Temalı Doğum Günü Partisi Fikirleri

Birbirinden güzel doğum günü konsepti fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1731

Çocuğunuzun doğum gününü yapacaksanız onun sevdiği bir çizgi kahramandan, hayvandan, süper kahramandan ya da masal kahramanından ilham alabilirsiniz. Son yıllarda klasik doğum günü partileri yerine temalı doğum günü partileri daha çok tercih ediliyor.

Temalı Doğum Günü Partileri

Temalı doğum günü partileri son yıllarda daha çok tercih edilir oldu. Normal doğum günlerine nazaran biraz daha masraflı olsa da hem çocukların çok hoşuna gidiyor hem de süslemeyi dert etmenize gerek kalmıyor.

Mutlaka incele:  Elsa Parti Malzemeleri

1Hayvan Temalı Doğum Günü Partileri

Hayvan temalı parti yapmak nispeten kolaydır. Hayvanlarla ilgili süsleme malzemelerini kolayca bulabilirsiniz. Böyle bir parti yapmayı planlıyorsanız yüz boyama bilen bir palyaço kiralayıp çocukların yüzüne istedikleri hayvanın resmini de yaptırabilirsiniz.

2Barbie Temalı Doğum Günü Partileri

Barbie kız çocuklarının favorisidir. Barbie’nin güzelliğini, kıyafetlerini ve yaşadığı mutlu hayatı kız çocukları çok severler. Barbie, kıyafetlerinde ve aksesuarlarında genellikle pembe renk tercih ediyor. Barbie temalı bir doğum günü yapacaksanız işiniz kolay diyebiliriz. Kullanabildiğiniz kadar pembe ve tüylü aksesuarlar kullanarak güzel bir doğum günü partisi hazırlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Prenses Doğum Günü Teması Fikirleri

3Çiftlik Temalı Doğum Günü Parti

Temalı doğum günlerinde çiftlik pek sık kullanılmasa da farklı bir tema arayanlar için idealdir. Çiftlik temasını açık alanda yapacağınız doğum günü partileri için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Misafirlerinize dağıtacağınız ikramlıkların da doğal ve temaya uygun olmasına dikkat etmelisiniz.

4Frozen Temalı Doğum Günü Partisi

Özellikle kız çocukları Frozen animasyonuna bayılıyorlar. Frozen isimli animasyonun kar ve soğuk dolu ortamı çocukların hoşuna gidiyor. Filmde yer alan karakterler ve kardan adam sizin temanızın kurtarıcı ögeleri olabilir. Çocuğunuz bu temayı seçerse aslında şanslısınız çünkü bu animasyonla ilgili süsleme malzemeleri bulmak da çok kolaydır.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Malzemeleri Listesi

5Araba Temalı Doğum Günü Partisi

Çocuğunuz sizden araba temalı bir parti isterse işiniz biraz zor çünkü bu temayla ilgili çok yaratıcı şeyler bulunmuyor ancak araba ile ilgili süslemeleri kolayca bulabilirsiniz. Onun istediği gibi bir pasta da yaptırarak partiyi temaya uygun hale getirebilirsiniz.

Çocuk Doğum Günü Yaş Pasta Modelleri

Yaş pastasız doğum günü olmaz. Çocuğunuzun doğum gününde onun istediği tarzda, güzel bir pasta yaptırabilirsiniz. En güzel doğum günü pastaları için Çocuk Doğum Günü Yaş Pasta Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!