Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Sünnet Kınası Süsleri, Birbirinden Güzel Sünnet Süsleri Fikirleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 01/05/2021 tarihinde yazıldı.

Gelenek ve göreneklerimize göre hacca gidenlere, askere gidenlere, evlenenlere kına yakılır. Bunların yanı sıra sünnet olan çocuklara da kına yakılır. Eğer siz de çocuğunuz için sünnet kınası yapmayı düşünüyorsanız sünnet kınası süsleri fikirleri içeren bu yazı tam size göre!


Sünnet Kınası Süsleri İçin Öneriler

Bu yazımızda sizler için harika sünnet kınası süsleri listesi hazırladık. Kına süslerinden, mekan süslemelerine kadar pek çok detaya yer verdik...


Kına tepsisi ve sepeti süsleme

Sünnet kınası süsleri arasında en önemli nokta sünnet kınası için hazırlanan tepsi ve sepettir. Nazar boncukları ve nazar boncuklarını yansıtan beyaz-mavi renklerle kendi kına tepsinizi ve sepetinizi süsleyebilirsiniz. Bu tepsiyi kendiniz de yapabilirsiniz. Bir tepsinin üzerini beyaz kumaş ile kapatarak üzerine süslü mumluklar yerleştirebilirsiniz.


Duvar süsleri

Sünnet kınası süsleri arasında duvar süsleri de yer alıyor. Bu örnekteki duvar süsünden ilham alabilirsiniz. Süsün üzerine sünnet çocuğunun ismi de yazılabilir.


Mumluklar!

Mumlukları da süsleyebilirsiniz. Sünnet çocuğuna kına yakılırken misafirlerin ellerinde tutacağı bu mumlukları kendiniz süsleyebilirsiniz. Minik tart kalıpları bu konuda size yardımcı olacaktır. Bu kalıplara yerleştirdiğiniz mumlukların etrafına tüller, inciler yerleştirebilirsiniz. Ayrıca mumun etrafına da kurdele takabilirsiniz


Kapı süsleri

Konuklarınızı karşılayacağınız kapıya "Sünnetime hoş geldiniz" yazılı bir sünnet kapı süsü asabilirsiniz. Bu örnekteki simli kapı süsü modeli size bu konuda fikir verebilir. Daha fazla sünnet kapı süsü ve genel olarak sünnet kınası için süsleme önerilerine aşağıda sunduğumuz galeriden ulaşabilirsiniz.


Sünnet kınası süsleri

Sünnet kınası süsleri arasında konuklarınıza dağıtacağınız kına paketleri de yer alıyor. Bu örnekteki gibi minik mavi tenekelere kınaları yerleştirebilir, konuklarınıza oldukça sevimli şekilde kına dağıtmış olabilirsiniz. Kınaların üzerine çocuğunuzun ismini, sünnet tarihini vs. de yazabilirsiniz. Böylece, bu günü anımsatan bir hediye armağan etmiş olacaksınız.


En İyi Sünnet Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Sünnet Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Sünnet Kınası Süsleri, Birbirinden Güzel Sünnet Süsleri Fikirleri için en iyi profesyonel listesi
4.8 114 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Sünnet Annesi Saç Modelleri İçin Fikirler Sünnet Araba Süsleri Yapımı ve Modelleri Sünnet Buzdolabı Süsleri Fikirleri, Örnekleri ve Modelleri Birbirinden Güzel Sünnet Kapı Süsleme Modelleri, Örnekleri En Güzel Sünnet Davetiye Yazıları, Sözleri ve Fikirleri Düğün, Sünnet İçin Karikatürlü Davetiye Örnekleri, Modelleri, Fikirleri En Güzel Sünnet Davetiye Örnekleri, Modelleri ve Fiyatları Görkemli Bir Sünnet Düğünü İçin Sünnet Şapkası Örnekleri ve Modelleri Kapaklı, Resimli, İlginç ve Güzel Sünnet Davetiyesi Modelleri En Güzel Sünnet Fikirleri: Sünnet Balonları Örnekleri ve Modelleri Sünnet Anı Defteri Yazıları, Modelleri ve Yapılışları Sünnet Mevlüdü Malzemeleri Nelerdir? Neler Gereklidir? Sünnet Davetiyesi Modelleri Farklı Önerileri En Güzel Sünnet Hediyelikleri Önerileri, Modelleri ve Fiyatları En Güzel Sünnet Kurabiyeleri Modelleri ve Fiyatları Sünnet Takı Kurdelesi Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri Birbirinden Güzel Sünnet Mevlüt Hediyelikleri ve Fiyatları Sünnet Süsleri İçin En Güzel Örnekler Sünnet Sepeti Nasıl Süslenir? Sünnet Sepeti Süsleme Örnekleri Birbirinden Güzel Sünnet Evi Süsleme Örnekleri ve Fikirleri En Güzel Sünnet Yatağı Süsleme Örnekleri, Malzemeleri ve Fiyatları Sünnet Düğünü Müzikleri Şarkı Listesi Sünnet Odası Nasıl Süslenir? Sünnet Odası Fikirleri Sünnet Kınasında Söylenen Şarkılar Listesi Sünnet Çocuğuna Kına Nasıl Yakılır? Sünnet Kınasında Neler Yapılır? Sünnet Kınası Hazırlıkları Sünnet Davetiye Sözleri ve En Güzel Sünnet Yazıları
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?