Nişan Sandığı Süsleme Örnekleri

Birbirinden güzel nişan süsleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

2921

Gelin adaylarının en sevdiği hazırlıklardan biridir nişan hazırlıkları. Nişan kıyafetleri, nişan yemeği, nişan sandığı derken tüm detaylar tek tek özen ister. Nişan sandığı ise en çok emek verilen, en çok zaman gerektirenlerden biridir. Bunun için hem gelin, hem damadın ailesi vakit harcamalı, gönüllerinden geçen nişan sandığını oluşturmalıdır.

Göz Alıcı Nişan Sandığı Süsleme Fikirleri

Nişan sandığı, özellikle gelinlerin özen gösterdiği, süslemesiyle dikkatleri çeken detaylardan biri. Hem şık bir nişan sandığına sahip olmak, hem de görenleri kendine hayran bırakan bir nişan sandığı yaratmak içinse birkaç ufak dokunuş ve yaratıcılık yeterli olacak. En güzel örneklerini bir araya getirdiğimiz nişan sandıklarına göz atmadan hazırlıklara başlamayın.

Mutlaka incele:  Nişan Yastığı Modelleri, Örnekleri ve Fiyatları

1Kırmızı rengi ile harikalar yaratın

Nişan sandığınızı hazırladınız. Özellikle beyaz ağırlıklı olmasına dikkat ettiniz; fakat hemen ardından biraz renk ihtiyacı olduğu ortaya çıktı. Kırmızı bu noktada yardımınıza koşacak renk olacak. Hangi biçimde kullanırsanız kullanın kırmızı, nişan sandığınıza renk verecek. Bu modelde olduğu gibi kırmızı renkte alacağınız bir tülün yardımıyla nişan sandığınızı hem dikkat çekici olmasını sağlayabilir, hem de göz zevkinize uygun hale getirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğün Nişan Konseptli Parti Süsleri Fikirleri

2Sade ama şık modeller için: Pudra renkler

Nişan sandıklarının en çok rastlanan ve tercih edilen modellerinden bu dantel süslemeli model, evinizin bir köşesinde dekorasyon malzemesi olarak da kullanmaya elverişli olacaktır. Üzerine yapıştıracağınız ince danteller yardımıyla daha da şık bir görünüm yakalayacağınız bu nişan sandığı, pudra rengiyle de romantik havasını her daim yaşatacak.

Mutlaka incele:  Nişan Kapı Süsleri Yapımı, Örnekleri ve Fikirleri

3İncinin şıklığı nişan sandığınızda olsun

Nişan sandığınızın üzerine ekleyeceğiniz küçük incilerle hem günlük olarak kullanabileceğiniz bir sandığınız olsun, hem de damadın alışverişini yapacağı yeni parçaları yerleştirmek için şık bir yere sahip olmuş olun. Bu özel renk ve küçük incilerle nişan sandığınızı hiç bozmak istemeyeceksiniz.

Beyazın masumiyetini nişan sandığı üzerinde yaşatın

nisan-sandigi-susleme-ornekleri-6

Beyaz, düğün hazırlıklarında en çok kullanılan renktir şüphesiz. Her detayda oldukça şık duran beyaz, başka bir beyazla bütünleştiğinde de güzelliğini pekiştirir. Masumiyetin simgesi olan bu özel renkten alacağınız bir danteli, nişan sandığınızın üzerine kaplamanız, farklı bir tarzı olan bir sandık elde etmenizi sağlayacak. Damadın ailesi de bu seçiminize hayran kalacak.

nisan-sandigi-susleme-ornekleri-5 nisan-sandigi-susleme-ornekleri-7 nisan-sandigi-susleme-ornekleri-8 nisan-sandigi-susleme-ornekleri-9

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!