En Güzel Kına Gecesi Davetiyesi Örnekleri

En güzel kına gecesi fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1524

Evlilik yolunda olan çiftler için düğün hazırlığı kadar kına gecesi ve bekarlığa veda partisi hazırlığı da önemlidir. Her ne kadar bir gelenek olan kına gecesi, düğünden bir gün önce kız evinde yapılan küçük bir veda gecesi olsa da şimdilerde çok daha büyük organizasyonlarla gerçekleştiriliyor. Kına gecesi davetiyesi modelleri de bu organizasyonun önemli detaylarından.

Mutlaka incele:  Kına Tepsisi Süsleme Nasıl Yapılır?

Birbirinden Güzel Kına Gecesi Davetiyesi Modelleri

Eğer siz de kına gecenizi şık bir davet şeklinde planlıyorsanız kına gecesi davetiyesi de bastırmanızda fayda var. İşte size ilham olabilecek harika kına gecesi davetiyesi fikirleri.

2Ayna Figürlü Kına Gecesi Davetiyesi

Farklı fikirler arayanlar için bu ayna şeklindeki davetiye harika bir alternatif olabilir. Boyutuna kendiniz karar verebilir ve üzerine daha esprili mesajlar yazdırabilirsiniz.

3Püsküllü Davetiyeler

Kına gecesi davetiyesi için tıpkı kendiniz gibi süslü detaylar arıyorsanız bu püsküllü modelllere bayılacaksınız. Kenarından püskül sarkan kartlar ve zarflar harika bir fikir olabilir.

4Elbise Figürlü Davetiye

Kına gecesinin havasına uygun kırmızı bir elbise figürü şeklinde davetiyeler de kına gecesi için en çok tercih edilen modellerden biri. Kurdele ve boncuklarla da süslenebilen harika davetiyeler tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kına El Mumu Yapımı, Kına Mumu Süsleme Malzemeleri

5Bindallı Figürlü Davetiye Modelleri

Kına gecesi dendiğinde akla ilk olarak bindallı geldiği için davetiyenizi de bindallı figürü şeklinde yaptırabilirsiniz.

6İllüstrasyonlu Davetiyeler

Kendi karakterinizin bir illüstrasyonunu yaptırarak kına gecesi davetiyenize bastırabilirsiniz. Bu şekilde hem eğlenceli hem de sevimli görünen bir davetiye tasarımına ulaşabilirsiniz. Aynı tasarımı düğün davetiyesi için de kullanabilirsiniz.

7Esprili Kına Gecesi Davetiyesi Örnekleri

Sevdiklerinizi kına gecenize davet ederken esprili bir yolu tercih ediyorsanız bu üzerinde mesajlar bulunan davetiyelere bayılacaksınız demektir.

8Şık ve Sade Modeller

Uzunlamasına şekilde yapılan bu davetiyeler en popüler modellerden biri. Üzerinde yalnızca kına gecesine davet ettiğinizi bildiren şık bir davetiye de tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Güzel Kına Gecesi Etiket Şablonları

Kına geceniz için diğer hazırlıklar konusunda fikir almak için Birbirinden Güzel Kına Gecesi Etiket Şablonları başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!