Nişan Yeri Süsleme Malzemeleri, Örnekleri ve Fikirleri

Birbirinden güzel nişan süsleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

2483

Sevgilinizle bir ömür boyu sürecek beraberliğinize ilk adımı atmak üzeresiniz. Her çift gibi nişanınızın çok özel olmasını ve En önemli detaylardan biri olan Nişan Yeri Süsleme ile kendiniz ilgilenmeyi mi istiyorsunuz. Haklısınız! Çünkü bu sizin gününüz.

Harika Nişan Yeri Süsleme Fikirleri ve Örnekleri

Biz kadınlar özellikle nişanımız için çok ayrı bir heyecan yaşarız ve her şeyin mükemmel olmasını isteriz. Nişan Yeri Süsleme için ihtiyacınız olan tül, kurdele, çiçek ve balon gibi malzemelerin yanı sıra size gereken şey hayalleriniz. Eğer hala kararsızsanız işte sizin için harika fikirlerimiz ve örneklerimiz.

Mutlaka incele:  Arnavut Kına Gecesi Kıyafetleri, Bindallı Modelleri

1Evde Sade Bir Nişan Süsleme Malzemeleri

Nişanınızı evde yapmak istiyorsanız ve sadelik sizin için önemliyse, sade bir ikram masası hazırlayabilirsiniz. Sandalyelere rafyalar ile çiçekler yapabilir ve birkaç balon ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

2Evde Tül ve Çiçekten Nişan Süsleme Malzemeleri

Nişan mekanı tercihiniz, yine evden yana ise tülden yapabileceğiniz buketler arasına çiçekler yerleştirerek kapı kollarına asabilir, sandalyelerin arka kısımlarını tüllerle bağlayıp çiçekler yerleştirebilirsiniz.

4Kır Nişanı İse Tercihiniz

Son yılların en gözde tören mekanıdır açık hava. Eğer tercihiniz açık havada kır nişanı yapmaksa, örneğimizde ki gibi sadece çiçek ve kurdeleler kullanarak, çok şık ve sade bir süsleme yapabilirsiniz.

5Girişi Tüller İle Nişan Yeri Süsleme

Açık havada yapılan törenler için giriş süslemeleri de çok önemlidir. Misafirleriniz için romantik ve gösterişli bir giriş hazırlayabilirsiniz. Nişanınızı yapacağınız mekanın giriş kısmını tüller ile sarıp, kırmızı güllerle süslemek bunun için yeterli.

7Uçan Balonlar İle Nişan Yeri Süsleme

Hava şartları dolayısıyla kapalı bir mekan tercih etmek zorunda kaldıysanız hiç üzülmeyin. Rengarenk bir sürü uçan balonu sandalyelere bağlayarak salonun tavanına bırakabilirsiniz, böylelikle hem çok eğlenceli hem de çok şık bir salon süslemesi yapabilirsiniz.

8Nişan Yeri Süsleme Kırmızı Beyaz Uyumu

Şık ve klasik süslemelerden vazgeçmeyenlerdenseniz eğer, bu süsleme tam size göre. Beyaz sandalye giydirmelerini kırmızı kurdele ile bağlayabilir, beyaz masa örtüsünü kırmızı güller ile tamamlayabilirsiniz.

9Nişan Hatırası Çerçevesini Unutmayın

Sevdikleriniz ile birlikte en güzel hatıra fotoğraflarını çektirmek için nişan hatırası çerçevenizi unutmamalısınız. Kendinizin ve müstakbel eşinizin ismi ile nişan tarihinizin yazılı olduğu nişan çerçevenizi her hangi bir matbaada yaptırabilirsiniz.

Tüller, çiçekler ve balonlar…

Hepimiz hayalimizdeki nişan törenini yapmak isteriz. El ele birlikte ilk adım, ilk heyecan. Mekan seçiminin ardından, hayalinizdeki Nişan Yeri Süsleme organizasyonunuz için tüm dostlarınızı çağırabilir ve birlikte çok güzel nişan anıları da biriktirebilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz diğer örneklerimizi incelemeyi unutmayın. Dilerseniz, Dış Mekan Çekim Fiyatları – Düğün Fotoğrafları, Nişanda Fotoğraf Çekimi başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

nişan yeri süsleme nişan yeri süsleme

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!