Romantik Doğum Günü Organizasyonu Fikirleri ve Tavsiyeleri

En iyi doğum günü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1610

Herkes doğum gününde kendini özel hissetmek ister, sevgilinizin ya da eşinizin doğum gününde güzel bir sürpriz yaparak ona hem kendini özel hissettirebilir hem de sevildiğini hissetmesini sağlayabilirsiniz. Romantik doğum günü organizasyonu yaparak güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Romantik Doğum Günü Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Romantik doğum günü organizasyonu ile sevgilinize ya da eşinize özel anlar yaşatabilirsiniz. Kendiniz güzel bir organizasyon yapabilir ya da isterseniz bir organizasyon şirketi ile çalışabilirsiniz. Organizasyon şirketleri biraz daha büyük organizasyon yapmak isteyenler için idealdir.

Mutlaka incele:  Büyük Doğum Günü Pastası Modelleri

Romantik Doğum Günü Pastası

romantik doğum günü organizasyonu

Doğum günü pastasız olmaz. Organizasyon nasıl olursa olsun pasta şart. Madem romantik bir doğum günü planlıyorsunuz, bu doğum gününe özel romantik bir pasta da yaptırabilirsiniz. Görseldeki gibi pastalar şeker hamuru kullanılarak yapılıyor. Şeker hamurundan güzel bir pasta yaptırabilirsiniz. Modele karar verebilirseniz herhangi bir butik pastacıda pastanızı yaptırabilirsiniz.

Hoş Bir Keman Dinletisi

romantik doğum günü organizasyonu

Sevgilinizin ya da eşinizin doğum günü için bir keman virtüözüyle anlaşarak ona güzel bir keman dinletisi yapabilirsiniz. Kemanın hoş ezgileri ile kelimelere ihtiyaç duymadan romantik anlar yaşayabilirsiniz. Keman virtüözünü birkaç saatliğine de kiralayabilirsiniz. Kiralama fiyatları genellikle 250 TL’den başlıyor.

Mutlaka incele:  Erkek Sevgiliye Doğum Günü Pastası Modelleri

İçi Romantik Notlarla Dolu Balonlar

romantik doğum günü organizasyonu

Sevgiliniz ya da eşiniz için yazdığınız romantik notlar yazıp balonları atarak helyum gazı ile şişirebilirsiniz. Ardından ona bir iğne vererek balonları sırayla patlatmasını isteyebilirsiniz. Helyum gazı bulamazsanız balonları şişirdikten sonra bir bant yardımıyla tavana yapıştırabilirsiniz. Balon patlatmak hiç bu kadar romantik olmamıştı…

Teknede Doğum Günü Kutlaması

romantik doğum günü organizasyonu

Tekne ilk duyduğunuzda biraz klişe bir yer gibi gelse de, romantik bir doğum günü için en ideal yerdir. Özellikle doğum günü yaz aylarına geliyorsa teknede çok romantik bir doğum günü yapılabilir. Başbaşa, güzel bir tekne gezintisi yapabilirsiniz. Teknede yapılan doğum günlerinin olmazsa olmazı da keman sesidir. Bir keman virtüözü ile anlaşabilirsiniz. Teknede doğum günü organizasyonu biraz pahalı olabilir ama ikiniz için de çok güzel bir anı olacaktır.

Mutlaka incele:  30 Yaş Doğum Günü Organizasyonu Fikirleri, 30 Yaş Partisi Önerileri

Doğum Gününde Yapılacak Çılgın Şeyler

Romantik doğum gününün ardından, günü daha da unutulmaz hale getirmek için biraz çılgınlık yapabilirsiniz. Doğum gününde yapılabilecek çılgın şeyler için Doğum Gününde Yapılacak Çılgın Şeyler isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!