Siyah Kısa Saç Modelleri Seçiminde Trend Öneriler

2312

Bazen en asi ve hoş gösteren bir renktir siyah. Asilliğin yanı sıra nezaketi de simgeler. Bu renkle taçlanan saçlar ortaya harika bir resim çıkarır. Siyah saç, kendisini en çok kısa saç kesimlerinde belli eder.

Siyah kısa saç modelleri size göre mi?

Siyah kısa saçlar dişiliğinizi ön plana çıkarmasının yanı sıra sizi çekici ne naif de kılar. Kısa saçlar kullanım kolaylığının yanı sıra asil ve modern bir görünüm de sağlar. Siz de asi ve hoş görünmek istiyorsanız siyah kısa saç modelleri tam da size göre.

Mutlaka incele:  Akşam Yemeği İçin Saç Modelleri Fikirleri

1Yüz hatları önemli

Oval bir çeneye sahipseniz, asimetrik kesimli siyah kısa saç modelleri tam da size göre! Kısa saçların kullanımı uzun saçlara göre çok daha kolay olduğu için bu model sizin de hoşunuza gidebilir.

2Modern katlar

Kulak altından itibaren küt saç kesimlerinin modası geçti diyebiliriz. Bu modelin yerine, perçemli ve kulak hizasında bir saç boyu tercih edilebilir. Bu modelin ense tarafı çok kısadır. Yanlardan ise daha uzun bir görünüme sahiptir.

Mutlaka incele:  Balyajlı Kısa Saç Modelleri Seçiminde Püf Noktaları

3Ünlülerin tercihi

Son yıllarda en çok kullanılan siyah kısa saç modelleri arasında asimetrik kesimli kısa saçlar da bulunuyor. Farklı katlarla kesilen bu kısa saç modeli pek çok bayanın gözdesi halinde.

4Perçem mi? Kahkül mü?

Siyah kısa saçlarınızda perçemlerin yanı sıra, kahküllerinizle de farklı bir hava katabilirsiniz. Kahküller, saçınızı düz dahi kullansanız farklı ve modern bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

5Özgüven gerektirir

Siyah kısa saç modelleri özgüven gerektirir. Gerekli cesarete ve özgüvene sahipseniz hiç düşünmeden size yakışacak olan kısa saç modelini deneyin.

Mutlaka incele:  Küt Saç Modelleri Yapımı Hangi Yüz Tipine Yakışır?

6Cesur modeller

Özgürlüğün modeli olan çok siyah kısa saç modelleri de oldukça sıra dışı, ilgi çekici ve marjinal bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

7Her zaman daha modern

Cesaret isteyen 5,6 numara kısalıkta olan bu saçlara sahip olsanız da olmasanız da, sizi şık, modern ve asi gösterecek olan kısalıktaki saç modellerini biraz düşünmelisiniz.

8Asimetrik siyah kısa saç modelleri

Dağınık ve salaş bir görünüm veren perçem de tercih edebilirsiniz. Veya katlı kısa saç kesimi, önü uzun arkası kısa asimetrik saç modeli…

9Kahküllü, küt siyah kısa saç modelleri

Küt kesim ile kahkül adeta birbiri için yaratılmış! Eğer kısa bir saç kesimi istiyorsanız kaşlarınızın üzeri hizasında bulunan kahküller oldukça tarz görünmenizi sağlayabilir.

Siyaha yakışacak bir model daha

Aşağıdaki yazımızda siyah saç rengine uygun bir başka modeli daha inceleyebilirsiniz. Arkası Kısa Önü Uzun Saç Modelleri Nasıl Yapılır? Kimlere Yakışır?

siyah-kisa-sac-modelleri-3 siyah-kisa-sac-modelleri-4

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!