Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Sünnet Takı Kurdelesi Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 01/05/2021 tarihinde yazıldı.

Çocuğunuz sünnet olacaksa ve çocuğunuzun sünneti için bir sünnet düğünü yapacaksanız bu sünnet düğünü esnasında takı töreni de mutlaka olacaktır. Normal düğünlerde takı töreninde takı kurdelesi kullanılır. Sünnet düğünlerinde de sünnet düğünlerine özgü sünnet takı kurdelesi kullanabilirsiniz.


En Güzel Sünnet Takı Kurdelesi Örnekleri

Çocuğunuzun sünneti için bir sünnet takı kurdelesi arıyorsanız onun yaşının küçük olduğunu göz önüne alarak sevimli bir kurdele kullanabilirsiniz. Eğer kafanızda nasıl bir takı kurdelesi seçeceğinizi oluşturamadıysanız yazımızın geri kalanından fikir edinebilirsiniz.


Nazar Boncuklu Sünnet Takı Kurdelesi

Sünnetinizde bütün gözler oğlunuzun üzerinde olacak. Eğer nazara inanıyorsanız onu nazardan korumak için kurdeleye bir nazar boncuğu ekleyebilirsiniz. Büyük bir nazar boncuğu kullanacaksanız bu nazar boncuğu ağır gelebilir ve çocuğunuzu yorabilir. Bu nedenle keçeden yapılma bir nazar boncuğu ekleyebilirsiniz. Eğer isterseniz yine keçeden harflerle çocuğunuzun ismini yazabilirsiniz.


Taştan Harflerle Yapılan Sünnet Takı Kurdelesi

Takı kurdelenize biraz daha farklı bir hava katmak isterseniz taşlarla çocuğunuzun adını yazabilirsiniz. Takı kurdelenizin rengine uygun renkler kullanabilirsiniz. Örneğin bu örnekte olduğu gibi altın ve beyaz renklerle isim yazabilirsiniz. Altın renkler kurdelenizi daha gösterişli bir hale getirecektir. Bu kurdelenin zarafetini bozmamak için ince bir kurdele yapıştırıp ortasına küçük bir nazar boncuğu ekleyebilirsiniz.


Tuğralı Takı Kurdelesi

Sünnetle ilgili aksesuarlar ve objelerde Osmanlı tuğralarını çok sık görüyoruz. Bunun sebebi hem biraz çocukları şehzadeye benzetmek hem de bu geleneği yaşatmaya devam etmek. Eğer siz de isterseniz kurdelenize bir Osmanlı tuğrası ekleyebilirsiniz. Bu tuğranın biraz daha dikkat çekici görünmesi için altın renk kullanabilirsiniz. Eğer çocuğunuzun ismini yazacaksanız, isimle uygun renkte bir tüyle de süsleyebilirsiniz.


Bebek Figürlü Sünnet Takı Kurdelesi

Yukarıdaki görseller size fazla ciddi geldiyse ve biraz daha sevimli bir takı kurdelesi arıyorsanız size bu tarz bir takı kurdelesi önerebiliriz. Eğer isterseniz bu kurdelenin aksesuarlarını kendiniz keçeden de hazırlayabilirsiniz. Nazara inanıyorsanız minik bir nazar boncuğu eklemeyi de unutmayın.


En İyi Sünnet Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Sünnet Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Sünnet Takı Kurdelesi Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri için en iyi profesyonel listesi
4.9 54 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Sünnet Annesi Saç Modelleri İçin Fikirler Sünnet Araba Süsleri Yapımı ve Modelleri Sünnet Buzdolabı Süsleri Fikirleri, Örnekleri ve Modelleri Birbirinden Güzel Sünnet Kapı Süsleme Modelleri, Örnekleri En Güzel Sünnet Davetiye Yazıları, Sözleri ve Fikirleri Düğün, Sünnet İçin Karikatürlü Davetiye Örnekleri, Modelleri, Fikirleri En Güzel Sünnet Davetiye Örnekleri, Modelleri ve Fiyatları Görkemli Bir Sünnet Düğünü İçin Sünnet Şapkası Örnekleri ve Modelleri Kapaklı, Resimli, İlginç ve Güzel Sünnet Davetiyesi Modelleri En Güzel Sünnet Fikirleri: Sünnet Balonları Örnekleri ve Modelleri Sünnet Anı Defteri Yazıları, Modelleri ve Yapılışları Sünnet Mevlüdü Malzemeleri Nelerdir? Neler Gereklidir? Sünnet Davetiyesi Modelleri Farklı Önerileri En Güzel Sünnet Hediyelikleri Önerileri, Modelleri ve Fiyatları En Güzel Sünnet Kurabiyeleri Modelleri ve Fiyatları Birbirinden Güzel Sünnet Mevlüt Hediyelikleri ve Fiyatları Sünnet Süsleri İçin En Güzel Örnekler Sünnet Sepeti Nasıl Süslenir? Sünnet Sepeti Süsleme Örnekleri Sünnet Kınası Süsleri, Birbirinden Güzel Sünnet Süsleri Fikirleri Birbirinden Güzel Sünnet Evi Süsleme Örnekleri ve Fikirleri En Güzel Sünnet Yatağı Süsleme Örnekleri, Malzemeleri ve Fiyatları Sünnet Düğünü Müzikleri Şarkı Listesi Sünnet Odası Nasıl Süslenir? Sünnet Odası Fikirleri Sünnet Kınasında Söylenen Şarkılar Listesi Sünnet Çocuğuna Kına Nasıl Yakılır? Sünnet Kınasında Neler Yapılır? Sünnet Kınası Hazırlıkları Sünnet Davetiye Sözleri ve En Güzel Sünnet Yazıları
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?