Birbirinden Güzel Resimli Doğum Günü Kartları

En güzel doğum günü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

798

Hayatımızın en özel günlerinden biri olan doğum günleri yaklaştıkça nerede nasıl hazırlık yapmak istediğimizi düşünmeye başlarız. Hazırladığımız sürpriz, alacağımız hediye, göndereceğimiz mesaj, resimli doğum günü kartları karşı tarafa kendini oldukça özel hissettirir.

Resimli Doğum Günü Kartları İle Anı Özel Hissettirin

Dilerseniz kendi resimlerinizi, sevdiğiniz kişiyle olan resminizle birleştirip resimli doğum günü kartları bastırabilir ve güzel bir doğum günü mesajı hazırlayabilirsiniz. Resimli doğum günü kartlarını tek bir cümleyle de tamamlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  6 Yaş Doğum Günü Konseptleri ve Fikirleri

1Resimli Doğum Günü Kartları Hangi Boyutlarda Olmalıdır?

Resimli doğum günü kartları, doğum günlerinde kutlama amacıyla gönderildiği için sabit bir boyuta sahip değildir. Eğer düz davetiye şeklinde bir kâğıt gönderecekseniz boyutu normal bir fotoğraf kadar olabilir. Uzun kâğıt şeklinde bir kart da hazırlayabilirsiniz.

2Resimli Doğum Günü Kartlarının Üzerine Ne Yazılmalıdır?

Resimli doğum günü kartlarının üzerine ‘’mutlu yıllar, doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun’’ gibi mesajlar yazabileceğiniz gibi çok sevdiğiniz bir şairin şiirlerinden mısrada ekleyebilirsiniz. Üzerine kendi yazdığınız güzel bir mesajı da tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Elsa Doğum Günü Süsleri İle Karlar Ülkesi Doğum Günü Teması

3Resimli Doğum Günü Kartlarını Hayal Gücünüzle Tasarlayabilirsiniz

El emeği ile hazırladığınız resimli doğum günü kartınız, sevdiğiniz kişiye de kendini özel hissettirecek ve mutlu edecektir. Klasik doğum günü kartları yerine hayal gücünüzü devreye sokarak doğum günü olan kişinin ruhunu okşayan kartlar oluşturabilirsiniz. Dilerseniz, En Güzel El Yapımı Hediyeler ve Birbirinden Güzel Tasarımları başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

5Yılların Sormadığı Dostlarınıza Kendinizi Resimli Doğum Günü Kartı İle Hatırlatın

Uzun zamandır görüşmediğiniz ve özlediğiniz bir dostunuz varsa ona kendinizi şirin bir resimli doğum günü kartı ile hatırlatabilirsiniz. Üzerine onu unutmadığınızı ve doğum gününü en içten dileklerinizle kutladığınızı yazabilirsiniz.

6Doğum Günü Kartları Nasıl Yapılır?

Doğum günü resimli kutlama için resimli doğum günü kartlarını bütçenize uygun bir şekilde isteklerinize tasarlatabilirsiniz. Gerekli malzemeleri alarak evde kendiniz de hatıralara kazınacak bir doğum günü kartı hazırlayabilirsiniz. Kartın üzerinde dilerseniz doğum günü olan kişinin, varsa birlikte fotoğrafınızı kullanmanız mümkün.

Resimli Doğum Günü Kartları En Özel Günlerde Sizi Temsil Edecek

Sevdiğiniz kişinin doğum gününü kutlarken, hazırladığınız doğum günü kartı belki de yıllar sonrasına kadar çok özel bir anı olarak kalacak. Kendi ellerinizle ve düşüncenizle hazırladığınız resimli doğum günü kartları ile duygu yüklü doğum günü mesajınızı karşı tarafa iletecek ve onu en kadar sevdiğinizi hissettirebileceksiniz. Kısacası resimli doğum günü kartları en özel günlerde sizi temsil edecek.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!