Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Sünnet Odası Nasıl Süslenir? Sünnet Odası Fikirleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 01/05/2021 tarihinde yazıldı.

Aileler için sünnet, apayrı bir önem taşır. İnsanlar bu özel günü sevdikleriyle birlikte özel bir törenle kutlamayı tercih eder. Sünnet odası nasıl süslenir konusunda farklı alternatifler ve malzemeler bulunmaktadır.


En önemli kısım sünnet odası nasıl süslenir?

Tören için mekan süslemeleri arasında en önem verilmesi gereken kısım, hiç kuşkusuz sünnet çocuğunun bulunacağı sünnet odasıdır. İşte harika bir tören için sünnet odası nasıl süslenir konusunda birkaç ipucu..


Kapı süsleri

Sünnet odası nasıl süslenir diyenler için odanın girişinde mutlaka sünnet törenine özel bir süs bulunmalı. Üzerinde genellikle “maaşallah” yazan bu süsler, mavi ve beyaz renklerde seçilir. Dilerseniz keçe gibi malzemelerle evde kendiniz harika kapı süsleri yapabilirsiniz. Tül, süslü boncuklar ve kurdelelerle kapı süsünü harika bir şekilde hazırlayabilirsiniz.


Duvar süsleri ile sünnet odası nasıl süslenir?

Sünnet odasını süslerken duvarlara asılan süslemeler de tercih edilebilir. Yine beyaz ve mavi renklerin yoğun olarak kullanıldığı sevimli süsler tercih edilebilir. Harflerle ve sünnet çocuğu figürleriyle hazırlanmış bu zincir şeklindeki süs, buna en güzel örneklerden sayılabilir.


Yastık ve nevresim süslemeleri

Odanın daha hoş bir görünüme kavuşması için yatak için de çeşitli süslemeler yapabilirsiniz. Üzerinde çocuğunuzun isminin yer aldığı nevresim ve yastık kılıfları bunun en güzel yolu olabilir. Bu nevresim ve kılıfları kendiniz evde kolaylıkla dikebilirsiniz.


Hazır süsler ile sünnet odası nasıl süslenir?

Birçok tuhafiyede ve kırtasiyede satılan oda süslemeleri, sünnet odası için de oldukça uygundur. Odanın çeşitli bölgelerine asabileceğiniz bu hazır süsler ile odanın süslemesini çok daha hareketli hale getirebilirsiniz. Elbette renkli kağıtlar ile evde kendiniz de bu flama tarzındaki süslemeleri yapabilirsiniz.


İkram Masası

Sünnet odasında yer alacak bir ikram masası da oda süslemesine büyük bir katkı yapar. Şık bir masa örtüsü ile hazırlayacağınız bu masadaki ikramlar da genel olarak mavi ve beyaz renklerde olursa odanın süslemesine harika bir şekilde uyum sağlar.


Hediyelikler

İkram masasının yanı sıra sünnet törenine gelenler için hediyelik vermeyi düşünüyorsanız bu hediyelikleri sunarken de süslü bir tarz tercih edebilirsiniz. Bir çam ağacı gibi bir süs yaptırıp bu hediyelikleri üzerine asarak odanın süslemesine katkıda bulunabilirsiniz.


En İyi Sünnet Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Sünnet Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Sünnet Odası Nasıl Süslenir? Sünnet Odası Fikirleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 95 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Sünnet Annesi Saç Modelleri İçin Fikirler Sünnet Araba Süsleri Yapımı ve Modelleri Sünnet Buzdolabı Süsleri Fikirleri, Örnekleri ve Modelleri Birbirinden Güzel Sünnet Kapı Süsleme Modelleri, Örnekleri En Güzel Sünnet Davetiye Yazıları, Sözleri ve Fikirleri Düğün, Sünnet İçin Karikatürlü Davetiye Örnekleri, Modelleri, Fikirleri En Güzel Sünnet Davetiye Örnekleri, Modelleri ve Fiyatları Görkemli Bir Sünnet Düğünü İçin Sünnet Şapkası Örnekleri ve Modelleri Kapaklı, Resimli, İlginç ve Güzel Sünnet Davetiyesi Modelleri En Güzel Sünnet Fikirleri: Sünnet Balonları Örnekleri ve Modelleri Sünnet Anı Defteri Yazıları, Modelleri ve Yapılışları Sünnet Mevlüdü Malzemeleri Nelerdir? Neler Gereklidir? Sünnet Davetiyesi Modelleri Farklı Önerileri En Güzel Sünnet Hediyelikleri Önerileri, Modelleri ve Fiyatları En Güzel Sünnet Kurabiyeleri Modelleri ve Fiyatları Sünnet Takı Kurdelesi Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri Birbirinden Güzel Sünnet Mevlüt Hediyelikleri ve Fiyatları Sünnet Süsleri İçin En Güzel Örnekler Sünnet Sepeti Nasıl Süslenir? Sünnet Sepeti Süsleme Örnekleri Sünnet Kınası Süsleri, Birbirinden Güzel Sünnet Süsleri Fikirleri Birbirinden Güzel Sünnet Evi Süsleme Örnekleri ve Fikirleri En Güzel Sünnet Yatağı Süsleme Örnekleri, Malzemeleri ve Fiyatları Sünnet Düğünü Müzikleri Şarkı Listesi Sünnet Kınasında Söylenen Şarkılar Listesi Sünnet Çocuğuna Kına Nasıl Yakılır? Sünnet Kınasında Neler Yapılır? Sünnet Kınası Hazırlıkları Sünnet Davetiye Sözleri ve En Güzel Sünnet Yazıları
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?