Nişanlık Modelleri İçin Harika Öneriler

1478

Hayatınızın en önemli adımlarından biri olan evliliğe giden yolda ilk adımdır nişan. Ve ilk adımınızı atarken her şey kusursuz olsun istersiniz; özellikle kıyafetiniz. Nişanınızda giyeceğiniz kıyafetiniz için en trend nişanlık modelleri sizin için yazımızda.

Nişanlık Modelleri Trendleri

Bu, hayatınızın unutulmaz günlerinden biri olacak gün için tüm detayları planladınız. Şimdi en önemli detaylardan birinde sıra; nişanlığınız. İster açık hava, ister kapalı havada olsun; istediğiniz en öncelikli şey içinize sinen bir nişanlık biliyoruz. Bunun için bu yılın trendlerini de bir araya topladığımız yazımızla başbaşa bırakıyoruz sizi.

Mutlaka incele:  Nişan Müzikleri Listesi

Gelin şimdi birkaç farklı nişanlığı birlikte inceleyelim.

1Detaylarla büyülemek istiyorsanız

Bu farklı renk ve dantelli modelle önce müstakbel nişanlınız, sonra diğer tüm davetlilerin ilgi odağı olacaksınız. Uzun etekleri sayesinde hem iç, hem dış mekanda kullanabileceğiniz model bu yılın trend renklerinden cobalt mavi olma özelliğiyle de göz dolduruyor. Özellikle ince ve uzun yapınız varsa bu elbise sizin için birebir.

2Prensesler gibi olmak için

Fuşya rengi eteği sayesinde dikkatler sizin üzerinizde olacak. Bu önemli gün elbette sizin gününüz ve en dikkat çeken kişi sizsiniz. Fakat bu adeta peri masalından çıkmış olan elbise sayesinde kendinizi de bulutların üstünde hissetmemeniz mümkün değil. Kalça ve basen bölgenizde saklamak istediğiniz küçük fazlalıklarınız varsa bu model ayrıca yardımcı olacaktır. Kabarık modelleri incelediğimiz yazımıza da göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Nişan Konsepti Fikirleri, Önerileri ve Tavsiyeleri

3Siyahın asaleti ile yine şıksınız

 Tercih edeceğiniz nişanlık modelleri ne olursa olsun, renk olarak siyahı tercih ederseniz şıklığınız şüphesiz çok konuşulacak. Müstakbel nişanlığınızın seçimi hangi renkten yana olursa olsun siyah renk mutlaka ki uyum sağlayacaktır.

4Yaz ve baharla uyumlu renkler

Tercihinizi canlı renklerden yana kullanmak isterseniz son yılların trendi sarı yardımınıza koşacaktır. Yazın bir nişan planlıyorsanız hafif bronz teninizle uyumu, sizi daha canlı gösterecektir. Düz modeli sayesinde her aksesuarla kullanabilir; her mekânda rahatlıkla giyebilirsiniz.

5Alternatif renklerle barışıksanız

Klasik renk nişanlık modelleri için uzak kalmayı tercih ediyorsanız, bu model tam sizlik! Herkes gibi olmak istemiyorsanız, küçük bir kolye ile tamamlayacağınız bu model sizi de, davetlileri de mutlu edecek.

6Sade bir nişanlık istiyorsanız

Dikkatleri kendi üzerinize çekip, nişanlığınızın yalnızca bir detay olarak akıllarda kalmasını istiyorsanız daha sade modeller tercih etmenizi öneriyoruz. Bu mint tuvaletle birlikte küçük bir aksesuar ve hafif bir makyaj sizi yeterince çekici gösterecektir.

Mutlaka incele:  Kız İstemeye Giderken Neler Götürülür?

7Kısa nişanlık modelleri ile rahat ediyorsanız

Nişanınızın gerçekleşeceği mekan kısa bir nişanlık modelleri giymenize izin veriyorsa diz altı kokteyl elbiselerini tercih edebilirsiniz. Rengi sayesinde günün yıldızı şüphesiz siz olacaksınız.

8Mor nişanlık modelleri ile akıllarda kalın

En özel renklerin başında gelen mor, özel bir modelle bütünleştiğinde büyüleyici bir hava verir. Nişanınızda kullanacağınız tek omuz bir model hem modayı takip ettiğinizi, hem de asil renklerle kombinlediğinizin görülmesini sağlayacak.

Nişanda Fotoğraf Çekimi

Tercih ettiğiniz nişanlık modelleri veya renk ne olursa olsun içinde kendinizi mutlu hissetmediğiniz bir nişanlık, sizi güzel de göstermek konusunda yetersiz kalacaktır. İçinize sinen bir model, sizi o gün rahat ettirecek, anılarınızdan hiç silinmeyecek bir hatıra yaşamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca bu hatıların en iyi şekilde fotoğraflanması için bir nişan fotoğrafçısı ile anlaşmanızda fayda var. Bu konu ile ilgili olarak Nişan Fotoğrafları İçin Etkileyici Fikirler başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

beyaz_abiye_dantel2 beyaz abiye-2 beyaz abiye-1 beyaz_abiye_uzun beyaz_abiye_tül beyaz_abiye_kapak

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!