Kına Mumu Süsleme Malzemeleri ve Örnekleri

En iyi kına gecesi malzemeleri için yazının sonundaki görsellere ve sayfanın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

968

Düğünden önceki son organizasyonunuz olan kına gecesi için kına mumu süsleme örneklerini incelemeye başladınız bile. Kına tepsisi yanında gelecek olan kına mumları için en şık ve en özel mum sizin kına gecenizde olsun istiyorsunuz. Diğer bütün kınalardan farklı detaylar bulunan kına gecenizin mumları bile tarzınızı yansıtmalı.

Yüksek Yüksek Tepelere

Kına gecesi hem sizin, hem annenizin, hem de damat tarafının en kıymetli günlerinden biri. Yapılan bütün hazırlıklar ve eklediğiniz tüm detaylar da bu özel günün atmosferini yansıtacak olmalı. Kına gecesinin geleneklerinden biri olan şarkılar çalmaya başladığı an artık kına mumları genç kızların elindeki ve kına tepsisindeki yerini alır. İşte bu nedenle en şık, en kaliteli ve en güzel süslenmiş mumları bulmalı veya kendiniz yaratmalısınız.

Mutlaka incele:  Kına Tahtı Kiralama Fiyatları

1Elde taşımak için rahat ve şık kına mumu süsleme

Bazı kına mumları özelikle ele oturma özellikleriyle sıklıkla tercih ediliyor. Alt kısmına ekleyeceğiniz bir miktar elyaf ve üzerine kaplayacağınız kumaş veya dantel yardımıyla oldukça dayanıklı bir kına mumu yaratmanız mümkün. Hem uzun süre kullanılma özelliğiyle, hem de şıklığıyla misafirleri kendine hayran bırakacak bu mum, kına gecesinin sizden sonraki yıldızı olacak.

Mutlaka incele:  Kına Gecesinde Ne Giyilir?

2Kına tepsisi için sade kına mumu süsleme

Süslü ve bir o kadar şık bir kına tepsiniz varsa, seçeceğiniz kına mumları bir o kadar sade olmalı. Kına tepsisi içinde kullanılan mumun ve süsünün yaratacağı etki, kına tepsisi önüne geçmemeli.

3Çiçeklerle kına mumu süsleme

Genç kızların ellerinde taşıyacakları kına mumlarını süslemek için en zevkli ve şık yollardan biri de çiçeklerle süslemek olacaktır. Tuhafiyeden alacağınız yapay çiçekleri silikon tabancası yardımıyla tealight mumları etrafına sabitlerseniz, küçük bir dokunuşla oldukça şık bir kına mumu süsleme yaratmış olacaksınız.

Mutlaka incele:  Hint Kınası ile Dövme Yapımı ve Şekilleri

Boncuklarla kına mumu süsleme

kina-tepsisi-susleme-malzemeleri-ve-ornekleri-4

Bir Japon yapıştırıcısı yardımıyla monte edeceğiniz boncuk sıralarını bir tuhafiyeden bulmanız mümkün. İster simli bir ip kullanın, ister yalnızca boncukları yapıştırın; görmek istediğiniz hareketi birkaç küçük eklemeyle elde etmeniz mümkün.

kina-tepsisi-susleme-malzemeleri-ve-ornekleri-5

Kına mumu, hem kullanım sebebi, hem de kına temasına uyumu nedeniyle bu özel günde oldukça büyük bir öneme sahip. Zevkinize, kullanımına ve kına temanıza uygun olarak seçip, dilerseniz üretmekse sizin elinize. Kolaylıklar dileriz.

kina-tepsisi-susleme-malzemeleri-ve-ornekleri-6 kina-tepsisi-susleme-malzemeleri-ve-ornekleri-7

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!