Birbirinden Güzel Nişan Aksesuarları, Örnekleri ve Fikirleri

Birbirinden güzel nişan süsleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

2208

Nişan organizasyonu sırasında birçok aksesuara ihtiyaç duyabilirsiniz. Nişandan önce bir nişan aksesuarları alışverişine çıkarak ihtiyacınız olan aksesuarları satın almanızı öneriyoruz. Bu aksesuarların birçoğu kolay bulunabilen aksesuarlardır.

Nişan Aksesuarları İçin Harika Fikirler

Nişan masanıza koyacağınız aksesuarlar, tepsi, makas, bardak, konuşma balonu gibi nişan aksesuarları kolayca bulunabilir. Bu alışverişi son güne bırakmamanızı öneriyoruz. Nişanı yapacağınız mekanı kararlaştırdıktan sonra bu aksesuarları da satın almalısınız.

Mutlaka incele:  Söz Bohçasında Neler Olur? Söz Bohçası Örnekleri

1Nişan Masası İçin İsimlikler

Nişan masasına koymak için bu şekilde şık aksesuarlar alabilirsiniz. Eğer istiyorsanız bunların daha büyük olanlarını da iç mekanı süslemek amacıyla kullanabilirsiniz. Nişan masanız küçükse bu isimlikler masanızda fazla yer kaplayabilir.

2Nişan Aksesuarları Kadehler

Nişanda sizin ve nişanlınızın kullanacağı kadehler diğerlerinden farklı olmalı. Bu kadehleri satın almak zorunda değilsiniz. Beyaz, siyah kumaşlar ya da ipler, silikon tabancası ve çeşitli süsleme malzemeleri kullanarak kendi kadehlerinizi kendiniz de süsleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğün Nişan Konseptli Parti Süsleri Fikirleri

3Nişan Tepsisi

Nişan tepsisi, nişan aksesuarları içinde en önemlilerden biridir. Zevkinize göre aynalı ya da sade bir nişan tepsisi alabilirsiniz. Nişan tepsisine fazla para vermek istemiyorsanız kendi tepsinizi kolay bulunan malzemelerle kendiniz de süsleyebilirsiniz.

4Gelin Selfie Çubuğu

Nişanınızda bol bol fotoğraf çekmek istiyorsanız bir selfie çubuğu edinebilirsiniz. Selfie çubuğunun sade olmasını istemiyorsanız beyaz bir selfie çubuğunu süsleyebilirsiniz. Eğer biraz daha özel bir selfie çubuğu olsun istiyorsanız nişanınızda kullanacağınız çiçeğinizin renklerini taşıyan bir çubuk hazırlayabilirsiniz.

5Konuşma Balonları

Ne yazıkki fotoğraf henüz sesli çekilemiyor. Bu nedenle konuşma balonları işinize yarayacaktır. Nişanınızda kullanmanız için nişan aksesuarları olarak konuşma balonları satın alabilirsiniz. Eğer isterseniz konuşma balonlarını evde kendiniz de yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Nişan Pankartları Yazıları Ve Örnekleri

6Nişan İçin Gelin Buketi

Gelin buketi olmazsa olmaz nişan aksesuarları seçeneklerinden biridir. Nişanınız için istediğiniz tarzda şık bir gelin buketi hazırlatabilirsiniz. Gelin buketinizin renklerinin elbisenizle uyumlu olmasına özen göstermenizi öneriyoruz.

7Nişan Takıları

Nişanınızda daha şık görünmek için, nişanlığınızla uyumlu takılara ihtiyacınız var. Nişan elbiseniz sadeyse biraz abartılı takılar alabilirsiniz ancak elbiseniz zaten gösterişliyse sade takılar takmanızı öneriyoruz.

Nişan El Çiçeği Modelleri ve Fikirleri

Nişanınızda bir el çiçeği kullanmak istiyorsanız ancak nasıl bir çiçek kullanacağınıza henüz karar veremediyseniz Nişan El Çiçeği Modelleri ve Fikirleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!