Nişan Kapı Süsleri Yapımı, Örnekleri ve Fikirleri

Birbirinden güzel nişan süsleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

2744

Nişan töreninizi evde yapmayı mı düşünüyorsunuz? Evde organize edilen nişan töreni için süsleme konusunda size bir önerimiz var; nişan kapı süsü yapmak! Bu yazımızda sizin için nişan kapı süsleri yapımı hakkında bilgi veriyor, birbirinden güzel kapı süsü örnekleri sunuyoruz.

Nişan Kapı Süsleri Modelleri ve Yapılışı

Bu yazımızda sizin için nişan kapı süsleri yapımı hakkında bilgi veriyor, birbirinden güzel kapı süsü örnekleri sunuyoruz.

Mutlaka incele:  Düğün Nişan Konseptli Parti Süsleri Fikirleri

1Keçeden kalpli kapı süsü modeli

Nişan töreni demek aşkın ve sevginin birleşimi demektir. Bu özel günün anlam ve önemini belirten bir kapı süsü yapabilirsiniz. Keçe parçalarıyla hazırladığınız güllerden büyük bir kalp yapabilir, uçlarına daha minik ve içi elyafla doldurulmuş tombul kalpler asabilirsiniz.

2Çiçekli nişan kapı süsleri

Hem çok güzel bir görünüme sahip hem de yapımı çok kolay bir kapı süsü modeli arıyorsanız bu model tam da size göre! Hazır satılan çiçekli tacı kapı süsüne dönüştürebilmeniz mümkün. Büyük, geniş boyutlarda bulunan iri çiçekli bir taç alın. Tacın ucuna kurdele bağlayın ve ortasına nişanı yapılacak olan kişilerin baş harflerini yerleştirin. İşte bu kadar basit.

Mutlaka incele:  En Güzel Nikâh Saç Aksesuarları

3Keçeden kelebekli nişan kapı süsleri

Keçe malzemesini kullanarak birbirinden farklı şekillerde kapı süsü yapabilmeniz mümkün. Kelebekli nişan kapı süsleri modelleri de bu modellerden biri. Keçeden kestiğiniz harflerle “Nişanımıza hoşgeldiniz” gibi cümleler yazabilir, etrafını rengarenk kelebeklerle süsleyebilirsiniz. Bu kapı süsünü asmak için kurdele kullanabilirsiniz. Ayrıca kapı süsünü kalp şeklinde yapmanız günün anlamına da yakışır bir fikir olacaktır.

Mutlaka incele:  Söz Mendili Modelleri, Söz Mendili Nasıl Yapılır?

4Tüylü, boncuklu, güllü…

Nişan kapı süsleri modelleri farklı malzemelerle süslenebilir. Bu malzemeler arasında tüy, boncuk ve keçeden yapılmış güller bulunuyor. Bu modeldeki kapı süsü örneklerini inceleyerek ilham alabilir, kendi nişan töreniniz için kendi kapı süsünüzü yapabilirsiniz. Üzerine nişan tarihinizi, müstakbel nişanlınızla isminizi vs. de yazabilirsiniz.

Gelin Evi Kapı Süsleme Modelleri

Tıpkı nişan töreni gibi düğün gününde de gelin evi kapısı süslenir. Gelin evi kapı süsleme konusunda en yaratıcı fikirler ve öneriler bu yazıda; Gelin Evi Kapı Süsleme Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri . Fikirlerimizi inceleyin, düğün gününün anlamına yakışır güzellikte bir kapı süsü seçin, kendi ellerinizle yapmaya başlayın! nisan-kapi-susleri-6 nisan-kapi-susleri-7nisan-kapi-susleri-11 nisan-kapi-susleri-12 nisan-kapi-susleri-13 nisan-kapi-susleri-1nisan-kapi-susleri-3 nisan-kapi-susleri-15 nisan-kapi-susleri-16 nisan-kapi-susleri-17

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!