Havagazı Fabrikası sizin için en ideal yerlerden biri demektir. Alsancak’ta yer alan bu mekan aynı zamanda müze ve galeri olarak da hizmet görüyor. Gündüz çekilecek düğün fotoğraflarında pastel tonlarıyla soft bir hava yaratırken akşam çekimlerinde ışık şovları ile muazzam fotoğraflar çekilebilir.

Mutlaka incele:  Mutlu Günlerinizin Fotoğrafçısı: Kadir Adıgüzel Wedding Photography gigbi'de

4Antik Şehir Efes

Beş yüz yıl öncesine dayanan bir tarihe sahip olan Antik Şehir Efes, tarih kokan harika görünümüyle bambaşka fotoğraflara ulaştırabilir. Farklılık ve anlamlı kompozisyonlar eşliğinde düğün fotoğrafı çektirmek isteyenler bu mekanı tercih edebilir.

5Fuar-Koşu Yolu

Ağaç manzarasıyla büyüleyen Fuar-Koşu yolu, İzmir Fuarı’nın içerisinde yer alıyor. Düğün fotoğraflarını doğanın kollarında, muhteşem gökyüzünün ve yeşilliğin altında çektirmek isteyenler için tercih edilebilecek en iyi yerler arasında yer alıyor.

6Karşıyaka Nikah Dairesi

İzmir’de evlenenler için bir gelenek haline gelen Karşıyaka Nikah Dairesinin önündeki dev alyans heykeli, romantik pozlar vermek ve bu anlamlı günü anlamlı bir düğün fotoğrafı ile ölümsüzleştirmek  için son derece ideal olabilir.

8Alsancak Garı

Hem tarihi, hem anlamlı hem de hoş bir mekan arayanlar için Alsancak Garı harika bir tercih olabilir. Özellikle akşam saatlerinde yapılan ışıklandırma ile harika bir görünüm kazanan gar, romantik düğün fotoğraflarına ulaşmak için son derece ideal.

9Ege Üniversitesi Kampüsü

İzmir düğün fotoğrafı mekanları için doğa manzarası eşliğinde muhteşem fotoğraflara ulaşmak için tercih edilebilecek yerlerden biri olan Ege Üniversitesi Kampüsü özellikle ilkbahar ve yaz aylarında düğün yapacak olanların tercih edebileceği en güzel yer.

10Alaçatı

İzmir düğün fotoğrafı mekanları için Alaçatı

Alaçatı sokaklarının sıcacık görüntüsü ve rengârenk çiçeklerin büyüsü altında harika düğün fotoğrafları çektirmek için gidilebilecek en iyi yer Alaçatı. Özellikle yaz gelinleri için büyük bir şans olan Alaçatı, hayatınız boyunca fotoğraflarınıza gülümseyerek bakmanızı saklayacak harika bir mekan.

11Edward Köşkü

İzmir düğün fotoğrafı mekanları Edward Köşkü

Düğün fotoğraflarında romantizm, asillik ve anlam isteyenler için Bornova’da bulunan Edward Köşkü, muhteşem bir seçenek. Yemyeşil çimenlerin ve büyüleyici Köşk’ün eşliğinde harika fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!